Фінансові новини
- |
- 07.07.26
- |
- 13:54
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Китайский юань вырос в понедельник до 17-летнего максимума
09:18 27.09.2010 |
Китайский юань вырос до максимального с 1993 года уровня против американского доллара на предположениях, что правительство страны будет поддаваться международному давлению в вопросе более быстрого роста юаня.
Китайская валюта растет десятый день подряд даже несмотря на то, что Народный Банк Китая установил более слабую базисную ставку впервые с 8 сентября. 29 сентября американские законодатели будут голосовать по вопросу более высоких пошлин на импорт из Китая.
"С учетом растущего международного давления и хороших перспектив китайской экономики тренд по китайскому юаню не изменится", - говорит Лю Тинг, экономист банка Bank of America-Merrill Lynch в Гонконге.
Китайский юань вырос на 0,1% до 6,7009 за доллар США на торгах в Шанхае против уровня 6.7079 21 сентября, согласно данным China Foreign Exchange Trading System. Ранее в ходе торгов он достигал уровня 6,6950, что является самым сильным уровнем с тех пор, как в 1993 году центральный банк Китая ввел свел воедино официальный и рыночный курсы.
Курс юаня на сегодня был установлен на уровне 6,7098 по сравнению с 6,6997 21 сентября. Местные финансовые рынки открылись сегодня после трех дней выходных на прошедшей неделе.
Китайский юань вырос против доллара США на 1,9% с 19 июня, когда китайские власти отменили двухгодичную привязку юаня к американскому доллару. Премьер-министр Китая Вэнь Цзябао в своем выступлении 22 сентября заявил, что 20% рост юаня приведет к резкому ухудшению ситуации на рынке труда и социальной нестабильности.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Печерський районний суд Києва заборонив «Центру
протидії корупції» та «Слідству.Інфо» публікувати розслідування про
об'єкти нерухомості брата директора Державного бюро розслідувань Олексія
Сухачова.
1 липня 2026 року Державна служба експортного контролю України (ДСЕК)
видала перший в історії країни дозвіл на експорт готових бойових
безпілотних систем.
Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Курс американського долара зростає щодо євро та фунта стерлінгів, знижується щодо єни.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 6 липня 2026 року.
Долар США залишається стабільним щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у понеділок, а щодо єни - зміцнюється.
Уряд України упродовж січня - червня 2026 року,
за даними депозитарію Національного банку, залучив від розміщення ОВДП
на аукціонах 204 799,5 млн грн, 452,0 млн дол. США та 294,9 млн євро.
За тиждень з 29 червня по 3 липня Національний банк України продав на міжбанку 1,14 млрд дол, при цьому купив 650 тис доларів.
Банк JPMorgan змінив свій прогноз щодо вартості золота, знизивши очікувану ціну на кінець 2026 року з $6000 до $4500 за унцію
Долар США слабо дешевшає до євро на торгах у п'ятницю, стабільний до фунта стерлінгів і єни.
Samsung Foundry відновила розробку 1,4-нм технологічного процесу після
паузи, однак масове виробництво таких чипів тепер заплановане лише на
2029 рік.
Потужний приплив інвестицій у штучний інтелект (ШІ), який розігнав
світові біржі до рекордів, може завершитися фінансовим крахом.
Опубліковано червневий рейтинг найпотужніших суперкомп'ютерів планети
TOP500. Головна сенсація - американська система El Capitan, що
лідирувала до цього, зміщена з п'єдесталу.
Volkswagen планує припинити партнерство з Bosch у напрямку
автоматизованого водіння, повідомляє німецьке видання Bild із посиланням
на кілька джерел.
Група компаній "Епіцентр" запустила цифрову платформу "Епіцентр Бізнес",
яка об'єднує низку сервісів для підприємців, зокрема, бізнес-закупівлі і
можливість кредитування, повідомила пресслужба групи.
Сучасна авіація, попри всі ці сенсорні екрани в кабінах та композитні
матеріали, залишається досить консервативною штукою. Ви нахиляєте
літак, бо залізна пластина на крилі відхиляється вгору чи вниз. Це
ефективно, але складно, важко та створює купу аеродинамічного опору.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.