Фінансові новини
- |
- 26.06.26
- |
- 19:10
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Почніть з того місця, де ви перебуваєте. Застосовуйте те, що у вас є, і робіть все, що у ваших силах" Артур Еш |
В среду, 7 декабря, железнодорожные партии нефтепродуктов продолжили дорожать
19:00 07.12.2016 |
Дизтопливо выросло на 200 грн/т, до 20 200 грн/т. Бензин А-92 подорожал на 150 грн/т, до 23 300 грн/т. А-95 подскочил сразу на 500 грн/т, вернувшись на уровень 25 000 грн/т. Об этом OilNews рассказали в «Консалтинговой группе А-95» по итогам ежедневного мониторинга цен на оптовом рынке.
Оптовые цены растут вслед за европейскими котировками, которые в последние сессии стабилизировались на максимальном уровне. Также негативное воздействие на рынок оказывает колебание курса гривны на межбанковской валютной бирже, который в последние дни держится выше 26 грн/$1.
Также операторы ринка отмечают наличие перекоса в себестоимости белорусского ресурса для разных поставщиков. Так, ряд импортеров продолжают получать ноябрьский ресурс бензинов и ДТ. Другие участники рынка получают ресурс по контракту на декабрь. Разница в его стоимости с учетом роста котировок с первого декабря (+$25/т) и падением курса гривны (+30 коп./$1) в декабре составляет, по оценке трейдеров, порядка 1 500 грн/т. Как отмечают держатели долгосрочных контрактов с белорусскими производителями, довыгрузка ноябрьского ресурса будет продолжаться до 12 декабря. «После 12 числа мы увидим окончательно сформированные цены на декабрьский ресурс», - сообщил один из поставщиков мозырского ДТ.
В среду с бензинами А-92 вышли 5 компаний. Разброс цен очень большой: от 22 600 грн/т на шебелинский Евро-4 у «НП-Трейдинга» до 25 000 грн/т за мозырскую «двойку» у «Альянс Ойл Украина». Бензин УГД также предлагает «Газтрон», по 23 000 грн/т. Белорусский ресурс «Альянс Энерго Трейд» торгуется по 24 000 грн/т. «Укртатнафта» подняла цену до 23 700 грн/т.
«Пятерку» выставляет только КНПЗ, по 25 000 грн/т. «Альянс Ойл Украина» с декабрьским ресурсом озвучивает цену в 26 200 грн/т.
Сегодня российский продукт с отгрузкой со ст. Новоград-Волынский торговался по 20 000-20 100 грн/т. Его предлагали только три компании: «Премиум Ойл», «Альянс Энерго Трейд» и «Темиртранс-Захид». Ресурс Мозырского и Новополоцкого НПЗ в Житомирской и Киевской областях выставляли только SOCAR и «Бизнес Солюшнс». Его стоимость - 20 000-20 200 грн/т. Ресурс украинских производителей дороже. «Укртатнафта» предлагался по 20 700 грн/т, «Газтрон» торгует шебелинским зимним ДТ Евро-5 по 20 300 грн/т.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


З ініціативи МЗС уряд розширив можливості для набуття українського
громадянства у спрощеному порядку та додав до переліку держав Республіку
Молдова.
На Конференції з відновлення України URC2026 у
Гданську підписані €160 угод на суму понад 10 мільярдів та нові
партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Міністерство фінансів України і Світовий банк уклали угоду на 3,39
мільярда доларів, повідомляє прем'єр-міністерка Юлія Свириденко 25
червня.
Група Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на Конференції з питань
відновлення України (URC 2026) в Гданську (Польща) оголосила про новий
пакет підтримки України - понад EUR470 - млн для зміцнення інвестицій
приватного сектору та критичної інфраструктури, включаючи житло та
дороги
Європейська комісія планує зберегти вимоги щодо реформ у наступному періоді фінансування України.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
У квітні 2026 року банки видали 910 іпотечних кредитів на загальну суму
1,7 млрд грн, більшість позик припала на первинний ринок нерухомості.
Падіння цін на нафту посилилося в п'ятницю вдень на тлі очікувань відновлення поставок палива на світовий ринок.
Засідання Ради директорів МВФ, яке має затвердити наступний транш для
України в розмірі 690 млн доларів, очікується вже до середини липня.
До наступного етапу конкурсу щодо концесії першого та контейнерного
терміналів порту Чорноморськ потрапили чотири портових оператори.
Українська TAF Industries та польський оборонний концерн PGZ підписали
меморандум про наміри щодо промислової співпраці у сфері безпілотників і
засобів протидії дронам.
Підприємства будівельної галузі України в першому кварталі поточного
року продемонстрували стрімке зростання податкових показників.
Ціни на нафту активно знижуються вранці в п'ятницю на тлі очікувань щодо
відновлення поставок палива на світовий ринок Ормузькою протокою.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.
Найбільший український мобільний оператор "Київстар" оголосив про запуск
роботи месенджерів Viber, WhatsApp та застосунку навігації Google Maps
через технологію Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий
зв'язок зі смартфоном) у режимі Light Data, повідомив президент та СЕО
компанії Олександр Комаров
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Два оновлення для браузера Google Chrome, які вийдуть цього
літа, усунуть обхідні шляхи для запуску старих блокувальників реклами,
на кшталт uBlock Origin
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.