Фінансові новини
- |
- 11.08.26
- |
- 07:38
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цены на мелкооптовые партии дизельного топлива, по итогам недели, снизились на 90 коп./л, на бензины — на 13–18 коп./л
23:30 13.08.2021 |

По итогам текущей недели (6-13 августа), цены на мелкооптовые партии дизельного топлива в среднем снизились на 90 коп./л(-3,62%), на бензины — на 13–18 коп./л (-0,56%). Об этом enkorr сообщили в Консалтинговой группе «А-95» по итогам оперативного ценового мониторинга.
Вышедшая с 1 августа 2021 г. на максимальные объемы переработки — 14 тыс. т нефти в сутки — «Укртатнафта» активно продолжает опускать ценники вниз. За неделю заводское дизельное топливо в крупном опте подешевело на 600 грн/т — до 28 500 грн/т и на 33 коп./л — до 23,42 грн/л в мелком.
Контрагенты завода предлагали его ресурс в диапазоне 23,24–23,40 грн/л.
На ст. «Коростень» за неделю ДТ в мелком опте подешевело на 1 грн/л. В пятницу, 13 августа, компании «Фактор» и UPG предлагали ресурс по 23,30 грн/л. У остальных операторов предложения были дороже на 10 коп./л.
В Новограде мозырский ресурс торговался в диапазоне 23,65-23,70 грн/л, что на 1 грн/л дешевле цен неделей ранее. Настолько же подешевело дизтопливо в столичном регионе: основные предложения были в диапазоне 23,60–23,70 грн/л, но у ЧП «Решотка» и компании «Алпен трейд» можно было купить ДТ по 23,40–23,50 грн/л.
Очень жарко становится в южных областях, от «засухи» до перелива рынок прошла всего одна неделя, о чем свидетельствует обвал цен. Например, в Николаеве трейдеры с понедельника начали активно распродавать испанский дизель, привезенный 4 августа Coral Energy, по 23,15 –23,20 грн/л (-1 грн/л).
По словам участников рынка, желание поскорее распродать испанский ресурс вызвано тем, что 22 августа Coral Energy ожидает очередной 30-титысячник.
Между тем, в «А-95» отметили, что наибольшее падение цен наблюдалось в Одесской области, куда вчера зашел танкер с 30 тыс. т греческого дизеля для «Укртатнафты». Туда же 14 августа ожидается поставка танкера с 6 тыс. т индийского ресурса.
Так, греческий дизель «Анвитрейда» в «Южном» за неделю подешевел на 1,2 грн/л, до 23,55 грн/л, а турецкий ресурс, который предлагали остальные участники, — на 1,25-1,30 грн/л, до 23,45–23,50 грн/л. В порту Херсона индийский ресурс компании ОККО подешевел на 80 коп./л, до 23,80 грн/л. Дешевле торговал «УНТК», предлагая туркменский дизель по 23,70 грн/л.
По мнению одного из опрошенных трейдеров, на следующей неделе стоит ожидать дальнейшего снижения цен на дизтопливо.
«На текущей неделе стало известно о том, что Socar приступил к поставкам августовского ресурса «Роснефти», которые долгое время были под вопросом. Добавить к ним активный морской импорт и увеличение переработки на Кременчуге, и в результате мы получим цену в мелком опте, возможно, даже на уровне 22,50 грн/л», — отметил он.
Динамика цен в мелком опте, грн/л
| Мелкий опт | 13.авг.21 | 06.авг.21 | +/-* | % | месяц, +/-* | месяц, % |
| А-92 | 27,11 | 27,24 | -0,13 | -0,48% | -0,02 | -0,07% |
| А-95 | 28,06 | 28,24 | -0,18 | -0,64% | +0,01 | +0,04% |
| ДТ | 23,99 | 24,89 | -0,90 | -3,62% | +0,27 | +1,14% |
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна закуповує у Туреччини
партію американського озброєння, серед якого балістичні ракети ATACMS,
реактивні системи залпового вогню M270 та касетні боєприпаси.
Державний департамент США оприлюднив
документи щодо передачі Україні пускових установок M270, ракет ATACMS, а
також касетних боєприпасів і снарядів. Загальна вартість двох пакетів
перевищує 280 мільйонів доларів.
Міністерство фінансів України працює над законопроєктом, який може
суттєво змінити правила роботи для фізичних осіб-підприємців (ФОП).
Американські виробники Patriot не
хочуть передавати Україні ліцензії, щоб країна робила
ракети-перехоплювачі. Вони побоюються, що Київ зможе робити їх швидше і
дешевше.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам самим потрібні перехоплювачі до систем Patriot.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Інвестиційна компанія Dragon Capital погіршила прогноз зростання економіки України у 2026 році з 1,5% до 1%.
За даними UTG, прайм-ставки на головних торговельних коридорах столиці
до початку повномасштабної війни сягали близько $70/кв. м/місяць.
За прогнозом НБУ, економіка України у 2026 році зросте на 1,8%, у
наступні два роки зростання реального ВВП прискориться до 2,8 - 3%;
інфляція цьогоріч пришвидшиться до 10%.
Українська асоціація відновлюваної енергетики (УАВЕ) звернулася до міністра економіки та довкілля Олександра Кравченка
з пропозицією започаткувати системний діалог між урядом, профільними
органами влади, НКРЕКП, операторами систем та енергетичним бізнесом.
У другому півріччі 2026 року прямі втрати внаслідок зупинки морського експорту з України становитимуть понад 2 мільярди доларів.
У понеділок ціни на нафту зросли через невизначеність щодо відкриття
Ормузької протоки, оскільки Іран заявив, що США мають виконати низку
умов, навіть попри те, що Тегеран і Оман перейшли до завершальних етапів
узгодження нових морських маршрутів.
Фонд державного майна почав аудит складських приміщень державних підприємств, щоб визначити перелік площ, які можуть бути передані для потреб компаній, які нещодавно постраждали від російських обстрілів.
Американський виробник мікросхем Advanced Micro Devices у другому
кварталі збільшив чистий прибуток у 2,6 раза, одночасно скоригований
прибуток і виручка виявилися кращими за очікування аналітиків.
Мережа мультимаркетів "Аврора" презентувала B2B-сервіс для юридичних
осіб та фізичних осіб-підприємців, який допоможе здійснювати
корпоративні закупівлі в магазинах мережі за безготівковим розрахунком
через корпоративний баланс, повідомила пресслужба компанії.
Ми вже писали про оновлення Windows Hello, яке очікується в серпневому
патчі Windows 11. Схоже, за повідомленнями, воно почало розгортатися
раніше.
Єврокомісія прагне створити власну інфраструктуру штучного інтелекту, яка має почати функціонувати до середини 2028 року
У першій половині 2026 року світові постачання
чипів для смартфонів скоротилися на 15% порівняно з аналогічним
періодом торік.
Китайський автовиробник Hongqi, преміальний бренд концерну China FAW
Group, представив результати випробувань нового прототипу акумулятора
для електромобілів із надшвидкою зарядкою.
Qualcomm поки не розкрила, наскільки подорожчають чіпи, але для покупців це означає одне: усі Android-пристрої на
чіпах Snapdragon неминуче подорожчають.