Фінансові новини
- |
- 17.01.26
- |
- 00:04
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цены на нефть сократили рост в четверг, Brent торгуется у $56,94 за баррель
17:47 02.02.2017 |

Нефть продолжает расти в четверг, хотя и меньшими темпами, чем в начале сессии, на данных о сокращении добычи в США и России.
Стоимость апрельских фьючерсов на нефть Brent на лондонской бирже ICE Futures к 17:13 EET поднялась на $0,14 (0,25%) - до $56,94 за баррель.
Цена фьючерса на нефть WTI на март на торгах Нью-йоркской товарной биржи (NYMEX) увеличилась к этому времени на $0,05 (0,09%) - до $53,93 за баррель.
Как сообщалось, добыча нефти в США по итогам прошлой недели сократилась на 46 тыс. б/с - до 8,9 млн б/с. Между тем запасы нефти в стране выросли по итогам недели на 6,47 млн баррелей, в два раза больше прогнозов, и составили максимальные с августа 494,8 млн баррелей.
Эксперты прогнозируют, что в 2017 году экспорт нефти из США может вырасти до 800 тыс. б/с с 527 тыс. б/с в январе-ноябре 2016 года.
Кроме того, накануне стало известно о том, что в России добыча нефти в январе уменьшилась на 117 тыс. б/с.
По мнению опрошенных Bloomberg аналитиков, страны ОПЕК снизили добычу в январе на 840 тыс. баррелей в сутки. Сокращение производства топлива в 10 странах картеля, участвующих в соглашении о снижении добычи, компенсируется наращиванием поставок нефти из Ирана, Ливии и Нигерии, которые освобождены от таких обязательств.
"Отчет о запасах в США оказал лишь временное негативное влияние на нефтяной рынок, - сказал аналитик Global Risk Management Майкл Поульсен. - А тот факт, что нефтедобывающие государства, по-видимому, соблюдают договоренности о снижении добычи, добавляет инвесторам оптимизма".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
Світовий банк прогнозує, що зростання економіки України цього року
стабілізується на рівні 2%, згідно з базовим сценарієм, який передбачає,
що вторгнення Росії триватиме до кінця року.
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Доходи Росії від нафтогазової галузі, яка має ключове значення для
фінансування війни проти України, у 2025 році впали до найнижчого рівня
за п'ять років через здешевлення сирої нафти та скорочення поставок
газу.
Металургійні підприємства України в 2025 році наростили надходження від
експорту чорних металів на 7,85% порівняно з попереднім роком - до $3
млрд 339,487 млн.
Після
зустрічей з президентом Володимиром Зеленським та іншими
високопосадовцями Георгієва зазначила, що з листопада, коли було
досягнуто попередньої домовленості щодо програми, ситуація в Україні
змінилася, але суть вимог програми залишиться незмінною
Перший віцепрем'єр-міністр, міністр енергетики Денис Шмигаль закликав бізнес вимкнути все зовнішнє освітлення.
Після
останнього масованого обстрілу Києва більшість жителів української
столиці залишилися не лише без світла, але й без тепла, а також із
перебоями з водою та зв'язком.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.
Американська Google (належить Alphabet Inc.) розпочне розробку і
виробництво нових версій своїх флагманських смартфонів у В'єтнамі цього
року, повідомляє японське видання Nikkei із посиланням на джерела.
У Великій Британії заборонили використовувати штучний інтелект для
створення інтимних зображень із людьми, які не давали на це дозвіл.
Першим транспортним засобом із твердотілою батареєю, який можна офіційно
купити у США, став електромотоцикл Verge TS Pro. Його показали на CES
2026, і він одразу продемонстрував як переваги, так і головну проблему
цієї технології.
У центрі Львова запустили пілотну мережу 5G - вперше в Україні зі
швидкістю передавання даних близько 500 Мбіт/с на одного абонента.