Фінансові новини
- |
- 17.03.26
- |
- 12:25
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Котировки фьючерсов на нефть на NYMEX закрылись на 5-месячном максимуме на фоне ослабления доллара
08:47 06.10.2010 |
Фьючерсы на сырую нефть во вторник достигли пятимесячного максимума на фоне ослабления доллара США и роста фондовых индексов.
Инвесторы покупали деноминированные в долларах активы, такие как золото и нефть, после того, как Япония снизила процентные ставки почти к нулевому уровню в рамках своей программы смягчения денежно-кредитной политики. Доллар резко упал против японской иены и достиг самого низкого уровня против евро с февраля, впервые освободив путь для роста цен на золото выше 1340 долларов за унцию.
Нефтяные фьючерсы также получили поддержку за счет перебоев в поставках нефти в США и забастовки в порту во Франции.
По итогам торгов на Нью-йоркской товарной бирже /New York Mercantile Exchange, NYMEX/ котировки ноябрьских фьючерсов на легкую малосернистую нефть выросли до 81,82 доллара за баррель, самого высокого уровня с 3 мая. Фьючерсы на нефть марки Brent на ICE выросли в цене на 1,56 доллара, или на 1,9 проц, до 84,84 доллара за баррель, самого высокого уровня с 4 мая.
Марк Вагонер, президент Excel Futures, говорит, что ослабление доллара и укрепление акций оказали "мощную поддержку" ценам на нефть. Однако с осторожностью относится к этому росту цен и считает, что он опередил фундаментальные экономические показатели, и что вялый спрос на нефть в США не оправдывает рост цен выше 80 долларов за баррель.
Однако Закари Оксман, управляющий директор TrendMax Futures в Калифорнии, говорит, что рекордный рост цен на золото и ослабление доллара "благоприятны для подорожания сырой нефти" в краткосрочной перспективе. Он ожидает, что цены на золото в этом году достигнут 1500 долларов за унцию, а цены на нефть вырастут до 100 долларов за баррель впервые с конца сентября 2008 года.
Некоторые трейдеры отмечают, что рост выше 83 долларов за баррель был бы более весомым аргументом в пользу устойчивого подорожания. Ожидается, что рынок будет ориентироваться на еженедельные данные по запасам нефти в США. Министерство энергетики США представит свои данные в 14.30 по Гринвичу в среду.
Аналитики, опрошенные Dow Jones Newswires, ожидают, что запасы сырой нефти в США на неделе 25 сентября - 1 октября выросли на 300 000 баррелей, а коэффициент загруженности нефтеперерабатывающих мощностей снизился на 0,4 процентного пункта. Запасы бензина, согласно прогнозу, снизились на 300 000 баррелей, а запасы дистиллятов, включающие дизельное топливо и топочный мазут, сократились на 700 000 баррелей.
Ноябрьские фьючерсы /фьючерсы с ближайшим сроком истечения срока действия/ на бензин RBOB выросли в цене на 3,22 цента, до 2,1255 доллара за галлон, самого высокого уровня с 5 августа. Ноябрьские фьючерсы на топочный мазут выросли на 1,79 цента до 2,3026 доллара за галлон, самого высокого уровня с 3 мая.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


На єдиному порталі державних послуг «Дія»
з'явився бета-тест, у якому люди можуть написати заяву до міжнародного
Реєстру збитків. Він стосується випадків втрати роботи через війну.
Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
НЕК "Укренерго" отримала від словацького системного оператора, компанії
SEPS, офіційного листа щодо одностороннього припинення договору про
взаємне надання аварійної допомоги.
Підприємства торгівлі та переробної промисловості забезпечили майже 36%
податкових надходжень до зведеного бюджету України за січень-лютий 2026
року, повідомила виконуюча обов'язки голови Державної податкової служби
України (ДПС) Леся Карнаух.
Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність
систематизувати закупівлю іноземними урядами або компаніями в
українських компаній-виробників озброєння.
Кабінет Міністрів України схвалив пакет законопроєктів щодо впровадження
системи позасудового вирішення споживчих спорів (ПВС), що передбачає
створення механізму швидкого врегулювання конфліктів між споживачами та
бізнесом без звернення до суду
Міністерство розвитку громад та територій створило робочу групу з
підготовки до відновлення роботи аеропортів. Як повідомляється на сайті
міністерства, такий наказ підписав віцепрем'єр-міністр Олексій Кулеба.
Обсяг виконаних будівельних робіт в Україні у 2025 році збільшився на
11,3% порівняно з 2024 роком - до 258,2 млрд грн, проте динаміка
зростання уповільнилася, свідчать дані Державної служби статистики.
Бюджетні смартфони зазнають найбільшого удару від зростання цін на компоненти. Як йдеться в аналізі Counterpoint Research, подорожчання пам'яті призведе до 25% підвищення вартості компонентів пристроїв початкового рівня.
Австралійські дослідники створили крихітний чип з ШІ для обчислень зі швидкістю світла та використання для цього енергії світла.
Світовий ринок ноутбуків матиме дві головних проблеми у 2026 році -
зменшення попиту від покупців та зростання вартості компонентів, включно
з процесорами.
Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) схвалило вісім
пілотних програм, які дозволять компаніям почати масштабні випробування
електричних літальних апаратів вертикального зльоту та посадки (eVTOL).
Минулого тижня Anthropic відмовилася від співпраці з Пентагоном, яка
передбачала використання ШІ компанії для масового спостереження та
розробки озброєння.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.