Фінансові новини
- |
- 25.08.26
- |
- 02:51
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Нефть WTI подешевела до $104,35 за баррель в ожидании слабых данных о запасах в США
17:06 30.03.2011 |
Нефть марки WTI дешевеет в среду вечером на данных Американского института нефти (API) об увеличении запасов топлива в США, повысивших опасения, что спрос на нефть в стране сокращается, сообщает агентство Bloomberg.
Стоимость майских фьючерсных контрактов на нефть марки WTI на торгах Нью-йоркской товарной биржи (NYMEX) к 16:33 кв составила $104,35 за баррель, что на $0,44 (0,42%) ниже уровня 29 марта. Ранее в ходе торгов цена этого фьючерса падала на 0,6%.
"Сейчас есть такое большое количество факторов, которые могут повлиять на рынок, что ваш выбор фактически во многом зависит только от того, "медведь" вы или "бык", - отмечает аналитик Cameron Hanover Питер Бойтель. - Похоже, многие игроки предпочитают выжидать до момента появления официального отчета о запасах".
Согласно опубликованным во вторник данным API, запасы нефти в США за прошедшую неделю выросли на 5,7 млн баррелей, при этом повышение стало четвертым подряд.
В среду вечером будет опубликован официальный отчет по запасам топлива в стране. Эксперты в среднем ожидают повышения запасов нефти за неделю, согласно официальным данным Минэнерго США, на 1,5 млн баррелей - до максимального уровня с декабря.
В то же время, некоторые инвесторы в Европе полагают, что общее улучшение ситуации в мировой экономике, а также неопределенность геополитической ситуации в арабском мире создают предпосылки для роста спроса на энергоносители с одной стороны, и сокращения их поставок - с другой.
Котировка фьючерса на нефть Brent на май на лондонской бирже ICE Futures к 16:34 кв поднялась на $0,07 (0,06%) - до $115,23 за баррель.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Премʼєр-міністр Британії Енді Бернем, який у День Незалежності приїхав із візитом в Україну, привіз важливі новини у сфері ракетного озброєння.
Президент Володимир Зеленський призначив суддів до Вищого антикорупційного суду, що є важливим кроком для отримання фінансової підтримки від ЄС у межах програми Ukraine Facility.
Український розробник безпілотних
систем Airlogix домовився з фінською компанією Innokas про співпрацю у
виробництві дронів. Сторони планують створити у Фінляндії додаткові
виробничі потужності, які працюватимуть за українськими технологіями.
Фінська оборонна компанія Patria підписала меморандум про наміри з
українським виробником безпілотників "Генерал Черешня". Про це повідомила Patria на офіційному сайті.
Дефіцит бюджету Міністерства оборони України наразі становить 27 млрд
доларів. Водночас Україна очікує на 30 млрд євро європейських коштів,
які мають бути спрямовані на оборону.
Samsung
давно перестав бути брендом, який асоціюється лише з одним-двома
флагманами. У лінійці Galaxy сьогодні є практично все: недорогі
смартфони для щоденних завдань, збалансовані моделі середнього класу,
потужні S-серії та складні пристрої для тих, хто хоче чогось
незвичайного.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
У понеділок, 24 серпня, середня ціна на бензин
марки А-95 зафіксувалася на рівні 80,05 грн/л, на дизельне пальне - на
рівні 91,9 грн/л.
Ціни на нафту знижуються в понеділок удень, хоча й відступили від внутрішньоденних мінімумів.
Міністерство фінансів спільно з паливним бізнесом опрацьовує варіанти
запровадження страхування автозаправних станцій від воєнних ризиків і
створення відповідного фонду.
Державна податкова служба відзвітувала про результати перевірок
платників податків, діяльність яких була віднесена до категорії
найвищого ризику.
Єврокомісія схвалила нові оборонні закупівлі для України на 6,1 млрд євро в рамках 90-мільярдної позики.
В Україні у січні - липні 2026 року обсяг
виробництва сільськогосподарської продукції зріс на 17,2% порівняно з
аналогічним періодом торік.
За тиждень з 17 по 21 серпня Національний банк України продав на міжбанку 1,19 млрд дол, при цьому не купвав валюту.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман вважає, що тривалість
традиційної чотирирічної університетської освіти варто переглянути: він
сам провів у Стенфорді лише два роки, а нині молодь (завдяки, звісно ж,
ШІ) має можливість створити власний бізнес самостійно без тривалого
навчання.
Anthropic розповіла, як працюватимуть водяні знаки у текстах,
створених чат-ботом Claude. Компанія пояснила принцип маркування,
можливість його видалення під час редагування та особливості
застосування технології до програмного коду.
Google запускає нову функцію Sheets Canvas на основі Gemini, яка
зможе перетворювати таблиці на кастомні й інтерактивні міні-програми.
Американські технологічні компанії, такі як Alphabet, Amazon і Microsoft, мають близько $3 трлн позабалансових зобов'язань, пов'язаних з інвестиціями у штучний інтелект
Вихідними SpaceX запустила дві ракети-носії Falcon 9 з
протилежних узбереж США з інтервалом лише у 38 хвилин. Таким чином
компанія перевершила свій попередній рекорд, встановлений ще 31 серпня
2024 року, одразу на 27 хвилин.
Шведсько-американська авіабудівна компанія Heart Aerospace здійснила перший політ X1 - найбільшого у світі літака з повністю електричною силовою установкою.
Темпи зростання доходів OpenAI прискорилися в останні місяці і з огляду
на поточні показники, виручка компанії в перерахунку на рік перевищує
позначку в $40 млрд, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на
поінформовані джерела.