Фінансові новини
- |
- 10.02.26
- |
- 15:23
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Торги в США во вторник завершились небольшим повышением фондовых индексов
08:25 01.09.2010 |
Торги в США во вторник завершились небольшим повышением фондовых индексов. В последний день месяца, в ходе которого рынок понес большие потери, подорожали, в частности, акции AT&T, J.P. Morgan и Merck.
Индекс "голубых фишек" Dow Jones Industrial Average во вторник повысился на 4,99 пункта, или на 0,05 проц, до 10014,72 пункта, но по сравнению с началом месяца он упал на 4,31 проц. Это стало первым августовским падением индекса за пять лет. Август стал вторым наиболее неблагоприятным месяцем текущего года для Dow после мая. По сравнению с уровнем начала года индекс теперь демонстрирует снижение на 3,96 проц.
Самое мощное давление на Dow в августе оказали технологические компоненты. Так, акции Hewlett-Packard за месяц подешевели на 16 проц, Intel - на 14 проц, Cisco Systems - на 13 проц.
Фоном для падения послужил непрекращающийся поток разочаровывающих экономических данных, которые усиливали обеспокоенность инвесторов возможной второй волной рецессии в экономике.
"Экономические данные продолжают ослабевать, и они действительно вынудили рынок перестроиться на потенциально более низкие" темпы роста экономики, отметил Васиф Латиф, вице-президент по фондовым инвестициям в USAA Investment Management Co. "Мы определенно замедляемся, но во вторую волну рецессии мы, возможно, не погружаемся. Речь скорее идет о приспосабливании к более низким, чем думалось ранее", темпам роста экономики, сказал он.
И тем не менее в лидерах роста среди компонентов Dow во вторник оказались акции AT&T, которые подорожали на 40 центов, или на 1,5 проц, до 27,03 доллара. Котировки акций J.P. Morgan Chase повысились на 51 цент, или на 1,4 проц, до 36,36 доллара, а бумаги Merck поднялись в цене на 43 цента, или на 1,2 проц, до 35,16 доллара.
Широкий индекс Standard & Poor's 500 повысился на 0,41 пункта, или на 0,04 проц, до 1049,33 пункта. Рост в телекоммуникационном и финансовом секторе нивелировал падение в секторе здравоохранения и в технологическом секторе. В августе индекс понизился на 4,74 проц, причем сильнее всего в этот период пострадал финансовый сектор. Рост в августе показали только два сектора - телекоммуникационный и сектор коммунальных услуг.
Технологически ориентированный индекс Nasdaq Composite понизился во вторник на 5,94 пункта, или на 0,28 проц, до 2114,03 пункта. В августе этот индекс упал на 6,24 проц.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Мобільний оператор lifecell виступив проти об'єднання вежових компаній
Київстару та Vodafone. У заяві компанії сказано, що, на її думку, це
призведе до монополізації ринку.
Україна відкриває експорт дронів, повідомив президент Володимир
Зеленський під час спілкування з викладачами та студентами Київського
авіаційного інституту.
Мінфін України та Світовий банк підписали угоду про надання
грантового фінансування від Японії та Канади на загальну суму у майже
691 млн доларів США.
Згідно з її даними, порівняно з попереднім кварталом, з урахуванням
сезонного фактору, реальний ВВП збільшився на 0,7% з урахуванням
сезонного фактору, а квартал тому цей показник складав 0,8%.
Рада ЄС у середу, 4 лютого, узгодила свою позицію щодо правової бази для
імплементації угоди Європейської Ради про надання Україні кредиту в
розмірі 90 мільярдів євро на 2026-2027 роки.
Теплогенератори, теплові пушки, газові обігрівачі та дизельний обігрівач можуть мати однакові характеристики в каталозі, але в реальних умовах працювати зовсім по-різному.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 10 лютого 2026 року.
Розрахунковий ICE індекс DXY, що показує динаміку долара щодо шести
валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і
шведська крона), додає 0,07%, більш широкий WSJ Dollar Index - втрачає
0,03%.
Директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна
Георгієва заявила, що не очікує змін у ролі долара у світі найближчим
часом.
Золото і срібло зростають у ціні на торгах у понеділок, платина дешевшає.
Державний ПриватБанк, найбільший на українському ринку, у 2025 році
збільшив прибуток до оподаткування на 8,4% - до 88,0 млрд грн, тоді як
його чистий прибуток скоротився на 27,5% - до 29,1 млрд грн, йдеться у
пресрелізі фінустанови у понеділок.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив продаж доларів на
міжбанківському ринку на $65,3 млн, або на 7,6%, - до $794,3 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 9 лютого 2026 року.
Акції технологічних та софтверних компаній обвалилися на тлі побоювань,
що розвиток штучного інтелекту (ШІ) витіснить бізнес-моделі традиційних
розробників програмного забезпечення (ПЗ).
Українська defense tech компанія Swarmer подала заявку на первинне розміщення акцій (ІРО) на американській біржі Nasdaq.
Автомобіль перебуває в активному використанні вже 18 місяців без
тривалих простоїв. За цей час власник проїжджав у середньому майже 500
км щодня, що робить цей випадок особливо показовим з точки зору зносу.
Аналітики найближчим часом прогнозують суттєве подорожчання оперативної пам'яті та твердотільних накопичувачів, пише NotebookCheck
Згідно з документом, SpaceX та xAI спільно створять у космосі
потужний обчислювальний центр, величезні потреби в енергії якого будуть
компенсуватися за рахунок енергії Сонця
Продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні 2026 року зросли на
10,7% порівняно з січнем 2025 року - до 5,043 тис. од., повідомляє
AUTO-Consulting.
Міністерство оборони опублікувало алгоритм, як верифікувати термінал супутникового зв'язку Starlink в Україні для військових та цивільних.