Фінансові новини
- |
- 07.12.25
- |
- 07:16
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цена на нефть 19 октября ускорила снижение на опасениях за спрос
14:16 19.10.2020 |

Мировые цены на нефть в понедельник днем снижаются на опасениях за спрос, вызванных прежде всего ростом числа случаев обнаружения нового коронавируса и введением карантинных ограничений в Европе, свидетельствуют данные торгов.
По состоянию на 13.11 EEST цена декабрьских фьючерсов на североморскую нефтяную смесь марки Brent опускалась на 0,72%, до 42,62 доллара за баррель, ноябрьских фьючерсов на WTI - на 0,68%, до 40,84 доллара за баррель. Удешевление нефти наблюдалось сегодня ещё с утра - на пессимизме вокруг состояния экономики Китая, её основного импортёра, - но чуть меньшими темпами по Brent.
Инвесторы продолжают с беспокойством наблюдать за эпидемиологической ситуацией в мире. Рост числа обнаружений инфицирования коронавирусом фиксируется по всему миру. В странах Европы вводятся новые ограничения, направленные на контроль над распространением заражения. Карантинные меры, которые в том числе включают в себя и ограничения на передвижения, негативны для прогноза спроса на сырье.
Давление на стоимость нефти ранее в понедельник также оказала статистика из Китая. Так, рост ВВП страны в прошлом квартале составил 4,9%. Показатель оказался ниже ожиданий экспертов, которые прогнозировали увеличение на 5,2%.
Аналитик Commerzbank Юджин Вайнберг (Eugene Weinberg) отмечает, что на данный момент отсутствуют факторы, которые способствовали бы росту цен на нефть. "Даже если недавние рекорды заболеваемости коронавирусом по всему миру еще не привели к дальнейшему пересмотру прогнозов спроса, пока не наблюдается никаких признаков ожидаемого восстановления", - приводит агентство Рейтер слова аналитика.
В понедельник участники торгов также будут следить за заседанием министерского мониторингового комитета ОПЕК+. Ожидается, что альянс обсудит ситуацию на рынке нефти и замедление темпов восстановления мирового спроса на "черное золото" на фоне начала "второй волны" пандемии коронавируса.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :
ПРЕС-РЕЛІЗИ
У РУБРИЦІ
| "Клуб білого бізнесу" збільшився майже на пів тисячі підприємств: Податкова затвердила новий перелік |


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Відповідне рішення прийняте на засіданні регулятора у п'ятницю, яке транслювалося онлайн, передає кореспондент Енергореформи.
До Переліку платників податків з високим рівнем добровільного
дотримання податкового законодавства (так званого, "клубу білого
бізнесу") станом на листопад включено 7 638 суб'єктів господарювання.
У п'ятницю, 5 грудня, середня ціна на бензин
марки А-95 знизилася на 4 коп. до 58,3 грн/л, на дизельне пальне - на 4
коп. до 58,36 грн/л.
У 2025 році кожен четвертий українець почав отримувати менший дохід.
Команда МВФ опрацьовує повний текст бюджету України на 2026 рік, але, за
попередніми оцінками, в цілому він відповідає зобовʼязанням української
сторони за новою програмою EFF.
Національний банк України працює над концепцією нового проєкту закону
щодо страхування воєнних ризиків, який розраховують зареєструвати в
парламенті у першому кварталі 2026 року.
Державні нафтопереробні компанії Indian Oil Corp і Bharat Petroleum
Corp розмістили січневі замовлення на завантаження російської нафти від
постачальників, які не перебувають під санкціями, через зростання
знижок, повідомили джерела у сфері торгівлі.
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.