Фінансові новини
- |
- 25.08.26
- |
- 00:48
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Невдачі неодмінно будуть, і те, як ви з ними впораєтеся, буде найважливішим показником того, чи досягнете ви успіху" Джеймі Даймон |
Топливо в опте дорожает вместе с увеличением количества предложений
17:06 28.03.2011 |
Стоимость нефтепродуктов на украинском крупнооптовом рынке в понедельник повысилась, в основном на импортное дизтопливо вместе с одновременным увеличением количества предложений и базисов поставок ресурса.
Согласно данным мониторинга ценового департамента «Консалтинговой группы А-95», 28 марта 2011 г. среднерыночные цены на цистерновые партии нефтепродуктов составили:
А-76/80 - 10 840 (+30 грн к 25 марта);
А-92 - 11 470 грн/т (-10 грн);
А-95 - 11 810 грн/т (+60 грн);
ДТ - 9 890 грн/т (+40 грн).
Несмотря на отсутствие с 11 марта 2011 г. цен в официальном прайс-листе «ТНК-ВР Коммерс», отдельные трейдеры продолжают предлагать лисичанское топливо вагонными нормами. Так, в понедельник рыночная цена А-92 производства Лисичанского НПЗ снизилась на 20 грн, до 11 610-11 660 грн/т, а дизельного топлива увеличилась на 60 грн, до 9 940-9 990 грн/т, цена А-95 осталась на прежнем уровне в 11 840-11 890 грн/т. В то же время трейдеры сообщают о продолжающихся трудностях с оперативным получением ДТ с лисичанского предприятия.
Не изменилась по сравнению с предыдущим торговым днем и стоимость шебелинского топлива на фоне стабильных, по словам трейдеров, отгрузок с завода в адрес компаний, купивших ресурс на торгах 24 марта.
Стоимость импортного топлива в понедельник значительно выросла по сравнению с предыдущим торговым днем, в основном на ДТ, как и количество предложений. Максимальный рост зафиксирован на румынский А-95 на станции Измаил (Одесская обл.), который подорожал в понедельник на 300 грн и предлагался от 12 150 грн/т. По такой же цене можно было приобрести этот продукт и в Херсоне, что на 200 грн выше пятничного уровня.
По 200 грн добавили трейдеры и к стоимости румынского дизтоплива на том же Херсоне - 1 т этого продукта тут стоила 10 350-10 400 грн/т. На такую же величину выросли цены и на белорусское ДТ на станциях Щорс (Черниговская обл.) и Сарны (Ровенская обл.) - до 10 000 грн/т. В то же время в Житомирской области на станции Коростень белорусское дизтопливо подорожало по сравнению с пятницей на 120 грн, до 9 900-9 950 грн/т.
Небольшой объем белорусского низкооктанового бензина предлагал сегодня один из западноукраинских импортеров с отгрузкой в Коростене, стоимость продукта варьировалась в диапазоне 11 250-11 300 грн/т. Поступивший на выходных объем венгерского А-95 в Мукачево (Закарпатская обл.) предлагался на рынке от 12 500 грн/т. Этот же импортер выставил на продажу российское дизтопливо с отгрузкой на станции Айвазовская (АР Крым) по 10 940-10 990 грн/т. Однако, по словам трейдеров, такой ценовой диапазон сильно завышен и вряд ли найдутся желающие приобрести топливо по такой цене.
Ценовые котировки в Европе по итогам торгов 25 марта 2011 г. двигались разнонаправлено. Так, на Северо-Западе Европы (Cif) стоимость бензина А-95 повысилась на $10 и составила $1 038/т, дизтоплива - снизилась на $3, до $1 009/т.
Стоимость нефти сорта Dated Brent повысилась на $0,2, до $115,6/барр., российской Urals (ExNovo) - на $0,1, до $110,3.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Премʼєр-міністр Британії Енді Бернем, який у День Незалежності приїхав із візитом в Україну, привіз важливі новини у сфері ракетного озброєння.
Президент Володимир Зеленський призначив суддів до Вищого антикорупційного суду, що є важливим кроком для отримання фінансової підтримки від ЄС у межах програми Ukraine Facility.
Український розробник безпілотних
систем Airlogix домовився з фінською компанією Innokas про співпрацю у
виробництві дронів. Сторони планують створити у Фінляндії додаткові
виробничі потужності, які працюватимуть за українськими технологіями.
Фінська оборонна компанія Patria підписала меморандум про наміри з
українським виробником безпілотників "Генерал Черешня". Про це повідомила Patria на офіційному сайті.
Дефіцит бюджету Міністерства оборони України наразі становить 27 млрд
доларів. Водночас Україна очікує на 30 млрд євро європейських коштів,
які мають бути спрямовані на оборону.
Samsung
давно перестав бути брендом, який асоціюється лише з одним-двома
флагманами. У лінійці Galaxy сьогодні є практично все: недорогі
смартфони для щоденних завдань, збалансовані моделі середнього класу,
потужні S-серії та складні пристрої для тих, хто хоче чогось
незвичайного.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
У понеділок, 24 серпня, середня ціна на бензин
марки А-95 зафіксувалася на рівні 80,05 грн/л, на дизельне пальне - на
рівні 91,9 грн/л.
Ціни на нафту знижуються в понеділок удень, хоча й відступили від внутрішньоденних мінімумів.
Міністерство фінансів спільно з паливним бізнесом опрацьовує варіанти
запровадження страхування автозаправних станцій від воєнних ризиків і
створення відповідного фонду.
Державна податкова служба відзвітувала про результати перевірок
платників податків, діяльність яких була віднесена до категорії
найвищого ризику.
Єврокомісія схвалила нові оборонні закупівлі для України на 6,1 млрд євро в рамках 90-мільярдної позики.
В Україні у січні - липні 2026 року обсяг
виробництва сільськогосподарської продукції зріс на 17,2% порівняно з
аналогічним періодом торік.
За тиждень з 17 по 21 серпня Національний банк України продав на міжбанку 1,19 млрд дол, при цьому не купвав валюту.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман вважає, що тривалість
традиційної чотирирічної університетської освіти варто переглянути: він
сам провів у Стенфорді лише два роки, а нині молодь (завдяки, звісно ж,
ШІ) має можливість створити власний бізнес самостійно без тривалого
навчання.
Anthropic розповіла, як працюватимуть водяні знаки у текстах,
створених чат-ботом Claude. Компанія пояснила принцип маркування,
можливість його видалення під час редагування та особливості
застосування технології до програмного коду.
Google запускає нову функцію Sheets Canvas на основі Gemini, яка
зможе перетворювати таблиці на кастомні й інтерактивні міні-програми.
Американські технологічні компанії, такі як Alphabet, Amazon і Microsoft, мають близько $3 трлн позабалансових зобов'язань, пов'язаних з інвестиціями у штучний інтелект
Вихідними SpaceX запустила дві ракети-носії Falcon 9 з
протилежних узбереж США з інтервалом лише у 38 хвилин. Таким чином
компанія перевершила свій попередній рекорд, встановлений ще 31 серпня
2024 року, одразу на 27 хвилин.
Шведсько-американська авіабудівна компанія Heart Aerospace здійснила перший політ X1 - найбільшого у світі літака з повністю електричною силовою установкою.
Темпи зростання доходів OpenAI прискорилися в останні місяці і з огляду
на поточні показники, виручка компанії в перерахунку на рік перевищує
позначку в $40 млрд, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на
поінформовані джерела.