Фінансові новини
- |
- 01.07.26
- |
- 18:02
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Золото поставило в четверг очередной ценовой рекорд - $1828 за унцию
09:00 19.08.2011 |
Опасения относительно ухудшения перспектив экономического роста в США и Европе подтолкнули котировки фьючерсов на золото в четверг к третьему рекордному максимуму за последние три дня. Инвесторы избавлялись от дешевеющих акций и устремлялись к активам-убежищам.
По итогам торгов на COMEX, подразделении Нью-Йоркской товарной биржи /New York Mercantile Exchange, NYMEX/, наиболее активно торгующиеся декабрьские фьючерсы на золото подорожали на 28,20 доллара, или на 1,6 проц, до 1822 долларов за тройскую унцию. Ранее в течение дня котировки поднялись до 1829,70 доллара, рекордного внутридневного максимума для наиболее активно торгующегося контракта.
Августовские фьючерсы по итогам торгов выросли в цене на 27,70 доллара до 1818,90 доллара, рекордного уровня для контракта с ближайшим сроком исполнения.
Европейские и американские фондовые индексы упали в четверг, причем особенно сильно пострадали акции финансовых компаний, так как инвесторы опасались, что выходившие в последнее время слабые данные по мировому экономическому росту могут предвещать возобновление рецессии в развивающихся странах. Котировки на американском фондовом рынке резко упали после сообщений о росте числа первичных заявок на пособие по безработице на прошлой неделе, повышении инфляции потребительских цен в прошлом месяце и ухудшении условий для ведения бизнеса в этом месяце.
"Когда имеет место такая неопределенность и волатильность, люди обычно обращаются к активам-убежищам", - сказал Джон Нэдлер, аналитик Kitco Metals.
Золото считается активом-убежищем в периоды нестабильности на других рынках, и в течение большей части последних двух лет этот металл стабильно дорожал, получая поддержку со стороны опасений относительно стабильности основных мировых валют, а также относительно долгового кризиса в Европе и США.
Котировки фьючерсов впервые пробили отметку 1800 долларов на прошлой неделе, но по итогам торгов они оказались выше этого ключевого уровня только в четверг.
"Эти проблемы в Европе и США не исчезнут в ближайшее время, - сказал Билл О'Нилл из Logic Advisors. - Это обстоятельство делает золото и казначейские облигации США предпочтительными объектами для инвестирования".
Итоги торгов:
Вечерний фиксинг в Лондоне: 1824,00 доллара против 1790,00 доллара на предыдущей сессии.
Цена фьючерса на золото на декабрь: 1822,00 доллара /+28,20 доллара/.
Цена фьючерса на серебро на сентябрь: 40,688 доллара /+33,7 цента/.
Цена фьючерса на платину на октябрь: 1847,70 доллара /+6,90 доллара/.
Цена фьючерса на палладий на сентябрь: 757,00 доллара /-18,90 доллара/.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Уряд оголосив старт нової програми кредитування на відновлення
підприємств, які постраждали від російських обстрілів: малий і середній
бізнес може отримати до 150 мільйонів гривень.
Кабінет міністрів оновив Основні (стратегічні)
напрями діяльності банків державного сектору на період воєнного стану,
зокрема, запланував продаж двох державних банків - Укргазбанку та Сенс
банку.
Криптовалютний ринок завершив червень 2026
року негативно: біткоїн втратив 20,48%, а Ethereum просів на 21,7%
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 1 липня 2026 року.
Станом на 1 червня поточного року частка непрацюючих кредитів (NPL,
Non-Performing Loan) у банківському секторі України залишається на
низькому рівні - 12,8%.
Долар США зміцнюється щодо основних світових валют у середу вранці.
Платіжна система Visa оголосила про запуск нового функціоналу
сервісів Visa Accept і Visa Direct, що дозволить використовувати
смартфони для приймання та здійснення цифрових платежів.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют