Фінансові новини
- |
- 26.08.26
- |
- 10:54
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Deutsche Bank прекратит участие в фиксинге драгметаллов в рамках сокращения сырьевых операций
15:58 17.01.2014 |
Deutsche Bank AG (DB) прекратит участие в определении эталонных цен на золото и серебро на торгах в Лондоне в рамках сокращения сырьевых операций вслед за JPMorgan Chase & Co. и Morgan Stanley, сообщает агентство Bloomberg со ссылкой на информированные источники.
Затем банк подтвердил отказ от участия в золотом и серебряном фиксинге в электронном сообщении, подчеркнув при этом, что продолжит торговые операции с драгоценными металлами.
По данным источников Bloomberg, DB хочет продать места в группах, занимающихся золотым и серебряным фиксингом, другому члену Ассоциации участников рынка золота (London Bullion Market Association, LBMA).
В декабре Deutsche Bank объявил о прекращении торговых операций с рядом энергоносителей, сельхозтоваров, сухогрузных товаров и основных цветных металлов. Отделы торговли деривативами и ценными металлами будут переведены в подразделение рынков с фиксированным доходом и валют.
Как сообщалось, ряд регуляторов финансового сектора, в том числе в Великобритании и Германии ведут расследования в связи с потенциальным манипулированием ценами на золото и серебро. Германское Федеральное управление по надзору за финансовым сектором (BaFin) затребовало у Deutsche Bank документы в связи с расследованием, провело ряд выездных проверок и допросов сотрудников.
Deutsche Bank - один из пяти ведущих мировых банков, принимающих участие в "Лондонском золотом фиксинге" - установлении цен на золото два раза в день в долларах США, фунтах стерлингов и евро. Помимо DB, в фиксинге участвуют Scotia Mocatta, HSBC, Societe Generale и Barclays Capital, все пять банков являются членами LBMA.
Итоги фиксинга на практике являются общемировой ценой поставки физического золота и используются в качестве ориентира в подавляющем большинстве подобных контрактов.
Кроме того, DB входит в тройку банков, участвующих в серебряном фиксинге, наряду с HSBC и Scotia Mocatta.
Мировым центром биржевой торговли золотом является Лондон - ежедневный объем операций составляет около 175 млн тройских унций, или $215 млрд в текущих ценах.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Найближчими тижнями, вже на початку вересня, Україна отримає новий транш
з оборонної частини кредиту ЄС, що становить 90 млрд євро на 2026-27
роки.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишній заступниці керівника Офісу президента Ірині Мудрій у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів із можливістю внесення застави у розмірі 20 мільйонів гривень.
Премʼєр-міністр Британії Енді Бернем, який у День Незалежності приїхав із візитом в Україну, привіз важливі новини у сфері ракетного озброєння.
Президент Володимир Зеленський призначив суддів до Вищого антикорупційного суду, що є важливим кроком для отримання фінансової підтримки від ЄС у межах програми Ukraine Facility.
Український розробник безпілотних
систем Airlogix домовився з фінською компанією Innokas про співпрацю у
виробництві дронів. Сторони планують створити у Фінляндії додаткові
виробничі потужності, які працюватимуть за українськими технологіями.
Samsung
давно перестав бути брендом, який асоціюється лише з одним-двома
флагманами. У лінійці Galaxy сьогодні є практично все: недорогі
смартфони для щоденних завдань, збалансовані моделі середнього класу,
потужні S-серії та складні пристрої для тих, хто хоче чогось
незвичайного.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
До наглядової ради державного "Сенс банку" призначили нового
незалежного члена - колишнього топменеджера Raiffeisen Bank Петера
Новака.
Ціни на золото у вівторок майже не змінюються після зростання протягом
попередніх чотирьох сесій, у результаті чого котирування піднялися до
тримісячного максимуму.
Загальна сума вкладів фізичних осіб (у т.ч.
фізичних осіб-підприємців) у банках України станом на 1 серпня 2026 року
становила 1 750,6 млрд грн, що на 1,3 млрд грн більше за аналогічний
показник минулого місяця.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 25 серпня 2026 року.
Національний банк України (НБУ) за заявою Державної іпотечної установи
(ДІУ) відкликав у неї ліцензію на діяльність фінансової компанії та
виключив установу з Державного реєстру фінансових установ, повідомив
регулятор на сайті.
Криптовалютний ринок завершив тиждень 17-23 серпня різким зростанням:
Bitcoin подорожчав приблизно на 23%, Ethereum - більш ніж на 30%, а
низка великих альткоїнів показала ще вищу динаміку.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 24 серпня 2026 року.
Штучний інтелект вперше самостійно звільнив людину - принаймні, якщо вірити заяві розробників
експериментального магазину Andon Market, яким керує ШІ-модель Luna,
побудована на Claude Sonnet 4.6. При цьому працівник суттєво провинився і
запізнився на 17 із 23 змін.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман вважає, що тривалість
традиційної чотирирічної університетської освіти варто переглянути: він
сам провів у Стенфорді лише два роки, а нині молодь (завдяки, звісно ж,
ШІ) має можливість створити власний бізнес самостійно без тривалого
навчання.
Anthropic розповіла, як працюватимуть водяні знаки у текстах,
створених чат-ботом Claude. Компанія пояснила принцип маркування,
можливість його видалення під час редагування та особливості
застосування технології до програмного коду.
Google запускає нову функцію Sheets Canvas на основі Gemini, яка
зможе перетворювати таблиці на кастомні й інтерактивні міні-програми.
Американські технологічні компанії, такі як Alphabet, Amazon і Microsoft, мають близько $3 трлн позабалансових зобов'язань, пов'язаних з інвестиціями у штучний інтелект
Вихідними SpaceX запустила дві ракети-носії Falcon 9 з
протилежних узбереж США з інтервалом лише у 38 хвилин. Таким чином
компанія перевершила свій попередній рекорд, встановлений ще 31 серпня
2024 року, одразу на 27 хвилин.
Шведсько-американська авіабудівна компанія Heart Aerospace здійснила перший політ X1 - найбільшого у світі літака з повністю електричною силовою установкою.