Фінансові новини
- |
- 04.07.26
- |
- 02:34
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цены на нефть на NYMEX в пятницу снизились на 91 цент до 73,66 доллара за баррель на фоне перенасыщенности рынка
08:56 20.09.2010 |
Фьючерсы на сырую нефть в пятницу упали в цене четвертый день подряд на фоне сохраняющихся опасений относительно перенасыщенности рынка в краткосрочной перспективе после того, как возобновил работу крупнейший нефтепровод из Канады.
Компания Enbridge Energy Partners сообщила, что принадлежащий ей нефтепровод, поставляющий в США из Канады 670 000 нефти в день, в пятницу возобновил нормальную работу после того, как в течение недели он был отключен для устранения утечки. Данный нефтепровод отвечает за треть всех поставок нефти в США из Канады, которая является крупнейшим иностранным поставщиком нефти на американский рынок.
Трейдеры говорят, что возобновление работы нефтепровода выбивает из под цен на нефть ключевую поддержку. Цены удерживаются примерно в середине диапазона 70-80 долларов за баррель, тогда как запасы сырой нефти и нефтепродуктов в США выросли до самых высоких уровней с января 1983 года.
По итогам торгов на Нью-йоркской товарной бирже /New York Mercantile Exchange, NYMEX/ котировки октябрьских фьючерсов на легкую малосернистую нефть снизились на 91 цент, или на 1,2 проц, до 73,66 доллара за баррель. Это самый низкий уровень закрытия с 31 августа. Нефть марки Brent на ICE снизилась в цене на 27 центов до 78,21 доллара за баррель, самого низкого уровня за неделю.
Опасения относительно вероятности длительных перебоев с поставками через ключевой нефтепровод в прошлый понедельник подтолкнули цены на нефть до самого высокого уровня за месяц. Но, по мере того, как проблема приближалась к своему решению, цены упали. В пятницу в ходе торгов цены на сырую нефть достигли внутридневного минимума 72,75 доллара за баррель, более чем на 5 проц, или 6,8 проц ниже внутридневного максимума понедельника 78,04 доллара за баррель.
Трейдеры говорят, что ухудшение потребительских настроений также создает неблагоприятную обстановку для нефти. Индекс потребительского доверия Reuters/Мичиганского университета на середину сентября составил 66,6 против 68,9 в августе, продемонстрировав самое низкое значение с августа 2009 года. Экономисты ожидали значение индекса на уровне 70.
Тем не менее, наблюдались робкие признаки того, что перспективы цен фьючерсов на топливо могут улучшиться по мере приближения зимы, несмотря на то, что запасы находятся на самых высоких уровнях с начала 1980-х годов.
По итогам торгов октябрьские фьючерсы на бензин RBOB снизились в цене на 0,55 цента до 1,9192 доллара за галлон, самого низкого уровня с 1 сентября. Октябрьские фьючерсы на топочный мазут выросли на 0,2 цента до 2,0992 доллара за галлон.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Міністерство охорони здоров'я України та Світовий банк підписали угоду
про 444 мільйони доларів додаткового фінансування для програми з
медичної реформи THRIVE.
У п'ятницю, 3 липня, середня ціна на бензин
марки А-95 знизилася на 4 коп. до 74,57 грн/л, на дизельне пальне - на 6
коп. до 76 грн/л.
Наразі дефіциту паливно-мастильних матеріалів для цивільного сектору в
Україні немає, ринок забезпечений ресурсом, а уряд разом із бізнесом та
регіонами працює над додатковими заходами для гарантування стабільного
постачання.
Україна офіційно визначила Виплатну агенцію, яка адмініструватиме
державну підтримку фермерів за європейською моделлю.
Двом фігурантам розслідування про втручання у роботу лічильників оголошено підозру, одного затримано
Українські агровиробники отримали понад 167 млн грн державної
підтримки на утримання великої рогатої худоби всіх напрямів
продуктивності.
Елеваторна мережа агрохолдингу "Кернел" у 2026 фінансовому році (ФР, з
липня 2025р по червень 2026р) вперше прийняла понад 1 млн тонн зерна від
сторонніх агровиробників після впровадження нової бізнес-моделі, за
якої компанія відкрила свої елеватори для комерційного зберігання та
логістичних послуг, повідомила пресслужба холдингу.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.
Поки більшість користувачів радіє стабільному гігабіту вдома,
китайські телекомунікаційні гіганти вирішили, що традиційне скло в
оптоволокні - це надто повільно та консервативно.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.