Фінансові новини
- |
- 10.06.26
- |
- 11:02
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Российское дизтопливо в опте незначительно подешевело
18:19 21.03.2011 |
Стоимость светлых нефтепродуктов в крупном опте в понедельник менялась разнонаправленно на фоне сокращения объемов предлагаемого ресурса в связи с недостаточным количеством денежных средств на рынке.
Согласно данным мониторинга ценового департамента «Консалтинговой группы А-95», 21 марта 2011 г. среднерыночные цены на цистерновые партии нефтепродуктов составили:
А-76/80 - 10 940 грн/т (-180 грн к 18 марта);
А-92 - 11 430 грн/т (+10 грн);
А-95 - 11 850 грн/т (+70 грн);
ДТ - 9 810 грн/т (0 грн).
Из внутреннего ресурса сегодня изменилась лишь стоимость лисичанской продукции - «ТНК-ВР Коммерс» второй торговый день подряд разнонаправленно меняет цены для своих джобберов. Так, лисичанское дизтопливо подешевело на рынке на 170 грн и предлагалось в диапазоне 9 730-9 780 грн/т, А-95 можно было приобрести от 11 850 грн/т, что на 10 грн ниже пятничной котировки. В то же время лисичанский А-92 подрожал сегодня на 30 грн, до 11 600-11 650 грн/т.
Также сегодня на рынке появились отдельные предложения по реализации небольшого (до 300 т) объема шебелинского низкооктанового бензина по цене на уровне 10 800 грн/т, что на 50 грн выше последней котировки на этот продукт 17 марта 2011 г. Шебелинское дизтопливо также в небольших объемах можно было приобрести от 9 800 грн/т.
В сегменте импортных поставок стоимость топлива двигалась разнонаправленно - снижение цен зафиксировано на российское ДТ на фоне подорожания некоторых продуктов из Беларуси. Так, на терминалах в Новограде-Волынском (Житомирская обл.) и Мукачево (Закарпатская обл.) ДТ из России подешевело по сравнению с пятницей на 50 грн и предлагалось от 9 850 грн/т и 9 800 грн/т соответственно.
Белорусское дизтопливо на станциях Щорс (Черниговская обл.) и Корос тень (Житомирская обл.) подорожало на те же 50 грн и предлагалось в диапазоне 9 850-9 900 грн/т. Незначительный рост продемонстрировал и белорусский бензин - в Коростене А-92 сегодня можно было приобрести на 30 грн дороже, чем в предыдущий торговый день, от 11 480 грн/т. В то же время белорусский «пятый» тут подорожал на 50 грн, до 11 950-12 000 грн/т.
Ценовые котировки в Европе по итогам торгов 18 марта 2011 г. продемонстрировали разнонаправленное движение. Так, на Северо-Западе Европы (Cif) стоимость бензина А-95 повысилась на $6 и составила $978/т, дизтоплива - снизилась на $8, до $997/т.
Стоимость нефти сорта Dated Brent не изменилась и составила $114,1/барр., в то время как российская Urals (ExNovo) подорожала на $0,1, до $109,3.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада ухвалила законопроєкт №15111-д, яким знижено податкове
навантаження з 18% до 5% для фізичних осіб, які офіційно здають
нерухомість в оренду.
Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Якщо літо проходитиме із помірними температурами, а російських атак не
буде, дефіцит до 1 ГВт в енергосистемі України можливий у години
найнижчої генерації сонячних електростанцій.
Українські автозаправні станції оновили вартість пального на середу,
10 червня. Порівняно з попередньою добою, ситуація на ринку змінилася, а
на деяких АЗС водії помітять нові цифри на табло.
Ціни на нафту відновлюються, Brent біля $91,8 за барель
Міністерство фінансів України 9 червня 2026 року на аукціоні з
розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до
державного бюджету 8,45 млрд гривень.
Група "Нафтогаз"
у вівторок, 9 червня, досягла принципових домовленостей зі спеціальним
комітетом держателів двох серій єврооблігацій щодо реструктуризації
зобов'язань загальним обсягом близько 1,2 млрд євро.
У січні - травні 2026 року платники податків
спрямували до місцевих бюджетів понад 231,3 млрд грн, що на 15,1%
більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Інфляція на споживчому ринку України у травні 2026 року становила 0,9%
(проти 1,4% у квітні), а порівняно з травнем минулого року складає 8,2%.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).