Фінансові новини
- |
- 29.01.26
- |
- 09:30
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Нефтяные компании создают службу быстрого реагирования на разливы нефти
15:25 22.07.2010 |
Четыре крупнейшие нефтяные компании мира создают группу быстрого реагирования для борьбы с последствиями разлива нефти в глубоководных районах Мексиканского залива, чтобы вернуть доверие Белого дома.
Как пишет The Wall Street Journal, Exxon Mobil Corp., Chevron Corp., Royal Dutsch Shell Plc и ConocoPhillips объявили о создании совместного предприятия, которое должно будет разработать, внедрить и обслуживать систему быстрого реагирования. Подобная служба сможет собирать до 100 тыс. баррелей нефти в сутки на глубине до 10 тыс. футов (свыше 3 км) ниже уровня моря.
Утечка нефти из аварийной скважины BP Deepwater Horizon составляла до 60 тыс. баррелей в сутки на глубине до 5 тыс. фунтов.
Система быстрого реагирования будет включать несколько специализированных судов для сбора нефти с морской поверхности и на глубине и оборудование для ликвидации утечек. Компании воспользовались опытом BP, которой удалось создать подобный флот после трех месяца проб и ошибок.
Начальные инвестиции в некоммерческое СП, получившее название Marine Well Containment Corp., составят $1 млрд и будут поделены поровну между участвующими.
По словам представителей Exxon, система быстрого реагирования будет готова через 18 месяцев. Оперативные группы смогут начать мобилизацию в течение 24 часов после разлива нефти и за несколько недель будут полностью дислоцированы в месте аварии, заявила вице-президент инженерного подразделения Exxon Mobil Development Co. Сара Ортвейн.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Відповідне рішення за підписом голови ДРС Олексія Кучера оприлюднено на офіційному сайті служби.
Під час зустрічі в ОАЕ 1 лютого представники України і Росії проведуть двосторонні перемовини, заявив Марко Рубіо. За його словами, "присутність США можлива", але це будуть не Стівен Віткофф і не Джаред Кушнер.
Більшість
непопулярних податкових вимог міжнародних партнерів вирішили об'єднати в
одному законопроєкті. Однак для його ухвалення уряду доведеться йти на
компроміс з народними депутатами.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що двосторонній документ про гарантії безпеки від США готовий на 100 відсотків. Про це він повідомив у неділю, 25 січня, під час у Вільнюсі з президентами Литви та Польщі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на зустрічі з
президентом США Дональдом Трампом домовився про пакет ракет PAC-3 для
Patriot.
Взимку звички змінюються разом із погодою, і це добре помітно по тому, що з'являється на кухні частіше, ніж зазвичай.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Товарообіг торговельної мережі "АТБ" (ТОВ "АТБ-Маркет") за підсумками
2025 року виріс на 18% порівняно з попереднім роком і становив 294,2
млрд грн (з ПДВ і акцизним податком), повідомила пресслужба компанії.
В Україні у 2025 році середній розмір заробітної плати, з якої сплачені
страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії, становив 20
653 грн.
Ціни на нафту продовжують зростати вранці в середу з огляду на низку чинників.
Ціни на нафту перейшли до зростання на торгах у вівторок, трейдери
оцінюють наслідки потужної сніжної бурі в США, які виявилися
серйознішими, ніж передбачалося раніше.
В Україні зареєстровано понад 67,6 тис. власників бізнесу з річним
доходом від 10 млн грн. Більше 1 млрд грн заробляють 2% підприємців.
Перше оновлення безпеки для Windows 11 у 2026 році виявилося проблемним.
Після релізу патча від 13 січня частина користувачів зіткнулася з
помилками, через які комп'ютери не могли коректно вимикатися або
переходити в режим сну.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.