Фінансові новини
- |
- 25.08.26
- |
- 23:49
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Наймаючи на роботу людину, яка розумніша за вас, ви показуєте, що все-таки ви розумніші" Річард Грант |
Фьючерсы на нефть на NYMEX в пятницу снизились на 2,8 проц до 86,45 доллара на фоне данных США по занятости
08:55 05.09.2011 |
Фьючерсы на нефть в пятницу упали на 2,8 проц до 86,45 доллара за баррель, так как новые опасения относительно стагнирующей экономики США перевесили обеспокоенность тем, что тропический шторм может вызвать перебои с нефтедобычей в Мексиканском заливе.
После роста в четверг на 10 центов до 90 долларов за баррель впервые за месяц, цены на нефть упали до минимума 85,42 доллара на фоне отчета Министерства труда, согласно которому число рабочих мест вне сельского хозяйства США в августе не изменилось по сравнению с июлем, продемонстрировав худший показатель с сентября 2010 года. Экономисты ожидали роста числа рабочих мест на 80 000. Безработица осталась на уровне 9,1 проц.
По итогам торгов на Нью-йоркской товарной бирже /New York Mercantile Exchange, NYMEX/ котировки октябрьских фьючерсов на легкую малосернистую нефть снизились на 2,48 доллара до 86,45 доллара за баррель после торговли в диапазоне 85-42-88,99 доллара за баррель. Достигнутый в итоге уровень была самым низким за неделю, а само снижение - самым значительным с 18 августа.
Октябрьские фьючерсы на нефть марки Brent на ICE Futures по итогам торгов снизились в цене на 1,96 доллара, или на 1,7 проц, до 112,33 доллара за баррель.
Если за время празднования Дня труда в понедельник не будет нанесено значительного ущерба тропическим штормом Ли, трейдеры говорят, что рынок будет сфокусирован на ожидаемом в четверг выступлении президента США Барака Обамы перед Палатой представителей и Сенатом на тему экономической ситуации. Белый дом прогнозирует, что уровень безработицы останется около 9 проц по 2012 года включительно.
Также трейдеры ожидают заседания Федеральной резервной системы /ФРС/ США 20-21 сентября. Некоторые участники рынка считают, что негативные данные по занятости повышают вероятность нового плана стимулирования экономики со стороны ФРС, что окажет поддержку ценам на нефть, если ему удастся поддержать экономический рост.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Найближчими тижнями, вже на початку вересня, Україна отримає новий транш
з оборонної частини кредиту ЄС, що становить 90 млрд євро на 2026-27
роки.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишній заступниці керівника Офісу президента Ірині Мудрій у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів із можливістю внесення застави у розмірі 20 мільйонів гривень.
Премʼєр-міністр Британії Енді Бернем, який у День Незалежності приїхав із візитом в Україну, привіз важливі новини у сфері ракетного озброєння.
Президент Володимир Зеленський призначив суддів до Вищого антикорупційного суду, що є важливим кроком для отримання фінансової підтримки від ЄС у межах програми Ukraine Facility.
Український розробник безпілотних
систем Airlogix домовився з фінською компанією Innokas про співпрацю у
виробництві дронів. Сторони планують створити у Фінляндії додаткові
виробничі потужності, які працюватимуть за українськими технологіями.
Samsung
давно перестав бути брендом, який асоціюється лише з одним-двома
флагманами. У лінійці Galaxy сьогодні є практично все: недорогі
смартфони для щоденних завдань, збалансовані моделі середнього класу,
потужні S-серії та складні пристрої для тих, хто хоче чогось
незвичайного.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
У вівторок, 25 серпня, середня ціна на бензин
марки А-95 знизилася на 3 коп. до 80,02 грн/л, на дизельне пальне -
зросла на 7 коп. до 91,97 грн/л.
Агенція оборонних закупівель ДОТ вперше оголосила закупівлю наземних
роботизованих комплексів відповідно до визначених Міністерством оборони
тактико-технічних характеристик.
Громадяни, що втратили оплачувану роботу внаслідок російської
агресії, відтепер можуть подавати заяви до Реєстру збитків для України,
щоб отримати компенсацію.
Обсяг експорту олії залізницею у серпні зріс на 55,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Українські аграрії обмолотили 58% прогнозованих
площ ранніх зернових, найбільше зібрано пшениці - 24,6 млн тонн, а
найвища врожайність на Хмельниччині - 70,8 центнерів з гектара.
25 серпня ціни на нафту відновили зростання після падіння більш ніж на 2% під час попередньої торгової сесії.
Штучний інтелект вперше самостійно звільнив людину - принаймні, якщо вірити заяві розробників
експериментального магазину Andon Market, яким керує ШІ-модель Luna,
побудована на Claude Sonnet 4.6. При цьому працівник суттєво провинився і
запізнився на 17 із 23 змін.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман вважає, що тривалість
традиційної чотирирічної університетської освіти варто переглянути: він
сам провів у Стенфорді лише два роки, а нині молодь (завдяки, звісно ж,
ШІ) має можливість створити власний бізнес самостійно без тривалого
навчання.
Anthropic розповіла, як працюватимуть водяні знаки у текстах,
створених чат-ботом Claude. Компанія пояснила принцип маркування,
можливість його видалення під час редагування та особливості
застосування технології до програмного коду.
Google запускає нову функцію Sheets Canvas на основі Gemini, яка
зможе перетворювати таблиці на кастомні й інтерактивні міні-програми.
Американські технологічні компанії, такі як Alphabet, Amazon і Microsoft, мають близько $3 трлн позабалансових зобов'язань, пов'язаних з інвестиціями у штучний інтелект
Вихідними SpaceX запустила дві ракети-носії Falcon 9 з
протилежних узбереж США з інтервалом лише у 38 хвилин. Таким чином
компанія перевершила свій попередній рекорд, встановлений ще 31 серпня
2024 року, одразу на 27 хвилин.
Шведсько-американська авіабудівна компанія Heart Aerospace здійснила перший політ X1 - найбільшого у світі літака з повністю електричною силовою установкою.