Фінансові новини
- |
- 11.06.26
- |
- 01:58
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Американские акции подорожали в конце торгов в четверг, получив поддержку со стороны евро
08:43 18.06.2010 |
Американские акции в четверг подорожали в конце торгов в четверг, несмотря на публикацию разочаровывающих данных США. Рост евро после успешного проведения аукциона по размещению государственных облигаций Испании способствовал росту котировок акций компаний, которые экспортируют свою продукцию в Европу, включая Caterpillar, Kraft и Chevron.
Индекс Dow Jones Industrial Average вырос на 24,71 пункта, или на 0,24 проц, до 10434,17 пункта, достигнув самого высокого уровня закрытия с 19 мая. Индекс Dow превысил на 0,06 проц уровень начала года.
Акции Caterpillar оказались в лидерах роста среди "голубых фишек", прибавив в цене 56 центов, или 0,9 проц, до 64,95 доллара. Котировки акций Kraft также продемонстрировали позитивную динамику, укрепившись на 25 центов, или на 0,8 проц, до 29,98 доллара, тогда как акции Chevron выросли в цене на 37 центов, или на 0,5 проц, до 75,32 доллара.
Индекс Nasdaq Composite вырос на 1,23 пункта, или на 0,05 проц, до 2307,16 пункта, причем это стало шестым подряд случаем закрытия индекса на позитивной территории. Это стало самым продолжительным периодом роста индекса Nasdaq с длившегося на протяжении шести дней укрепления, которое прервалось 15 апреля. В настоящий момент индекс Nasdaq на 1,68 проц превышает уровень начала года.
Индекс Standard & Poor's 500 прибавил 1,43 пункта, или 0,13 проц, до 1116,04 пункта. Текущий уровень индекса на 0,08 проц превышает уровень, зафиксированный в начале года.
Рост фондовых индексов США наблюдался, несмотря на поступившие сообщения о неожиданном повышении числа заявок на пособие по безработице, согласно еженедельным данным, и более значительное, чем ожидалось, снижение индекса деловой активности за июнь в производственном секторе региона, находящегося в зоне ответственности Федерального резервного банка /ФРС-Филадельфия/. Кроме того, индекс опережающих индикаторов США, рассчитываемый Conference Board, продемонстрировал менее существенный, чем прогнозировалось рост.
"Эти данные без сомнения оказались разочаровывающими. Возможно, это указывает на предстоящую через две недели публикацию более слабого отчета по занятости /в США/", - отметил Майкл Черч, президент Addison Capital.
Вместе с тем он отметил, что снижение котировок акций в четверг было ограничено, поскольку инвесторы были воодушевлены итогами аукциона по размещению испанских облигаций.
"Внимание этого рынка сфокусировано на /еврозоне/, поэтому в настоящий момент любые поступающие оттуда позитивные известия будут оттеснять на второй план неблагоприятные экономические данные США", - заметил Черч. "Если мы сможем и в дальнейшем наблюдать стабильность в еврозоне, я полагаю, это обеспечит склонность котировок к росту", - добавил он.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Співвласник компанії Fire Point Денис Штілерман розповів, що під час
випробувань української ракети-перехоплювача балістики FP-7.x вона
досягла висоти у 25 кілометрів.
Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому урядовий
законопроєкт №15224 щодо змін до державного бюджету на 2026 рік про
збільшення видатків на 1,56 трлн грн на сектор безпеки та оборони.
Верховна Рада ухвалила законопроєкт №15111-д, яким знижено податкове
навантаження з 18% до 5% для фізичних осіб, які офіційно здають
нерухомість в оренду.
Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Національний банк України (НБУ) 10 червня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,9516 грн/$1, за день він послабився майже
на 17 коп. та третій день поспіль оновив історичний мінімум.
Золото подешевшало до 11-тижневого мінімуму після нового обміну ударами
між США та Іраном, який підняв ціни на нафту і посилив очікування
жорсткішої політики центробанків.
Долар США вранці в середу помірно слабшає в парах з євро, фунтом стерлінгів та єною.
Міністерство фінансів України 9 червня 2026 року на аукціоні з
розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до
державного бюджету 8,45 млрд гривень.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:30 кч 9 червня 2026 року.
Долар США дешевшає до євро, фунта стерлінгів та єни вранці у вівторок.
Ціни на нафту вранці у вівторок падають після зростання напередодні, інвестори оцінюють перспективи близькосхідного конфлікту.
Бенчмарк AnTuTu оприлюднив травневий рейтинг смартфонів, де
оцінюється не гола потужність, а здоровий глузд - співвідношення
продуктивності до вартості.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».