Фінансові новини
- |
- 07.08.26
- |
- 22:25
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Ціни на нафту змінюються слабко та різноспрямовано, Brent - $92 за барель
16:06 20.09.2022 |

Ціни на нафту змінюються слабко та різноспрямовано під час малоактивних торгів у вівторок вдень.
Вартість листопадових ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 14:37 ЕЕТ становить $92,02 за барель, що на $0,02 (0,02%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.
Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на цей час на $0,17 (0,20%), до $85,19 за барель.
Міністерство енергетики США продасть ще 10 млн. барелів нафти зі стратегічного нафтового резерву (SPR) у листопаді, повідомило відомство.
Ці обсяги входять до оголошеного США у березні плану з реалізації нафти з SPR в обсязі 180 млн барелів для боротьби з високими цінами на паливо та перебоями у постачаннях. Спочатку план було розраховано на шість місяців, починаючи з травня. Проте з травня до цього часу адміністрація уклала контракти на постачання лише 155 млн барелів нафти. При цьому останню дату постачання в рамках цих контрактів призначено на 22 жовтня.
Тим часом НПЗ у Китаї подали заявки на постачання додаткових 15 млн. тонн нафтопродуктів у рамках експортної квоти, що може збільшити пропозицію палива у світі, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.
У центрі уваги трейдерів цього тижня низка засідань центробанків у світі, включаючи засідання ФРС та Банку Англії. Побоювання, пов'язані з тим, що швидке посилення грошово-кредитної політики світовими ЦБ призведе до рецесії у світовій економіці та падіння попиту на нафту, є одним із ключових факторів, що штовхають вниз нафтовий ринок в останні місяці.
ФРС оголосить про рішення щодо ставки 21 вересня. Більшість учасників ринку очікує, що Федрезерв не прискорюватиме темпи жорсткості монетарної політики і підвищить ставку на 75 б.п. втретє поспіль.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам самим потрібні перехоплювачі до систем Patriot.
Європейський Союз спрямує Україні 1,4 млрд євро за рахунок доходів від заморожених російських активів.
Президент України Володимир Зеленський призначив Pустема Умєрова головою Служби зовнішньої розвідки України.
Посол України у Британії, генерал Валерій Залужний не вважає
перспективним рух України до членства в НАТО, визначений в Конституції
України.
За словами Володимира Зеленського, Україна втратила на війні близько 50 тисяч військових загиблими, тоді як Росія - 700 тисяч.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
У п'ятницю, 7 серпня, середня ціна на бензин
марки А-95 знизилася на 7 коп. до 81,07 грн/л, на дизельне пальне - на
11 коп. до 92,7 грн/л.
Міжнародні резерви України у липні, за попередніми даними, зменшились на $70,4 млн, або на 0,1%, - до $51,2 млрд, повідомив Національний банк України (НБУ) у п'ятницю.
Завершено планові ремонти з перевантаженням ядерного палива на п'яти
енергоблоках АЕС, а також ремонти двох гідроагрегатів ГАЕС, одного - ГЕС
і мобільної газотурбінної установки
Компанія Uklon закрила угоду з придбання 100% корпоративних прав
компанії-оператора електросамокатів e-Wings за 97.6 мільйонів гривень.
Антимонопольний комітет України (АМКУ) пропонує Кабінету Міністрів в
рамках державного реагування на кризові явища на ринках нафтопродуктів
переглянути режим та інтенсивність податкового навантаження під час
реалізації пального.
Кабінет міністрів на своєму засіданні 6 серпня пом'якшив вимоги до рівня
локалізації виробництва самохідних комбайнів, повідомив представник
уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
В Україні робитимуть два списки критичної інфраструктури для різних
пір року, щоб ефективніше розподіляти електроенергію. Про таке рішення
уряду повідомив перший віцепрем'єр - міністр енергетики Денис Шмигаль.
Мережа мультимаркетів "Аврора" презентувала B2B-сервіс для юридичних
осіб та фізичних осіб-підприємців, який допоможе здійснювати
корпоративні закупівлі в магазинах мережі за безготівковим розрахунком
через корпоративний баланс, повідомила пресслужба компанії.
Ми вже писали про оновлення Windows Hello, яке очікується в серпневому
патчі Windows 11. Схоже, за повідомленнями, воно почало розгортатися
раніше.
Єврокомісія прагне створити власну інфраструктуру штучного інтелекту, яка має почати функціонувати до середини 2028 року
У першій половині 2026 року світові постачання
чипів для смартфонів скоротилися на 15% порівняно з аналогічним
періодом торік.
Китайський автовиробник Hongqi, преміальний бренд концерну China FAW
Group, представив результати випробувань нового прототипу акумулятора
для електромобілів із надшвидкою зарядкою.
Qualcomm поки не розкрила, наскільки подорожчають чіпи, але для покупців це означає одне: усі Android-пристрої на
чіпах Snapdragon неминуче подорожчають.
Компанія Anthropic повідомила,
що її модель Claude Mythos Preview допомогла знайти нові способи атак
на два криптографічні алгоритми - постквантову схему цифрового підпису
HAWK та спрощену версію шифру AES.