Фінансові новини
- |
- 01.08.26
- |
- 00:06
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Фьючерсы на нефть на NYMEX выросли на фоне ослабления доллара против евро
08:41 01.07.2011 |
Фьючерсы на нефть в четверг закрылись с небольшим повышением, продолжив рост второй день подряд на фоне ожиданий, что долговой кризис Греции удастся разрешить.
По итогам торгов на Нью-йоркской товарной бирже /New York Mercantile Exchange, NYMEX/ котировки августовских фьючерсов на светлую низкосернистую нефть выросли на 65 центов, или на 0,7 проц, и составили 112,44 доллара за баррель.
Фьючерсы на нефть марки Brent на ICE упали в цене на 35 центов, или на 0,3 проц, до 112,18 доллара.
Цены на нефть продолжили свой рост, начатый ранее на неделе, когда парламент Греции одобрил законопроект по пятилетнему плану, предусматривающему сокращение расходов на 28,4 млрд евро. Принятие этого плана позволит стране получить очередной пакет финансовой помощи со стороны Международного валютного фонда и еврозоны. После голосования евро резко вырос против доллара США, что оказало поддержку ценам на нефть.
Трейдеры на рынке нефти склонны фокусироваться на валютном и других рынках в отсутствии фундаментальных новостей, и ослабление доллара обычно подталкивает цены на сырую нефть вверх, делая этот деноминированный в долларах сырьевой товар более дешевым для держателей других валют.
На момент написания статьи индекс доллара ICE, отслеживающий курс доллара против корзины других валют, упал на 0,4 проц до 74,317.
Итоги голосования помогли ослабить опасения по поводу долгового кризиса в одной из самых хрупких странах еврозоны. Дополнительная помощь Греции рассматривается как необходимое условие для предотвращения более широкого финансового кризиса, который может повредить спросу на нефть в долгосрочной перспективе.
В четверг финансовый сектор Германии достиг соглашения о том, как именно частные держатели акций будут участвовать в помощи Греции. Ранее на выходных аналогичный план был принят во Франции. В воскресенье министры финансов еврозоны обсудят программу помощи на встрече в Брюсселе.
Фьючерсы на сырую нефть на NYMEX на этой неделе выросли на 4,7 проц, вернув цены к уровням, наблюдавшимся до того, как 23 июня Международное энергетическое агентство сообщило о выделении нефти из стратегических запасов.
Июльские фьючерсы на бензин RBOB выросли на 2,19 цента, или на 0,7 проц, до 3,0316 доллара за галлон. Июльские фьючерсы на топочный мазут выросли на 1,25 цента, или на 0,4 проц, до 2,9327 доллара за галлон.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
| До ₴460 тис. щомісяця: уряд унормував додаткові виплати для бійців НГУ, Нацполіції та прикордонників |
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


За словами Володимира Зеленського, Україна втратила на війні близько 50 тисяч військових загиблими, тоді як Росія - 700 тисяч.
Міністр внутрішніх справ України Іван Вигівський підписав накази про затвердження порядків виплат додаткових винагород
Президент США Дональд Трамп висловив сумнів щодо
того, чи США нададуть Україні ліцензію на виробництво
ракет-перехоплювачів до систем Patriot, хоча раніше підтверджував, що це
зроблять.
Рада ЄС за письмовою процедурою затвердила продовження режиму
тимчасового захисту для українців в країнах Євросоюзу, із нововведенням,
що новоприбулі військовозобов'язані громадяни України зможуть
претендувати на статус лише за відсутності проблем з
військово-обліковими документами.
Рада ЄС у четвер, 30 липня, схвалила зміни до механізму підтримки
України Ukraine Facility та пов'язаного з ним "Плану України" (Ukraine
Plan), що визначає необхідні для отримання фінансування реформи.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Національний банк України найближчим часом ухвалить та оприлюднить новий значний пакет валютної лібералізації.
Національний банк України (НБУ) повернув прогноз зростання реального
валового внутрішнього продукту (ВВП) у 2026 році до рівня 1,8%, на якому
він очікував його у січні, після погіршення у квітні до 1,3%.
Ціни на нафту знизилися у п'ятницю, 31 липня, оскільки через ключові
морські вузькі місця надходило більше сировини, попри відсутність
суттєвих проривів у переговорах між США та Іраном.
У четвер, 30 липня, середня ціна на бензин
марки А-95 зросла на 26 коп. до 81,19 грн/л, на дизельне пальне - на 1
грн до 90,66 грн/л.
Національний банк України (НБУ) погіршив прогноз інфляції в Україні на
2026 рік з 9,4% у попередньому квітневому прогнозі до 10,0%, а на 2027
рік - з 6,5% до 6,9%.
У червні 2026 року медіанна зарплата фахівців у DefTech загалом
становить 2500 дол. - в середньому на 200 дол. менше, ніж в IT загалом.
Україна отримала черговий транш від
Євросоюзу в розмірі 3,47 мільярда євро. Кошти підуть на оборону та
найважливіші потреби держави.
Google почав
розгортати нову ШІ-функцію в Google Docs, яка дозволить Gemini
створювати візуальні матеріали на основі тексту просто в документі.
У першому півріччі 2026 року Державна служба спеціального зв'язку та
захисту інформації України внесла до переліку авторизованих 485
інформаційних систем.
Європейські футбольні федерації розглядають можливість застосування
крайнього заходу - бойкоту майбутніх чемпіонатів світу. Причиною стали
плани президента FIFA Джанні Інфантіно залучити приватних інвесторів до
комерційної діяльності організації, повідомляє Sky News.
Наразі цю модель ШІ деактивували, зашифрували та обмежили доступ до неї навіть для дослідників.
Під нові обмеження можуть потрапити не лише гуманоїдні роботи, а й
роботи-пилососи вагою понад 2 кг. Власники вже придбаних пристроїв
зможуть користуватися ними й надалі.
Як повідомляє The Information, китайська держкомпанія з Шанхаю почала
масове виробництво установок DUV-літографії з імерсійним випроміненням.
Ринкова вартість Apple Inc. під час торгів у вівторок вперше перевищила позначку в $5 трлн доларів.