Фінансові новини
- |
- 26.06.26
- |
- 18:43
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цены на нефть снижаются после роста в пятницу
08:20 17.11.2014 |
Нефть в пятницу подорожала на ожиданиях, что снижение котировок ниже $80 за баррель повышает шансы на то, что Организация стран-экспортеров нефти (ОПЕК) уменьшит квоту на добычу на предстоящем заседании.
По итогам торгов 14 ноября котировки фьючерсов на нефть марки WTI на декабрь на Нью-Йоркской товарной бирже NYMEX выросли на $1,61 (+2,2%) и составили $75,82 за баррель.
По словам аналитиков, росту цены на нефть способствовали ожидания участников рынка относительно того, что 27 ноября на встрече в Вене Организация стран-экспортеров нефти (ОПЕК) может принять решение о сокращении квот на добычу с целью стабилизации цен на нефть. Так, газета The Wall Street Journal сообщила, что Венесуэла и Куба хотят убедить остальных участников ОПЕК в необходимости "защитить" цены от дальнейшего падения. По данным СМИ, за снижение объемов добычи выступают также Алжир и Катар.
"Падение стоимости нефти сорта Brent ниже отметки в $80 и снижение стоимости WTI ниже $74, безусловно, привлекло внимание ОПЕК. Представители организации начинают паниковать и посещают то одну, то другую столицу в поисках решения. Не исключено, что оно будет найдено, однако это маловероятно", - отметил аналитик хедж-фонда Again Capital Джон Килдафф.
Поддержала цену на нефть и неплохая статистика по американской экономике. Как сообщило в пятницу министерство торговли США, объем розничных продаж в стране в октябре 2014 года вырос на 0,3% по сравнению с предыдущим месяцем. Эти данные оказались несколько лучше ожиданий аналитиков, прогнозировавших рост показателя на 0,2%. По мнению экспертов, укрепление американской экономики будет способствовать повышению спроса на нефть.
Таким образом, в пятницу цена на нефть немного восстановилась после серьезного падения почти на 4% в четверг. При этом по итогам недели стоимость нефти в Нью-Йорке упала на 3,6%.
Январский фьючерс на нефть марки Brent на бирже ICE в Лондоне увеличился на $1,92 (+2,5%) и составил $77,49 за баррель.
Сегодня черное золото дешевеет. а электронных торгах в Нью-Йорке по состоянию на 7:50 мск стоимость декабрьского фьючерса WTI уменьшилась на $0,38 - до $75,44 за баррель. Баррель нефти Brent подешевел на $0,42 и составил $78,99.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


З ініціативи МЗС уряд розширив можливості для набуття українського
громадянства у спрощеному порядку та додав до переліку держав Республіку
Молдова.
На Конференції з відновлення України URC2026 у
Гданську підписані €160 угод на суму понад 10 мільярдів та нові
партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Міністерство фінансів України і Світовий банк уклали угоду на 3,39
мільярда доларів, повідомляє прем'єр-міністерка Юлія Свириденко 25
червня.
Група Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на Конференції з питань
відновлення України (URC 2026) в Гданську (Польща) оголосила про новий
пакет підтримки України - понад EUR470 - млн для зміцнення інвестицій
приватного сектору та критичної інфраструктури, включаючи житло та
дороги
Європейська комісія планує зберегти вимоги щодо реформ у наступному періоді фінансування України.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
У квітні 2026 року банки видали 910 іпотечних кредитів на загальну суму
1,7 млрд грн, більшість позик припала на первинний ринок нерухомості.
Падіння цін на нафту посилилося в п'ятницю вдень на тлі очікувань відновлення поставок палива на світовий ринок.
Засідання Ради директорів МВФ, яке має затвердити наступний транш для
України в розмірі 690 млн доларів, очікується вже до середини липня.
До наступного етапу конкурсу щодо концесії першого та контейнерного
терміналів порту Чорноморськ потрапили чотири портових оператори.
Українська TAF Industries та польський оборонний концерн PGZ підписали
меморандум про наміри щодо промислової співпраці у сфері безпілотників і
засобів протидії дронам.
Підприємства будівельної галузі України в першому кварталі поточного
року продемонстрували стрімке зростання податкових показників.
Ціни на нафту активно знижуються вранці в п'ятницю на тлі очікувань щодо
відновлення поставок палива на світовий ринок Ормузькою протокою.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.
Найбільший український мобільний оператор "Київстар" оголосив про запуск
роботи месенджерів Viber, WhatsApp та застосунку навігації Google Maps
через технологію Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий
зв'язок зі смартфоном) у режимі Light Data, повідомив президент та СЕО
компанії Олександр Комаров
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Два оновлення для браузера Google Chrome, які вийдуть цього
літа, усунуть обхідні шляхи для запуску старих блокувальників реклами,
на кшталт uBlock Origin
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.