Фінансові новини
- |
- 17.03.26
- |
- 12:24
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Наймаючи на роботу людину, яка розумніша за вас, ви показуєте, що все-таки ви розумніші" Річард Грант |
АМКУ разрешил "Компании Универсал-Л" купить более 50% Укрбизнесбанка
16:31 24.09.2010 |
Антимонопольный комитет разрешил обществу с ограниченной ответственностью "Компания Универсал-Л" купить более 50% акций входящего в группу средних Укрбизнесбанка (оба - Донецк).
Об этом говорится в сообщении АМКУ.
"Предоставлено разрешение ООО "Компания Универсал-Л" (Донецк), которое не осуществляет хозяйственную деятельность и планирует продавать покрытие для пола, на приобретение акций АБ "Украинский Бизнес Банк" (Донецк), что обеспечивает покупателю превышение 50% голосов в высшем органе управления", - сказано в нем.
В начале февраля Антимонопольный комитет разрешил купить более 50% Укрбизнесбанка на тот момент председателю его правления Сергею Арбузову.
Как сообщало агентство, 19 мая наблюдательный совет Укрбизнесбанка освободил от обязанностей председателя правления Сергея Арбузова и назначил вместо него исполняющим обязанности Владислава Косогова.
Арбузов после этого с 27 мая 2010 года являлся председателем набсовета Укрэксимбанка, а с сентября исполняет обязанности замглавы Национального банка.
По состоянию на 1 июля активы банка составили 1 834,4 млн. гривен, кредиты и задолженность клиентов - 1 583,1 млн. гривен, собственный капитал - 214,6 млн. гривен.
Январь-март Укрбизнесбанк закончил с чистой прибылью 912 тыс. гривен, апрель-июнь банк закончил с чистой прибылью 853 тыс. гривен.
За 2009 год чистая прибыль банка составила 2,389 млн. гривен.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


На єдиному порталі державних послуг «Дія»
з'явився бета-тест, у якому люди можуть написати заяву до міжнародного
Реєстру збитків. Він стосується випадків втрати роботи через війну.
Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Національний банк України (НБУ) минулого тижня збільшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $267,4 млн, або на 34,7% - до $1 млрд 37,3 млн,
тоді як офіційний курс гривні знизився до долара на 1,0%, або на 43
коп.
Банки у лютому 2026 року наростили обсяг кредитування на 1,6%,або на
19,8 млрд грн - до 1 трлн 233,1 млрд грн і збільшили депозитну базу на
0,2%,або на 6,7 млрд грн - до 3 трлн 178,9 млрд грн, повідомив
Національний банк України
Долар США почав активно зростати у парах з євро та фунтом стерлінгів у п'ятницю вдень, залишаючись стабільним у парі з єною.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 березня 2026 року.
Динаміка обмінного курсу гривні щодо долару та євро з початку березня
відображає вплив ринкових чинників, повідомили у пресслужбі
Національного банку України
Долар США слабо зміцнюється до євро і фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, стабільний у парі з єною.
Національний банк України (НБУ) 12 березня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,1156 грн/$1, за день він послабився майже
на 20 коп. та другий день поспіль оновив історичний мінімум.
Бюджетні смартфони зазнають найбільшого удару від зростання цін на компоненти. Як йдеться в аналізі Counterpoint Research, подорожчання пам'яті призведе до 25% підвищення вартості компонентів пристроїв початкового рівня.
Австралійські дослідники створили крихітний чип з ШІ для обчислень зі швидкістю світла та використання для цього енергії світла.
Світовий ринок ноутбуків матиме дві головних проблеми у 2026 році -
зменшення попиту від покупців та зростання вартості компонентів, включно
з процесорами.
Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) схвалило вісім
пілотних програм, які дозволять компаніям почати масштабні випробування
електричних літальних апаратів вертикального зльоту та посадки (eVTOL).
Минулого тижня Anthropic відмовилася від співпраці з Пентагоном, яка
передбачала використання ШІ компанії для масового спостереження та
розробки озброєння.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.