Фінансові новини
- |
- 09.11.25
- |
- 06:58
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Верховна Рада ратифікувала Угоду про повітряне сполучення з Ісландією
17:50 16.11.2022 |

Верховна Рада ратифікувала Угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Ісландії про повітряне сполучення.
Ухвалення відповідного законопроєкту №0174 у цілому підтримали 305 народних депутатів на пленарному засіданні в середу, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк.
Ратифікація цієї угоди спрямована на створення двосторонньої договірно-правової бази для здійснення регулярного повітряного сполучення між Україною та Ісландією.
Як наголошується в пояснювальній записці, після набуття чинності угода дасть змогу створити двосторонню договірно-правову базу, необхідну для здійснення регулярних повітряних перевезень між двома країнами, що сприятиме активізації двосторонніх культурних зв'язків, налагодженню та розширенню ефективних двосторонніх економічних відносин між двома країнами.
Угода визначатиме порядок регулювання міжнародних польотів при експлуатації договірних ліній між Україною та Ісландією, порядок призначення авіапідприємств, встановлюватиме умови, відповідно до яких авіапідприємствам надаватимуться та скасовуватимуться дозволи на виконання регулярних польотів.
Документ також передбачатиме взаємне визнання посвідчень членів екіпажу, дасть змогу призначеним авіаперевізникам укладати комерційні домовленості щодо виконання перевезень зі спільним використанням кодів та щодо надання блоку крісел.
угода міститиме положення про авіаційну безпеку, встановлюватиме механізм інспектування авіапідприємств для оцінки їх відповідності стандартам Міжнародної організації цивільної авіації.
Крім того, угодою не передбачено жодних обмежень щодо частоти, пунктів відправлення/прибуття на територіях обох країн для здійснення регулярного повітряного сполучення, а також кількості авіапідприємств, які можуть бути призначені для здійснення таких перевезень.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Як повідомив адвокат Ілля Новіков, жодних пояснень, чому владі
знадобилося запроваджувати санкції проти Порошенка, в документах немає; редставники влади у закритій частині судового
засідання також заявили, що санкції проти Порошенка було запроваджено
нібито з виховною метою.
Готовність MOL заміщувати російську нафту стала «поворотним моментом» після багатомісячних заяв Угорщини про безальтернативність постачань нафти з Росії.
"Він був очільником великої системи й ця система мала забезпечити
безпеку нашої енергетики, він повинен це робити і він це не зробив", -
вважає Зеленський. Водночас Зеленський додав, що не має жодного особистого ставлення до Кудрицького.
Запроваджена з 1 квітня 2024 року ініціатива про впровадження
спеціального режиму оподаткування для е-резидентів не виправдала
очікувань, замість 3 тис. зареєстровано лише 116, з них 82 як
фізособи-підприємці, проте податкові надходження відсутні.
Угода була підписана у присутності та за підтримки міністра енергетики України Світлани Гринчук, міністра енергетики Польщі Мілоша Мотика, міністра енергетики США Кріса Райта та міністра внутрішніх справ США Дага Бергама.
Що таке STRUM, як працює підписка СТРУМ і чому вона швидше закриває потреби «Азову». Переваги, кроки, спільнота та заклик до дії.
Оренда автобусів та мікроавтобусів — це зручний і надійний спосіб організувати транспортування групи пасажирів. Оренда автобусів з водієм користується великою популярністю як у туристичній індустрії, так і для корпоративних заходів, фестивалів, конференцій та інших подій.
Апеляційний господарський суд підтвердив рішення суду першої інстанції
про скасування рішення АМКУ, який за змову покарас учасників аукціону із
продажу спецдозволу на видобування торфу родовища.
Перші реальні контракти з експорту української зброї очікуються не раніше другої половини 2026 року, вважає секретар РНБО Рустем Умєров.
Вітчизняні металурги у січні - жовні 2025 року збільшили обсяги виробництва чавуну на 8,4% порівняно з минулорічним показником.
"На полях P-TEC підписали меморандум з грецькою компанією
ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. Йдеться про майбутні регулярні постачання
американського газу в Україну через грецькі газові термінали та
Вертикальний коридор", - написав Корецький у Facebook.
Наступного року 70% закупівель безпілотних літальних апаратів планується проводити через цифрову платформу DOT Chain Defence.
"Далі "мавіки".... ми шукали альтернативи. Альтернативи знайдено,
буде масове виробництво цієї альтернативи. Зараз будуть готуватись у
фінансуванні відповідні контракти", - сказав Зеленський під час брифінгу
у п'ятницю.
Нове програмне забезпечення МКС, ймовірно, надасть німецька компанія ZenDiS, створена за підтримки уряду Німеччини для зміцнення цифрового суверенітету державних структур.
Ідея передбачає розміщення супутників із чипами Tensor Processing Units
(TPU), що працюватимуть на сонячній енергії та зможуть забезпечувати
обчислення цілодобово.
Китай виграє ШІ-гонку у США завдяки нижчій вартості енергії та більш
м'якому регулюванню, вважає головний виконавчий директор американської
Nvidia Corp. Дженсен Хуан.
За результатами дослідження розробники продемонстрували, що металеві
гелі відкривають шлях до створення портативних акумуляторів на основі
рідких металів.
Tinder тестує функцію Chemistry, яка з дозволу користувача отримуватиме
доступ до фото з камери телефону для кращого підбору пар.
Apple платитиме Google близько $1 млрд на рік за використання моделі з
1,2 трлн параметрів. Це набагато більше, ніж у поточних моделей Apple
Intelligence, які мають лише 150 млрд параметрів.
Компанія OpenAI запускає свій відеозастосунок Sora зі штучним інтелектом
на платформі Android. Відтепер його можна завантажити з Google Play у
США, Канаді, Японії, Південній Кореї, Тайвані, Таїланді та В'єтнамі.