Фінансові новини
- |
- 09.04.26
- |
- 14:05
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цены на нефть возобновили снижение 8 августа в ожидании данных по запасам в США
22:19 08.08.2017 |

Мировые цены на нефть вернулись к снижению во вторник вечером в ожидании публикации статистики по запасам "черного золота" в США, свидетельствуют данные торгов.
По состоянию на 21.41 EET стоимость октябрьских фьючерсов на североморскую нефтяную смесь марки Brent снижалась на 0,78% - до 51,91 доллара за баррель. Цена сентябрьских фьючерсов на нефть марки WTI уменьшалась на 0,83% - до 48,98 доллара за баррель.
В ходе утренних торгов обе марки дешевели в среднем на 0,4%, затем цены перешли к росту на фоне новостей из Саудовской Аравии. Агентство Рейтер сообщило со ссылкой на источники, что государственная нефтяная компания Саудовской Аравии Saudi Aramco сократит экспорт нефти в сентябре минимум на 520 тысяч баррелей в день.
Вечером цены снова снижаются, - участники рынка ждут данных по запасам от Американского института нефти (API) и Минэнерго США. По мнению экспертов, коммерческие запасы нефти в США за неделю, завершившуюся 4 августа, снизились на 2,72 миллиона баррелей, или на 0,56% - до 479,18 миллиона баррелей. Однако неделей ранее данные API неожиданно показали рост запасов на 1,8 миллиона баррелей - до 488,8 миллиона, хотя аналитики также прогнозировали, что запасы снизятся. Это создает определенную нервозность на рынке перед публикацией новой статистики.
Кроме того, трейдеры отреагировали на информацию о том, что Минэнерго США в августе понизило прогноз по средней цене нефти Brent на 2017 год до 50,71 доллара с июльской оценки в 50,79 доллара. Ведомство отметило, что увеличение добычи "черного золота" в Ливии и Нигерии будет способствовать сохранению цен на нефть в районе 50 долларов за баррель.
Инвесторы также обратили внимание на итоги заседания технического комитета ОПЕК+, которое прошло 7-8 августа в Абу-Даби. Ирак, Казахстан и Малайзия заявили о готовности в ближайшие месяцы выйти на полное выполнение соглашения по сокращению добычи нефти.
ОПЕК и ряд не входящих в организацию стран договорились в конце 2016 года в Вене о сокращении своей добычи нефти суммарно на 1,8 миллиона баррелей в сутки с октябрьского уровня, из которых 300 тысяч приходятся на Россию. Соглашение было заключено на первое полугодие 2017 года, а в мае продлено еще на девять месяцев - до конца марта 2018 года.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
Згідно з документом, статус РЕР для осіб, які виконують публічні функції
в міжнародних організаціях (директорів, голів правління, їхніх
заступників, членів парламентських асамблей та суддів міжнародних
судів), зберігатиметься лише протягом трьох років після завершення їхніх
повноважень.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Згідно зі статистикою, оприлюдненою Державною митною службою України,
зокрема, в березні імпорт легкових авто скоротився на 12,5% порівняно з
березнем минулого року, однак порівняно з лютим поточного року зріс на
13,8% - до $359,6 млн.
Ціни на нафту зросли у четвер, оскільки сумніви щодо нестійкого
двотижневого припинення вогню на Близькому Сході викликали занепокоєння,
що обсяги постачання енергоносіїв через Ормузьку протоку залишаться
обмеженими.
Кожен п'ятий об'єкт в управлінні Національного агентства з розшуку та
менеджменту активів (АРМА) у 2025 році не дав жодного прибутку.
У I кварталі 2026 року до місцевих бюджетів надійшли ₴132,8 мільярда,
що на 15% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Закон передбачає запровадження механізму добровільного аудиту, успішне
проходження якого зменшить частоту перевірок для підприємств із низьким
ризиком.
Антимонопольний комітет не виявив доказів змови на ринку пального щодо підвищення цін на заправках.
У середу, 8 квітня, середня ціна на бензин
марки А-95 зросла на 25 коп. до 73,32 грн/л, на дизельне пальне - на 39
коп. до 90,51 грн/л.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.