Фінансові новини
- |
- 29.01.26
- |
- 11:14
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цены на золото на COMEX в четверг выросли на фоне ослабления доллара и неопределенных перспектив
08:48 16.07.2010 |
Фьючерсы на золото в четверг закрылись с небольшим повышением, хотя в целом цены на золото почти не изменились на фоне противоречивых американских и китайских экономических индикаторов. Эти показатели повысили неопределенность на фоне и без того неясной экономической картины.
Котировки наиболее активно торгующихся августовских фьючерсов на золото по итогам сессии на COMEX, подразделении Нью-йоркской товарной биржи /New York Mercantile Exchange, NYMEX/, выросли на 1,30 доллара до 1208,30 доллара за унцию.
По итогам торгов в четверг цены на золото не вышли за границу диапазона шириной в 15 долларов по обе стороны от отметки 1200 долларов, причем такая ситуация наблюдается десятый день подряд. Это связано с тем, что неопределенные экономические перспективы почти не предоставили ориентиров для цен на драгоценные металлы.
"Мы находимся в своего рода выжидательной позиции", - отметил Цезарь Брайан, управляющий портфелем в GAMCO. "Комментирующие ситуацию наблюдатели, похоже, проявляются некоторую осторожность по отношению к золоту, но цены /на золото/, как создается впечатление, не склонны к снижению", - добавил он.
Фьючерсы на золото получили поддержку в ходе торгов в четверг в связи с ослаблением доллара. Американская валюта упала до двухмесячного минимума против евро после успешного проведения аукционов по размещению долговых ценных бумаг европейских правительств. Как сложилось исторически, цены на золото движутся в направлении, обратном динамике курса доллара. Некоторые участники рынка инвестируют средства в золото как в альтернативный валюте актив или же покупают его в целях хеджирования против инфляции.
Цены на золото достигли рекордно высоких уровней в мае и июне, так как кризис суверенного долга в еврозоне и вялое восстановление экономики США побудило инвесторов покупать этот драгоценный металл. Некоторые инвесторы считают, что драгоценные металлы сохраняют свою стоимость лучше других активов во времена напряженности в экономике. Однако в последнее время ценам на золото было сложно найти ориентиры, так как ситуация в налогово-бюджетном секторе Европы продемонстрировала признаки стабилизации, а в США наступил сезон публикаций отчетов по прибыли.
Отсутствует определенность в отношении того, в каком направлении движется экономика, заметил Барт Мелек, стратег-аналитик на мировом сырьевом рынке из BMO Capital Markets. По его словам, в четверг ситуация не прояснилась для участников рынка, так как им пришлось оценивать в целом разочаровывающие экономические данные из США и Китая на фоне поступления некоторых благоприятных отчетов по прибыли.
Наиболее активно торгующиеся фьючерсы на серебро закрылись по итогам торгов в четверг с повышением, причем такая ситуация наблюдается третий день подряд. Котировки сентябрьских фьючерсов на серебро на COMEX выросли на 7,2 пункта, или на 0,4 проц, до 18,362 доллара за унцию.
Котировки октябрьских фьючерсов на платину на NYMEX выросли на 13,10 доллара, или на 0,9 проц, до 1533,70 доллара за унцию. Котировки сентябрьских фьючерсов на палладий выросли на 1,40 доллара, или на 0,3 проц, до 467,20 доллара за унцию.
Итоги торгов:
Вечерний фиксинг в Лондоне: 1208,00 доллара против 1207,00 доллара на предыдущей сессии.
Цена фьючерса на золото на август: 1208,30 доллара /+1,30 доллара/.
Цена фьючерса на серебро на сентябрь: 18,362 доллара /+7,2 цента/.
Цена фьючерса на платину на октябрь: 1533,70 доллара /+13,10 доллара/.
Цена на палладий на сентябрь: 467,20 доллара /+1,40 доллара/.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Відповідне рішення за підписом голови ДРС Олексія Кучера оприлюднено на офіційному сайті служби.
Під час зустрічі в ОАЕ 1 лютого представники України і Росії проведуть двосторонні перемовини, заявив Марко Рубіо. За його словами, "присутність США можлива", але це будуть не Стівен Віткофф і не Джаред Кушнер.
Більшість
непопулярних податкових вимог міжнародних партнерів вирішили об'єднати в
одному законопроєкті. Однак для його ухвалення уряду доведеться йти на
компроміс з народними депутатами.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що двосторонній документ про гарантії безпеки від США готовий на 100 відсотків. Про це він повідомив у неділю, 25 січня, під час у Вільнюсі з президентами Литви та Польщі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на зустрічі з
президентом США Дональдом Трампом домовився про пакет ракет PAC-3 для
Patriot.
Взимку звички змінюються разом із погодою, і це добре помітно по тому, що з'являється на кухні частіше, ніж зазвичай.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Національний банк України за минулий рік отримав на погашення
проблемної заборгованості за кредитами рефінансування неплатоспроможних
банків 253,3 млн грн.
Ціни на золото продовжують стрімке зростання та знову вкотре за останній
час обновили історичний максимум, перевищивши позначку 5400 доларів за
тройську унцію.
Ціни на золото продовжують зростати в середу, оновлюють історичні максимуми.
Національний банк продовжив кроки з інтеграції фінансового сектору до
європейських стандартів. 27 січня 2026 року вступають у дію оновлені
вимоги з управління ризиками в банках та банківських групах.
Долар США зміцнюється до євро, єни та фунта стерлінгів на торгах у середу.
Стейблкоїни були на піку популярності у 2025 році. Втім, хоч
блокчейн-транзакцій було багато, але, виявляється, лише малу частину з
них можна вважати справжніми "платежами" у стейблкоїнах. Їх кількість
сильно завищена.
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) за 2025 рік виплатив
кредиторам банків, що ліквідуються, понад 3,7 млрд грн, з них 1,5 млрд
грн - державі.
Перше оновлення безпеки для Windows 11 у 2026 році виявилося проблемним.
Після релізу патча від 13 січня частина користувачів зіткнулася з
помилками, через які комп'ютери не могли коректно вимикатися або
переходити в режим сну.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.