Фінансові новини
- |
- 25.08.26
- |
- 17:53
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Стоимость светлых нефтепродуктов на крупнооптовом рынке Украины в среду изменилась незначительно, сохранив при этом понижательный тренд
20:45 06.07.2011 |
Максимальное падение цены сегодня зафиксировано на румынский А-95, который на станциях Айвазовская (Крым) и Херсон подешевел на 150 грн и 50 грн, до 12 500-12 550 грн/т и 12 900-12 950 грн/т соответственно.
В то же время в связи с единственным предложением на рынке (от «Белорусской нефтяной компании») 6 июля на 100 грн повысилась стоимость белорусского дизтоплива с отгрузкой со станции Коростень (Житомирская обл.) - ресурс сегодня тут можно было приобрести от 10 100 грн/т.
В связи с окончанием реализации у одного из крупнейших столичных импортеров ДТ из Туркменистана, котировавшегося накануне от 10 200 грн/т, в среду ценовая котировка на данный продукт повысилась на 350 грн - луцкий «Континент НефтеТрейд» единственный на рынке предлагал этот ресурс от 10 550 грн/т (на базисе fca Запорожье-Левое).
В сегменте внутренних поставок 6 июля никаких ценовых изменений не произошло - трейдеры ожидают, что после сегодняшнего аукциона по продаже топлива от «Укргаздобычи» завтра стоимость шебелинской продукции на рынке изменится соответствующим образом. Напомним, сегодня на торгах был продан практически весь объем выставленных нефтепродуктов. В ходе аукциона стартовые цены на А-92 и ДТ были снижены на 508 грн/т и 125 грн/т соответственно - до 11 567 грн/т и 9 845 грн/т.
Также трейдеры ожидают увеличения объемов поставок белорусской продукции в ближайшие дни в связи с возобновлением после ремонта работы Мозырского НПЗ.
Согласно данным мониторинга ценового департамента «Консалтинговой группы А-95», 6 июля 2011 г. среднерыночные цены на цистерновые партии нефтепродуктов составили:
А-76/80 - 11 890 грн/т (0 грн к 5 июля);
А-92 - 12 410 грн/т (+10 грн);
А-95 - 12 790 грн/т (-10 грн);
ДТ - 10 040 грн/т (0 грн).
Ценовые котировки в Европе по итогам торгов 5 июля 2011 г. продемонстрировали незначительный рост. Так, на Северо-Западе Европы (Cif) стоимость бензина А-95 повысилась на $11 и составила $1 009/т, цена дизтоплива - на $7, до $955/т.
Стоимость нефти Dated Brent выросла на $1,6 и составила $111,1/барр., российской Urals (ExNovo) - на $1,4, до $108,3/барр.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Найближчими тижнями, вже на початку вересня, Україна отримає новий транш
з оборонної частини кредиту ЄС, що становить 90 млрд євро на 2026-27
роки.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишній заступниці керівника Офісу президента Ірині Мудрій у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів із можливістю внесення застави у розмірі 20 мільйонів гривень.
Премʼєр-міністр Британії Енді Бернем, який у День Незалежності приїхав із візитом в Україну, привіз важливі новини у сфері ракетного озброєння.
Президент Володимир Зеленський призначив суддів до Вищого антикорупційного суду, що є важливим кроком для отримання фінансової підтримки від ЄС у межах програми Ukraine Facility.
Український розробник безпілотних
систем Airlogix домовився з фінською компанією Innokas про співпрацю у
виробництві дронів. Сторони планують створити у Фінляндії додаткові
виробничі потужності, які працюватимуть за українськими технологіями.
Samsung
давно перестав бути брендом, який асоціюється лише з одним-двома
флагманами. У лінійці Galaxy сьогодні є практично все: недорогі
смартфони для щоденних завдань, збалансовані моделі середнього класу,
потужні S-серії та складні пристрої для тих, хто хоче чогось
незвичайного.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Агенція оборонних закупівель ДОТ вперше оголосила закупівлю наземних
роботизованих комплексів відповідно до визначених Міністерством оборони
тактико-технічних характеристик.
Громадяни, що втратили оплачувану роботу внаслідок російської
агресії, відтепер можуть подавати заяви до Реєстру збитків для України,
щоб отримати компенсацію.
Обсяг експорту олії залізницею у серпні зріс на 55,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Українські аграрії обмолотили 58% прогнозованих
площ ранніх зернових, найбільше зібрано пшениці - 24,6 млн тонн, а
найвища врожайність на Хмельниччині - 70,8 центнерів з гектара.
25 серпня ціни на нафту відновили зростання після падіння більш ніж на 2% під час попередньої торгової сесії.
Державне агентство з контролю за гральним та лотерейним бізнесом
PlayCity оголосило тендер у системі "Прозорро" на розробку програмного
забезпечення (ПЗ) для подальшого запуску автоматичного обмеження
доступу військовослужбовців до азартних ігор.
Штучний інтелект вперше самостійно звільнив людину - принаймні, якщо вірити заяві розробників
експериментального магазину Andon Market, яким керує ШІ-модель Luna,
побудована на Claude Sonnet 4.6. При цьому працівник суттєво провинився і
запізнився на 17 із 23 змін.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман вважає, що тривалість
традиційної чотирирічної університетської освіти варто переглянути: він
сам провів у Стенфорді лише два роки, а нині молодь (завдяки, звісно ж,
ШІ) має можливість створити власний бізнес самостійно без тривалого
навчання.
Anthropic розповіла, як працюватимуть водяні знаки у текстах,
створених чат-ботом Claude. Компанія пояснила принцип маркування,
можливість його видалення під час редагування та особливості
застосування технології до програмного коду.
Google запускає нову функцію Sheets Canvas на основі Gemini, яка
зможе перетворювати таблиці на кастомні й інтерактивні міні-програми.
Американські технологічні компанії, такі як Alphabet, Amazon і Microsoft, мають близько $3 трлн позабалансових зобов'язань, пов'язаних з інвестиціями у штучний інтелект
Вихідними SpaceX запустила дві ракети-носії Falcon 9 з
протилежних узбереж США з інтервалом лише у 38 хвилин. Таким чином
компанія перевершила свій попередній рекорд, встановлений ще 31 серпня
2024 року, одразу на 27 хвилин.
Шведсько-американська авіабудівна компанія Heart Aerospace здійснила перший політ X1 - найбільшого у світі літака з повністю електричною силовою установкою.