Фінансові новини
- |
- 03.02.26
- |
- 16:12
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Dow Jones поднялся на 0,20%, S&P 500 - на 0,25%, Nasdaq - на 0,15%
08:52 22.11.2010 |
Индекс Dow Jones по итогам торгов 19 ноября поднялся на 22,32 пункта, или на 0,20%, до 11204 пунктов. Индекс широкого рынка S&P 500 закрылся ростом на 3,04 пункта, или на 0,25%, на отметке 1200 пунктов. Nasdaq Composite поднялся на 3,72 пункта, или на 0,15%, до 2518 пунктов. Как передает АПА-Экономикс, доминирующее влияние на рынке играли действия Китая и США в области денежно-кредитной политики, а также опасения вокруг ситуации в Ирландии.
В Европе британский индекс FTSE 100 понизился на 35,88 пункта (-0,62%) - до 5732,83 пункта, немецкий индекс DAX вырос на 11,44 пункта (+0,17%) - до 6843,55 пункта. Французский CAC 40 опустился на 7,81 пункта (-0,20%) - до 3860,16 пункта. Существенно снизились в цене акции ведущих компаний горнодобывающего сектора. Бумаги британо-чилийской Antofagasta упали на 1,22%, британо-австралийской BHP Billiton - на 1,37%, британо-швейцарско-казахской Eurasian Natural Resources Corporation - на 1,83%, швейцарской Xstrata - на 1,46%.
В «минусе» завершили торги и ряд ведущих банков старого света. Акции британского Barclays упали на 1,07%, французского Societe Generale - на 2,29%, немецкого Deutsche Bank - на 1,62%. Подешевели акции и некоторых компаний нефтегазового сектора. Акции британо-нидерландской Royal Dutch Shell упали в цене на 0,56%, французской Total - на 0,59%, итальянской Eni S.p.A. - на 0,12%.
Цена золота на NYMEX снизилась на 0,1% до 1 352,3 доллара за унцию. Курс евро на мировом рынке равен 1,3763 доллара (+1%).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Кабмін спростив ввезення до України літій-іонних акумуляторів. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.
Україна спільно зі Starlink вже здійснили перші кроки, які дали швидкий результат у боротьбі з російськими дронами.
Американсько-українського інвестиційного фонду відбудови (АУІФ),
створений США й Україною в межах так званої угоди про надра, за
підсумками січня отримав 59 інвестиційних заявок.
Правління Національного банку України (НБУ) ухвалило рішення знизити
облікову ставку з 15,5% до 15% річних, враховуючи стійке зниження
інфляційного тиску та послаблення ризиків, пов'язаних із зовнішнім
фінансуванням.
Національний банк України погіршив свій прогноз щодо інфляції у 2026 році через обстріли енергетики.
2026 рік остаточно закріпив за побутовою технікою статус повноцінних
гаджетів. Інтеграція в екосистему «розумного будинку» перестала бути
фантастикою і перетворилася на базове очікування користувачів.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 лютого 2026 року.
Долар США дешевшає до євро, єни та фунта стерлінгів на торгах у вівторок.
У період з 29 січня по 2 лютого 2026 року ціна біткоїна
продемонструвала стрімке падіння, втративши понад 15% вартості за п'ять
днів. У моменті курс першої криптовалюти опустився нижче позначки $75
000 - це найгірший показник із квітня 2025 року.
Національний банк України (НБУ) у січні 2026 року скоротив валютні
інтервенції на $14 млн, або на 0,4%, порівняно із січнем торік - до $3
млрд 375,5 млн, тоді як офіційний курс гривні знизився до долара на
2,5%, або на 1 грн 2 коп.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 2 лютого 2026 року.
Обсяг надходжень готівки до кас банків торік збільшився на 6,7% порівняно з 2024 роком та становив 3 009,1 млрд грн.
Долар США стабільний до євро на торгах у понеділок, зміцнюється до фунта стерлінгів і єни.
Ціни на рекламу під час фінальної гри сезону американського футболу
(Super Bowl), яку покажуть 8 лютого, досягли $10 млн.
Компанія Neuralink Ілона Маска опублікувала підсумки двох років
клінічних випробувань мозкового імпланта Telepathy, який дозволяє людям
із паралічем керувати комп'ютером і роботизованими пристроями за
допомогою думок.
Фінансовий звіт Intel свідчить про $300 млн збитків, проте компанія
отримала $20,4 млрд зовнішніх вливань. Рік тому мінус складав $18,8
млрд.
Компанія BlackRock опублікувала тематичний прогноз на 2026 рік, в якому виділила дві ключові зв'язки трендів. Йдеться про прискорення розвитку ШІ на тлі зростання геополітичної конкуренції та зростаючої залежності цифрової економіки від фізичної інфраструктури.
Компанія Blue Origin, яку підтримує Джефф Безос, представила
супутникову мережу TeraWave, що позиціонується як конкурент SpaceX
Starlink. У Blue Origin заявляють про пропускну здатність до 6 Тбіт/с в
обидва боки.
Компанія Microsoft оголосила про доступність застосунку Xbox для всіх
комп'ютерів з Windows 11 на базі ARM-процесорів. Відтепер користувачі
ARM-версії Windows мають повноцінну можливість купувати, завантажувати
та стрімити ігри через застосунок Xbox.
Фінансовий директор OpenAI Сара Фрайар повідомила, що річний дохід
компанії у 2025 році перевищив $20 млрд. Про це вона написала в
корпоративному блозі, зазначивши, що ще у 2024 році цей показник
становив близько $6 млрд.