Фінансові новини
- |
- 03.02.26
- |
- 22:44
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украинские евробонды в понедельник дешевеют
18:12 08.11.2010 |
Украинские еврооблигации в понедельник дешевеют после значительного роста на прошлой неделе, обусловленного принятием ФРС решения относительно объемов программы "количественного смягчения" (QE2).
В то же время, как отметила агентству "Интерфакс-Украина" аналитик долговых рынков инвесткомпании "Тройка Диалог Украина" Мария Репко, стоимость украинских евробондов сохраняется выше уровней предшествующей росту котировок минувшей среды, когда ФРС объявила о расширении программы QE2.
По данным М.Репко, на фоне в целом низкой торговой активности цены еврооблигаций Украины с погашением в 2016 и 2017гг в понедельник стабилизировались на уровне около 100,5-101,5% номинала, а евробондов с погашением в 2020 году - 103,5-104% номинала.
В квазисуверенном секторе внешнего облигационного долга котировки присутствовали только по еврооблигациям "Нафтогаз Украины"-14 - на уровне 109,75-110,5% номинала, что обеспечивает спред актива на суверенной кривой в 55 базисных пунктов.
Как сообщила агентству специалист отдела международных продаж долговых ценных бумаг инвесткомпании "Драгон Капитал" Светлана Русакова, в корпоративном секторе незначительное снижение - до 104,5-105% номинала (доходность 8,87-9% годовых) - показали еврооблигации "Мироновского хлебопродукта" с погашением в 2015 году.
По словам С.Русаковой, спрос инвесторов сохраняется на банковские еврооблигации ПУМБ-14 и ПриватБанк-12.
Евробонды ПУМБа в понедельник котировались на уровне 99,5-100,25% номинала, что обеспечивает их доходность на уровне 10,92-11,15% годовых, а ПриватБанка - в пределах 99,25-100% номинала, с доходностью 7,98-8,64% годовых.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Кабмін спростив ввезення до України літій-іонних акумуляторів. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.
Україна спільно зі Starlink вже здійснили перші кроки, які дали швидкий результат у боротьбі з російськими дронами.
Американсько-українського інвестиційного фонду відбудови (АУІФ),
створений США й Україною в межах так званої угоди про надра, за
підсумками січня отримав 59 інвестиційних заявок.
Правління Національного банку України (НБУ) ухвалило рішення знизити
облікову ставку з 15,5% до 15% річних, враховуючи стійке зниження
інфляційного тиску та послаблення ризиків, пов'язаних із зовнішнім
фінансуванням.
Національний банк України погіршив свій прогноз щодо інфляції у 2026 році через обстріли енергетики.
2026 рік остаточно закріпив за побутовою технікою статус повноцінних
гаджетів. Інтеграція в екосистему «розумного будинку» перестала бути
фантастикою і перетворилася на базове очікування користувачів.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 лютого 2026 року.
Долар США дешевшає до євро, єни та фунта стерлінгів на торгах у вівторок.
У період з 29 січня по 2 лютого 2026 року ціна біткоїна
продемонструвала стрімке падіння, втративши понад 15% вартості за п'ять
днів. У моменті курс першої криптовалюти опустився нижче позначки $75
000 - це найгірший показник із квітня 2025 року.
Національний банк України (НБУ) у січні 2026 року скоротив валютні
інтервенції на $14 млн, або на 0,4%, порівняно із січнем торік - до $3
млрд 375,5 млн, тоді як офіційний курс гривні знизився до долара на
2,5%, або на 1 грн 2 коп.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 2 лютого 2026 року.
Обсяг надходжень готівки до кас банків торік збільшився на 6,7% порівняно з 2024 роком та становив 3 009,1 млрд грн.
Долар США стабільний до євро на торгах у понеділок, зміцнюється до фунта стерлінгів і єни.
Ціни на рекламу під час фінальної гри сезону американського футболу
(Super Bowl), яку покажуть 8 лютого, досягли $10 млн.
Компанія Neuralink Ілона Маска опублікувала підсумки двох років
клінічних випробувань мозкового імпланта Telepathy, який дозволяє людям
із паралічем керувати комп'ютером і роботизованими пристроями за
допомогою думок.
Фінансовий звіт Intel свідчить про $300 млн збитків, проте компанія
отримала $20,4 млрд зовнішніх вливань. Рік тому мінус складав $18,8
млрд.
Компанія BlackRock опублікувала тематичний прогноз на 2026 рік, в якому виділила дві ключові зв'язки трендів. Йдеться про прискорення розвитку ШІ на тлі зростання геополітичної конкуренції та зростаючої залежності цифрової економіки від фізичної інфраструктури.
Компанія Blue Origin, яку підтримує Джефф Безос, представила
супутникову мережу TeraWave, що позиціонується як конкурент SpaceX
Starlink. У Blue Origin заявляють про пропускну здатність до 6 Тбіт/с в
обидва боки.
Компанія Microsoft оголосила про доступність застосунку Xbox для всіх
комп'ютерів з Windows 11 на базі ARM-процесорів. Відтепер користувачі
ARM-версії Windows мають повноцінну можливість купувати, завантажувати
та стрімити ігри через застосунок Xbox.
Фінансовий директор OpenAI Сара Фрайар повідомила, що річний дохід
компанії у 2025 році перевищив $20 млрд. Про це вона написала в
корпоративному блозі, зазначивши, що ще у 2024 році цей показник
становив близько $6 млрд.