Фінансові новини
- |
- 18.01.26
- |
- 05:21
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Оптовые цены ДТ 24 апреля упали ниже 12,50 грн/л
22:02 24.04.2020 |

За неделю (17-24 апреля) средняя стоимость дизельного топлива в мелкооптовом сегменте снизилась на 95 коп./л или на 6,5%. Минимальные цены упали ниже 12,50 грн/л в мелком опте и 15 300 грн/т в крупнооптовом сегменте, свидетельствуют данные ежедневного мониторинга «Консалтинговой группы А-95».
Минимальные цены 20 апреля зафиксированы на ресурс с отгрузкой из портов. В Николаеве компании группы «Трейд Коммодити» и в Одессе «Укртатнафта» опустили цены на турецкое ДТ до 12,45 грн/л, с «Пивденного» компания Orange Oil озвучивала цену 12,50 грн/л. За неделю цены в портах упали на 1,2-1,5 грн/л в зависимости от порта и оператора.
На «северных» базисах - в Коростене и Новограде-Волынском - цены за неделю снизились в среднем на 1,1-1,15 грн/л. Компания «Анвитрейд» 20 апреля реализовала спотовые партии ДТ с Новограда-Волынского по 12,90 грн/л, в Коростене группа «Фактор» озвучивала цены на уровне 12,60 грн/л.
Кременчугский НПЗ за неделю опустил цены на 85 коп./л - с 13,75 на конец прошлой недели до 12,90 грн/л. В столичном регионе средняя цена снизилась ровно на 1 грн/л - с 14,05 до 13,05 грн/л. Минимальное ценовое предложение с нефтебаз в Киеве и области 20 апреля зафиксировано на уровне 12,70-12,80 грн/л.
Мелкооптовые цены бензина А-92 за неделю снизились на 50 коп./л - до 13,50 грн/л. С нефтебаз в Коростене «двойка» торгуется по 12,60 грн/л, «Укртатнафта» с Кременчугского НПЗ предлагает по 12,05 грн/л. Цены на бензин А-92 в столичном регионе варьируются в пределах 12,05-13,00 грн/л.
По данным трейдеров, с 20-х чисел апреля котировки ДТ в Средиземноморье опустились до $160/т (-37% с начала месяца), в портах Северо-Западной Европы - до $220-230/т (-17-20%). Спред между «северными» и «южными» котировками вырос до рекордных для последних лет $60/т.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
Світовий банк прогнозує, що зростання економіки України цього року
стабілізується на рівні 2%, згідно з базовим сценарієм, який передбачає,
що вторгнення Росії триватиме до кінця року.
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Доходи Росії від нафтогазової галузі, яка має ключове значення для
фінансування війни проти України, у 2025 році впали до найнижчого рівня
за п'ять років через здешевлення сирої нафти та скорочення поставок
газу.
Металургійні підприємства України в 2025 році наростили надходження від
експорту чорних металів на 7,85% порівняно з попереднім роком - до $3
млрд 339,487 млн.
Після
зустрічей з президентом Володимиром Зеленським та іншими
високопосадовцями Георгієва зазначила, що з листопада, коли було
досягнуто попередньої домовленості щодо програми, ситуація в Україні
змінилася, але суть вимог програми залишиться незмінною
Перший віцепрем'єр-міністр, міністр енергетики Денис Шмигаль закликав бізнес вимкнути все зовнішнє освітлення.
Після
останнього масованого обстрілу Києва більшість жителів української
столиці залишилися не лише без світла, але й без тепла, а також із
перебоями з водою та зв'язком.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.
Американська Google (належить Alphabet Inc.) розпочне розробку і
виробництво нових версій своїх флагманських смартфонів у В'єтнамі цього
року, повідомляє японське видання Nikkei із посиланням на джерела.
У Великій Британії заборонили використовувати штучний інтелект для
створення інтимних зображень із людьми, які не давали на це дозвіл.
Першим транспортним засобом із твердотілою батареєю, який можна офіційно
купити у США, став електромотоцикл Verge TS Pro. Його показали на CES
2026, і він одразу продемонстрував як переваги, так і головну проблему
цієї технології.
У центрі Львова запустили пілотну мережу 5G - вперше в Україні зі
швидкістю передавання даних близько 500 Мбіт/с на одного абонента.