Фінансові новини
- |
- 13.07.26
- |
- 14:23
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цена дизтоплива в опте 14 февраля опустилась ниже 26 000 грн
16:07 14.02.2018 |

Со вторника на среду железнодорожные партии дизельного топлива подешевели в среднем на 240 грн/т - до 26 040 грн/т; на некоторых площадках цена опускалась ниже 26 000 грн/т. Об этом enkorr рассказали в «Консалтинговой группе А-95» по итогам ежедневного мониторинга цен на оптовом рынке.
14 февраля с российским дизтопливом на ст. Новоград-Волынский выходили 8 компаний: «Е.Коннект», «Анвитрейд», «Глуско Украина», «Белойл Систем», «Темиртранс-Захид», «Закарпатнефтепродукт-М», «Параллель» и «Концерн Галнафтогаз». Ресурс торговался в диапазоне 26 000-26 200 грн/т. При этом в ходе торгов цена опускалась ниже уровня 26 000 грн/т. В последний раз ДТ по такой цене торговалось в середине декабря 2017 г.
«Бизнес Солюшенс», «Концерн Галнафтогаз», «БНХ-Украина», «Параллель» и «Маддокс Украина» выставляли белорусский ресурс в Коростене по 25 850-26 400 грн/т. «Параллель» выставляла на этом базисе также литовское ДТ по 26 600 грн/т. При этом в течение дня цена на белорусский ресурс в Коростене опускалась до уровня 25 700 грн/т.
«Укртатнафта» и «Альянс Энерго Трейд» предлагали кременчугское зимнее дизтопливо со ст. Кагамлыкская по 28 150 грн/т. Арктическое ДТ выставлялось по 29 150 грн/т.
«НК Вест Ойл» торговал шебелинским продуктом по 26 700 грн/т. «Глуско Украина» выставляла российское ДТ в Чернигове по 26 100 грн/т. «Гранд Петрол» предлагал зимний литовский ресурс в Киеве по 26 850 грн/т; арктический - по 28 600 грн/т. ЗНГК торговал белорусским ДТ в Василькове по 26 100 грн/т, «Концерн Галнафтогаз» - в Основе по 26 400 грн/т.
Со вторника на среду цены на железнодорожные партии бензина марки А-92 в среднем снизились на 200 грн/т - до 32 430 грн/т.
14 февраля кременчугскую «двойку» в Полтавской области предлагали «Укртатнафта» и «Альянс Энерго Трейд». На площадку в Коростене с А-92 выходила «Концерн Галнафтогаз». ЗНГК выставляла белорусскую «двойку» в Василькове. «НК Вест Ойл» торговал шебелинским ресурсом. «Концерн Галнафтогаз» выставлял «двойку» в Сарнах.
Средняя стоимость железнодорожных партий бензина марки А-95 с 13 по 14 февраля снизилась на 230 грн/т - до 33 500 грн/т.
В среду «Укртатнафта» и «Альянс Энерго Трейд» предлагали кременчугскую «пятерку» в Кагамлыке. «Концерн Галнафтогаз» торговал литовским топливом в Сарнах, белорусским - в Коростене и Основе, польским - с базиса «Мостиска-2». «Гранд Петрол» предлагал литовский ресурс в Киеве.
В «А-95» сообщают, что продолжающееся усиление национальной валюты по-прежнему является основной причиной удешевления оптовых партий топлива. С 13 по 14 февраля курс гривны на межбанковском рынке укрепился еще на 4 коп. по отношению к доллару.
На оптовые цены также продолжила влиять конъюнктура европейского рынка нефтепродуктов. За истекшие сутки котировки бензина в ЕС опустились еще на $15/т, дизельного топлива - на $10/т.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


До Державного бюджету України надійшли 3,35
млрд доларів у межах Першої програми політики розвитку робочих місць та
зростання приватного сектору, що реалізується спільно зі Світовим
банком.
Виробництво ракет-перехоплювачів до систем
Patriot для України відбуватиметься в Німеччині або іншій європейській
країні. Його перенесуть до України вже після завершення війни.
Президент України Володимир Зеленський заявив про підготовку оновлення Кабінету Міністрів і запропонував прем'єр-міністерці Юлії Свириденко очолити новий напрямок у відносинах із ключовим партнером.
Посол України в США Ольга Стефанішина попросила про завершення дипломатичної служби за особистих обставин.
Віцепремʼєр-міністр України з питань євроінтеграції Тарас Качка заявив,
що постійні представники держав-членів при ЄС схвалили відкриття шостого
кластера переговорів про вступ України до ЄС під назвою "Зовнішні
відносини".
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Страхова компанія VUSO (ВУСО) за
підсумками 2025 року сплатила понад 348 мільйонів гривень податків до
бюджетів усіх рівнів. Водночас загальний обсяг допомоги компанії Силам
оборони України з початку повномасштабної війни наближається до 100
мільйонів гривень.
У червні 2026 року митні надходження до
Державного бюджету України становили 78,1 млрд грн, з яких 17,9 млрд грн
забезпечили нафтопродукти.
Господарський суд Львівської області визнав ПАТ "Нафтопереробний комплекс Галичина" банкрутом через борг у понад 18 млрд грн і відкрив ліквідаційну процедуру.
Українські промислові зразки інтегрували до
найбільшої у світі бази даних дизайну DesignView - це черговий крок на
шляху інтеграції нашої країни до європейської системи захисту
інтелектуальної власності.
Ціни на нафту впевнено зростають у понеділок вранці після чергового обміну ударами між США та Іраном.
Українським виробникам відкрито доступ до восьми технологій, розроблених у Міноборони та ЗСУ.
Google
почав використовувати завантажені у пошук фото, аудіо й відео для
навчання своїх ШІ-моделей, і опція увімкнена в усіх за замовчуванням.
Південнокорейські дослідники розробили нову технологію виробництва
сухих електродів з гранул графіту з контрольованою формою для анодів акумуляторів електрокарів.
Із 7 липня Google змінює правила підрахунку використаного сховища для
облікових записів. Відтепер усі дані резервних копій Android
зараховуватимуться до загального ліміту пам'яті.
Компанія Motorola оголосила про запуск сервісу Global Connect,
який дозволяє користувачам отримувати доступ до мобільного інтернету
під час закордонних подорожей без необхідності шукати місцевого
оператора або встановлювати нову eSIM в кожній країні.
Поки світові автовиробники обережно дискутують про темпи переходу на
електротягу, китайська корпорація BYD продовжує агресивну експансію
інфраструктури
Вища судова інстанція Європейського Союзу - Європейський суд
справедливості (ECJ) - ухвалила остаточне рішення у справі проти
компанії Google та її материнського холдингу Alphabet.
За словами CEO Microsoft Commercial
Business Джадсона Олтгоффа, компанії вже концентруються не на тестуванні
ШІ, а на отриманні вимірюваної віддачі від інвестицій.