Фінансові новини
- |
- 07.12.25
- |
- 16:11
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Обзор рынка: румынский А-95 подорожал в опте на 200 грн/т
17:48 28.02.2011 |
Цены на цистерновые партии топлива в Украине продолжают повышаться на фоне увеличения количества предложений как внутреннего ресурса, так и импортных нефтепродуктов. В то же время в понедельник рост ценовых котировок был плавным и небольшим - топливо подорожало до 50 грн.
Согласно данным мониторинга ценового департамента «Консалтинговой группы А-95», 28 февраля 2011 г. среднерыночные цены на цистерновые партии нефтепродуктов составили:
А-76/80 - 10 490 грн/т (+80 грн к 25 февраля);
А-92 - 10 600 грн/т (+30 грн);
А-95 - 11 310 грн/т (+40 грн);
ДТ - 9 530 грн/т (+10 грн).
Максимальный рост цен сегодня зафиксирован на шебелинские нефтепродукты, вся линейка которых, кроме А-95, в небольшом количестве начала отгружаться на рынок после отсутствия отгрузок по всем позициям в пятницу. Подорожав на 50 грн, шебелинский низкооктановый бензин и А-92 предлагались сегодня в диапазоне 10 200-10 250 грн/т, дизельное топливо - 9 550-9 600 грн/т.
Несмотря на неизменность показателей в прайс-листе «ТНК-ВР Коммерс», рыночная стоимость лисичанской продукции сегодня также незначительно увеличилась. Бензин предлагался от 10 770 грн/т и 11 240 грн/т А-92 и А-95 соответственно, что на 20 грн и 50 грн выше показателей пятницы. Дизтопливо с этого завода на рынке было сегодня в диапазоне 9 500-9 550 грн/т (+40 грн), однако отгрузки этого продукта с лисичанского завода осуществлялись избирательно.
Рост цен на импортное топливо в последний день февраля также был несущественный на фоне роста уровня предложений в связи с поступлением новых объемов топлива. Так, после практически двухнедельного отсутствия на терминал в Новограде-Волынском (Житомирская обл.) поступила партия российского дизельного топлива объемом 5 тыс. т, которое предлагалось в диапазоне 9 450-9 500 грн/т. На 50 грн дешевле этот продукт предлагался в Харьковской области на станции Купянск, - всего, по словам трейдеров, на данном базисе около 24 вагонов российского ДТ.
Новая партия низкооктанового белорусского бензина объемом не более 20 цистерн на станции Коростень в Житомирской области сегодня отпускалась в диапазоне 10 600-10 650 грн/т.
Максимальный рост цен зафиксирован на румынский А-95 - «Ромпетрол-Украина» на 200 повысила его стоимость до 11 450 грн/т на станциях Измаил и Херсон.
Ценовые котировки в Европе по итогам торгов 25 февраля 2011 г. немного подешевели. Так, на Северо-Западе Европы (Cif) стоимость бензина марки А-95 снизилась на $10, до $964/т, дизтоплива - на $7, до $949/т.
Стоимость нефти сорта Dated Brent упала на $1,5, до $111,8/барр., российской Urals (ExNovo) - на $1,4, до $108,8.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :
ПРЕС-РЕЛІЗИ
У РУБРИЦІ
| "Клуб білого бізнесу" збільшився майже на пів тисячі підприємств: Податкова затвердила новий перелік |


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Відповідне рішення прийняте на засіданні регулятора у п'ятницю, яке транслювалося онлайн, передає кореспондент Енергореформи.
До Переліку платників податків з високим рівнем добровільного
дотримання податкового законодавства (так званого, "клубу білого
бізнесу") станом на листопад включено 7 638 суб'єктів господарювання.
У п'ятницю, 5 грудня, середня ціна на бензин
марки А-95 знизилася на 4 коп. до 58,3 грн/л, на дизельне пальне - на 4
коп. до 58,36 грн/л.
У 2025 році кожен четвертий українець почав отримувати менший дохід.
Команда МВФ опрацьовує повний текст бюджету України на 2026 рік, але, за
попередніми оцінками, в цілому він відповідає зобовʼязанням української
сторони за новою програмою EFF.
Національний банк України працює над концепцією нового проєкту закону
щодо страхування воєнних ризиків, який розраховують зареєструвати в
парламенті у першому кварталі 2026 року.
Державні нафтопереробні компанії Indian Oil Corp і Bharat Petroleum
Corp розмістили січневі замовлення на завантаження російської нафти від
постачальників, які не перебувають під санкціями, через зростання
знижок, повідомили джерела у сфері торгівлі.
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.