Фінансові новини
- |
- 15.06.26
- |
- 19:56
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Нефть дешевеет в ожидании притока из стратегических запасов
15:47 18.11.2021 |

Мировые цены на нефть в четверг днем продолжают находиться в "красной" зоне на сохранении ожиданий дополнительного притока этого сырья из стратегических запасов крупных стран, при этом "медведи" не могут окончательно продавить отметку в 80 долларов за баррель, свидетельствуют данные торгов.
По состоянию на 14.19 EET январские фьючерсы на нефть марки Brent дешевеют на 0,3%, до 80,04 доллара за баррель. Январские фьючерсы на WTI опускаются на 0,36%, до 77,27 доллара за баррель.
Нефть Brent достигла 80 долларов за баррель в конце сентября, впервые с 2018 года, и с тех пор держалась выше, и только в среду цены опустились ниже этой планки. После этого "быки" и "медведи" боролись за отметку, так, утром марка была снова дешевле 80 долларов.
Аналитик ING Уоррен Паттерсон (Warren Patterson), чье мнение приводит газета Wall Street Journal, полагает, что цены на нефть продолжают снижаться из-за "растущих ожиданий высвобождения нефти из резервов США".
Кроме того, накануне агентство Блумберг со ссылкой на South China Morning Post сообщило о том, что на виртуальном саммите президент США Джо Байден попросил китайского лидера Си Цзиньпина высвободить часть стратегических резервов нефти. Однако официально информация об этом пока не подтвердилась. Наконец, ранее в четверг СМИ также сообщили, что США сделали аналогичные предложения еще и Индии, Корее и Японии.
Аналитик отметил, что "сообщения о том, что президент Байден попросил Си Цзиньпина высвободить нефть из резервов, может быть сигналом о потенциально скоординированных действиях на фоне растущего недовольства среди ключевых стран-потребителей".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Всі 27 країн-членів ЄС погодили відкриття першого кластера переговорів про вступ України та Молдови до блоку.
Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Міжнародний валютний фонд погодився виділити Україні черговий транш
кредиту, попри невиконання Києвом однієї з умов. Про це повідомило
агентство Bloomberg з посиланням на джерела.
Середня зарплата піхотинця становитиме 300 тисяч гривень на місяць, максимальна - до 460 тисяч грн.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
У понеділок, 15 червня, середня ціна на бензин
марки А-95 зросла на 4 коп. до 75,22 грн/л, на дизельне пальне -
знизилася на 30 коп. до 82,46 грн/л.
Протягом січня - травня поточного року платники перерахували до бюджету 77,4 мільярда гривень військового збору.
За перші шість місяців 2026 року Україна погодила 23 нові експортні напрями та торговельні умови для вітчизняної продукції.
Нафтові ринки з ентузіазмом відреагували на проміжну угоду між США та Іраном,
що має забезпечити відновлення судноплавства і транзиту нафти й газу
через Ормузьку протоку.
У 2025 році капітальні інвестиції в економіку України склали 893,6 млрд грн, що на 20,3% більше показника 2024 року.
Значне перевищення імпорту товарів в Україну над експортом пояснюється насамперед закупівлями для оборонних потреб.
Обсяг капітальних інвестицій в Україні у 2025 році зріс на 20,3%
порівняно з 2024 роком і становив 893,6 млрд грн, повідомила Державна
служба статистики у п'ятницю.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання
Американська Google, що входить до Alphabet Inc., замовила в Intel Corp.
виробництво понад 3 млн своїх тензорних процесорів (TPU) у 2028 році,
повідомляє The Information з посиланням на джерела.
Впродовж травня український автопарк поповнився 18 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.
Spotify розглядає нові напрямки для розвитку свого сервісу, який
планують перетворити на повноцінний музичний хаб для фанів. Серед
планів, як зазначає Bloomberg, "живі" відеотрансляції концертів і продаж
квитків.