Фінансові новини
- |
- 04.07.26
- |
- 06:05
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Котировки фьючерсов на золото в пятницу выросли до 4-месячного максимума
08:37 12.04.2010 |
Фьючерсы на золото в пятницу достигли четырехмесячных максимумов. Инвесторы вернулись к покупкам рискованных активов на фоне ослабления опасений относительно финансовой ситуации Греции.
Оптимизм относительно предстоящей помощи Греции придал участникам рынка уверенности, подтолкнув их к выходу из считающегося валютой-убежищем доллара США в пользу евро, а также акций, высокодоходных валют и металлов.
Котировки наиболее активно торгующихся июньских фьючерсов на золото по итогам сессии на COMEX, подразделении Нью-йоркской товарной биржи /New York Mercantile Exchange, NYMEX/, выросли на 9 долларов, или на 0,8 проц, до 1161,90 доллара за тройскую унцию. Ранее в ходе сессии фьючерсы достигли 1165,80 доллара, самого высокого уровня с 8 декабря. Апрельские фьючерсы на золото, объем торгов по которым был низким, выросли на 8,90 доллара, или 0,8 проц, до 1161,10 доллара за унцию.
Разговоры о том, что Греция может получить финансовую помощь со стороны ЕС и Международного валютного фонда уже на выходных помогли умерить опасения относительно суверенного долга, что повысило доходность греческих государственных облигаций и оказало поддержку евро.
Вскоре после закрытия торгов по золоту индекс доллара США на ICE Futures торговался с понижением на 0,526 пункта, или на 0,6 проц, по 81,008.
Золото часто используется в качестве хеджирования на случай ослабления доллара. Кроме того, оно часто растет в цене, когда доллар падает, так как более низкий курс доллара делает деноминированное в долларах золото дешевле для держателей других валют, таким образом, стимулируя спрос.
В настоящее время фьючерсы на золото уверенно преодолели ключевое сопротивление, еще более повысив склонность участников рынка ставить их на дальнейший рост.
Цены на другие металлы на торгах в Нью-Йорке в пятницу выросли вслед за золотом, а также на фоне снижения доллара.
Котировки майских фьючерсов на серебро на COMEX выросли на 22,4 цента, или на 1,2 проц, до 18,351 доллара за унцию. Ранее в ходе сессии фьючерсы достигли 18,455 доллара, самого высокого уровня с 20 января.
Котировки июльских фьючерсов на платину на NYMEX выросли на 10,30 доллара, или на 0,6 проц, до 1727,40 доллара за унцию, тогда как июньские фьючерсы на палладий выросли в цене на 10,10 доллара, или на 2 проц, до 513,60 доллара за унцию. Апрельские фьючерсы на палладий закрылись по 512,60 доллара за унцию.
Итоги торгов:
Вечерний фиксинг в Лондоне: 1152,50 доллара против 1148,00 доллара на предыдущей сессии.
Цена на золото на рынке спот в США на 17.32 по Гринвичу: 1159,95 доллара /+9,00 доллара/.
Цена фьючерса на золото на июнь: 1161,90 доллара /+9,00 доллара/.
Цена фьючерса на серебро на май: 18,351 доллара /+22,4 цента/.
Цена фьючерса на платину на июль: 1727,40 доллара /+10,30 доллара/.
Цена фьючерса на палладий на июнь: 513,60 доллара /+10,10 доллара/.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар США слабо дешевшає до євро на торгах у п'ятницю, стабільний до фунта стерлінгів і єни.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 липня 2026 року.
Туреччина надіслала листа до Європейської платіжної ради (EPC),
повідомивши про зацікавленість у приєднанні до Єдиної зони платежів у
євро (SEPA), йдеться у спільній заяві за підсумками економічного діалогу
високого рівня ЄС-Туреччина.
Долар США дешевшає щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, залишаючись стабільним у парі з єною.
Національний банк України оновив нормативну базу з управління
ризиками, запровадивши нові вимоги щодо управління ризиком третіх
сторін.
Портфель облігацій внутрішньої державної позики фізичних осіб станом на 1
липня 2026 року становив 150 млрд грн (+59% за рік, +33,9% з початку
року), а станом на 24 червня портфель досягав історичного максимуму -
153,6 млрд грн.
Відому в Україні мережу обмінників підозрюють у тому, що вона під
виглядом легального сервісу з обміну валют і криптовалюти виманювала
гроші клієнтів по всій Україні.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.
Поки більшість користувачів радіє стабільному гігабіту вдома,
китайські телекомунікаційні гіганти вирішили, що традиційне скло в
оптоволокні - це надто повільно та консервативно.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.