Фінансові новини
- |
- 27.01.26
- |
- 16:43
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Рада намерена установить максимальный срок для подачи иностранным инвестором документов для госрегистрации инвестиций 30 дней
16:08 21.02.2012 |
Верховная Рада намерена установить максимальный срок для подачи иностранным инвестором документов для государственной регистрации осуществленных им инвестиций 30 календарных дней после фактического внесения инвестиций.
За принятие в первом чтении соответствующего законопроекта №9676 (разработан Кабинетом Министров) проголосовали 256 депутатов при минимально необходимых 226.
Законопроект предусматривает внесение соответствующих изменений в статью 395 Хозяйственного кодекса и в статью 13 закона "О режиме иностранного инвестирования".
"Срок, в течение которого инвестор может обратиться в орган государственной регистрации, не должен превышать 30 календарных дней после фактического внесения, изъятия (репатриации) иностранных инвестиций", - говорится в новой редакции статьи 395 Хозяйственного кодекса.
Кроме того, новая редакция данной статьи предусматривает, что регистрация осуществленных иностранным инвестором инвестиций осуществляется в семидневный срок с момента подачи им документов для регистрации (согласно нынешней редакции статьи - в течение 3 рабочих дней после фактического внесения инвестиций).
Нынешняя редакция статьи 395 Хозяйственного кодекса не устанавливает, в какой срок иностранный инвестор обязан подать документы для госрегистрации инвестиций.
Кабмин как разработчик данного законопроекта полагает, что установление сроков подачи иностранным инвестором документов для госрегистрации инвестиций будет содействовать улучшению условий осуществления инвестиционной деятельности путем четкого определения процедуры поступления в экономику Украины иностранных инвестиций.
Как сообщало агентство, законопроект №9676 был зарегистрирован в парламенте 11 января 2012 года.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Президент України Володимир Зеленський заявив, що двосторонній документ про гарантії безпеки від США готовий на 100 відсотків. Про це він повідомив у неділю, 25 січня, під час у Вільнюсі з президентами Литви та Польщі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на зустрічі з
президентом США Дональдом Трампом домовився про пакет ракет PAC-3 для
Patriot.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що лідер США Дональд Трамп підтримує ідею про зону вільної торгівлі для України.
Рішення ухвалили після завершення наприкінці грудня 2025 року обміну
українських ВВП-варантів на нові цінні папери з погашенням у 2032-му.
Агентство також присвоїло їм рейтинг "CCC+".
Президент України Володимир Зеленський заявив, що документ про гарантії
безпеки для України вже готовий до підписання, коли це станеться -
залежить від США.
Взимку звички змінюються разом із погодою, і це добре помітно по тому, що з'являється на кухні частіше, ніж зазвичай.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Ціни на нафту перейшли до зростання на торгах у вівторок, трейдери
оцінюють наслідки потужної сніжної бурі в США, які виявилися
серйознішими, ніж передбачалося раніше.
В Україні зареєстровано понад 67,6 тис. власників бізнесу з річним
доходом від 10 млн грн. Більше 1 млрд грн заробляють 2% підприємців.
У понеділок ціни на нафту майже не змінилися після зростання на понад 2%
під час попередньої сесії, оскільки побоювання щодо постачання
стримували зростання базових показників.
За словами Кіпоренка, серед факторів, що вплинули на зростання автокредитування - відносно стабільна економічна ситуація.
Представники металургійної галузі, зокрема компаній Interpipe та
"Метінвест", висловили розуміння проблем держкомпанії та заявили про
готовність напрацювати взаємовигідні умови продажу брухту і вагонів, щоб
продавець зміг збільшити реалізацію товару, а покупці - забезпечити
ресурсом металургійну промисловість.
Індійські нафтові компанії нарощують закупівлі нафти з Анголи, Бразилії
та ОАЕ, щоб замінити російську нафту й досягти зниження митних тарифів
США.
Кабінет міністрів схвалив залучення гранту на бюджетну підтримку від
Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) і Міжнародної
асоціації розвитку у сумі 690,79 млн доларів США.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.