Фінансові новини
- |
- 17.03.26
- |
- 12:43
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Котировки фьючерсов на нефть на NYMEX в пятницу снизились на 42 цента до 74,60 доллара за баррель
09:11 06.09.2010 |
Фьючерсы на сырую нефть в пятницу закрылись с понижением после выхода данных, согласно которым активность в секторе услуг США в августе замедлилась.
По итогам торгов на Нью-йоркской товарной бирже /New York Mercantile Exchange, NYMEX/ котировки октябрьских фьючерсов на легкую малосернистую нефть снизились на 42 цента, или на 0,6 проц, до 74,60 доллара за баррель. Фьючерсы на нефть марки Brent на ICE Futures снизились на 35 центов, или на 0,5 проц, до 76,58 доллара за баррель.
"Нефти нужны хорошие новости, чтобы продолжить рост", - говорит Фил Флинн, аналитик PFGBest. По его словам, инвесторы ждут выхода экономических данных в попытках определить потенциальный спрос на бензин на перенасыщенном американском рынке. Опубликованные в пятницу данные по сектору услуг США, оказавшиеся хуже ожиданий, столкнули фьючерсы вниз.
Институт управления поставками /ISM/ США сообщил о том, что его непроизводственный индекс в августе упал до самого низкого уровня с января. Индекс менеджеров по снабжению для непроизводственной сферы ISM в августе составил 51,5 против 54,3 в июле. Значения индекса выше 50 указывают на рост активности.
Запасы нефти и топлива в США находятся на самых высоких уровнях за 27 лет, и у многих имеются сомнения, что этот переизбыток удастся быстро сократить, учитывая медленные темпы восстановления экономики. Обширные запасы нефти и нефтепродуктов в последние месяцы удерживают цены на нефть ниже 80 долларов за баррель.
"Очевидно, что экономика демонстрирует рост на определенных участках, но способствует ли это более активному использованию нефти, или нет?", - задается вопросом Тони Росадо, брокер GA Global Markets.
Рост запасов также объясняет, почему в пятницу фьючерсы на нефть продемонстрировали расхождение с курсом акций. Оба рынка находились в тесной корреляции на протяжении большей части 2010 года. В пятницу в конце торгов индекс Dow Jones Industrial Average торговался с повышением на 0,9 проц по 10409 пунктов, в то время как инвесторы фондового рынка сфокусировались на ежемесячном отчете по занятости, который свидетельствовал о том, что темпы сокращения числа рабочих мест в августе замедлились.
Число рабочих мест вне сельского хозяйства США в августе сократилось на 54 000, а уровень безработицы вырос до 9,6 проц против 9,5 проц в предыдущие два месяца. Об этом свидетельствуют данные, опубликованные Министерством труда США. Экономисты, опрошенные Dow Jones Newswires, прогнозировали сокращение числа рабочих мест в августе на 110 000.
Котировки октябрьских фьючерсов на бензин RBOB снизились по итогам торгов на 0,21 цента, или на 0,1 проц, до 1,9195 доллара за галлон. Октябрьские фьючерсы на топочный мазут подешевели на 0,50 цента, или на 0,2 проц, до 2,0573 доллара за галлон.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


На єдиному порталі державних послуг «Дія»
з'явився бета-тест, у якому люди можуть написати заяву до міжнародного
Реєстру збитків. Він стосується випадків втрати роботи через війну.
Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
НЕК "Укренерго" отримала від словацького системного оператора, компанії
SEPS, офіційного листа щодо одностороннього припинення договору про
взаємне надання аварійної допомоги.
Підприємства торгівлі та переробної промисловості забезпечили майже 36%
податкових надходжень до зведеного бюджету України за січень-лютий 2026
року, повідомила виконуюча обов'язки голови Державної податкової служби
України (ДПС) Леся Карнаух.
Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність
систематизувати закупівлю іноземними урядами або компаніями в
українських компаній-виробників озброєння.
Кабінет Міністрів України схвалив пакет законопроєктів щодо впровадження
системи позасудового вирішення споживчих спорів (ПВС), що передбачає
створення механізму швидкого врегулювання конфліктів між споживачами та
бізнесом без звернення до суду
Міністерство розвитку громад та територій створило робочу групу з
підготовки до відновлення роботи аеропортів. Як повідомляється на сайті
міністерства, такий наказ підписав віцепрем'єр-міністр Олексій Кулеба.
Обсяг виконаних будівельних робіт в Україні у 2025 році збільшився на
11,3% порівняно з 2024 роком - до 258,2 млрд грн, проте динаміка
зростання уповільнилася, свідчать дані Державної служби статистики.
Google запускає нову функцію в магазині Google Play, яка дозволить
користувачам спочатку пограти в частину платної гри безкоштовно, а вже
потім вирішити, чи варто її купувати.
Бюджетні смартфони зазнають найбільшого удару від зростання цін на компоненти. Як йдеться в аналізі Counterpoint Research, подорожчання пам'яті призведе до 25% підвищення вартості компонентів пристроїв початкового рівня.
Австралійські дослідники створили крихітний чип з ШІ для обчислень зі швидкістю світла та використання для цього енергії світла.
Світовий ринок ноутбуків матиме дві головних проблеми у 2026 році -
зменшення попиту від покупців та зростання вартості компонентів, включно
з процесорами.
Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) схвалило вісім
пілотних програм, які дозволять компаніям почати масштабні випробування
електричних літальних апаратів вертикального зльоту та посадки (eVTOL).
Минулого тижня Anthropic відмовилася від співпраці з Пентагоном, яка
передбачала використання ШІ компанії для масового спостереження та
розробки озброєння.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.