Фінансові новини
- |
- 03.07.26
- |
- 08:27
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Ринат Ахметов пошел против Партии регионов
Как сообщает газета "ДЕЛО", только два человека из парламентского большинства вчера проголосовали за проект закона, который предусматривал обязательное декларирование доходов и расходов высших должностных лиц, а также их близких.
Этот законопроект под авторством депутата Арсения Яценюка предусматривает создание системы борьбы с коррупцией. В частности, документ предполагает декларирование высшими должностными лицами, которые уполномочены выполнять функций государства и органов местного самоуправления, всех расходов на сумму более 100 необлагаемых налогом минимумов доходов граждан (т.е. более 1700 грн.).
К таким расходам приравнивались и те товары, которые лицо получает бесплатно или в пользование.
Однако Верховная Рада вчера провалила закон. За принятие проекта закона проголосовали лишь 118 депутатов из 410 зарегистрированных в сессионном зале. Партия регионов, от голосов которой зависел успех прохождения законопроекта, отказалась его поддержать.
Исключением стали два депутата - Ринат Ахметов и Юрий Воропаев. Оба проголосовали «за». Если быть точнее, «проголосовали» карточки народных депутатов - Ринат Ахметов не ходит на заседание парламента.
Напомним, 17 декабря 2010 года Верховная Рада отменила весь пакет антикоррупционных законов, который должен был вступить в силу с 1 января 2011 года. Вместо этого глава государства внес новый законопроект «Об основах предупреждения и противодействия коррупции», который парламент принял в первом чтении в конце прошлого года.
|
Паша
02.02.11, , инфо
|
|
Владимир
29.01.11, , инфо
|
|
гость
21.01.11, , инфо
|
|
правда
19.01.11, , инфо
|
|
Tivon
15.01.11, , инфо
|
|
Опа
15.01.11, , инфо
|
|
Алекс
14.01.11, , инфо
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
У четвер ціни на нафту впали приблизно на 1%,
демонструючи зниження третій день поспіль, після того як Катар повідомив
про прогрес у непрямих переговорах між Іраном і США, зосереджених на
Ормузькій протоці.
Середня вартість одного гектара сільськогосподарської землі в Україні за
п'ять років після відкриття ринку зросла майже утричі - з близько 30
тис. грн до 87,9 тис. грн, йдеться в аналітичному огляді Центру
досліджень продовольства та землекористування KSE, присвяченому п'ятій
річниці відкриття ринку сільськогосподарських земель.
Cередня заробітна плата штатних працівників в Україні в травні цього
року зросла на 1,5% порівняно з квітнем і становила 30 961 грн.
У середу, 1 липня, середня ціна на бензин марки
А-95 зросла на 1 коп. до 74,6 грн/л, на дизельне пальне - знизилася на 9
коп. до 76,1 грн/л.
Уряд оголосив старт нової програми кредитування на відновлення
підприємств, які постраждали від російських обстрілів: малий і середній
бізнес може отримати до 150 мільйонів гривень.
Міністр економіки, довкілля та сільського господарства Олексій
Соболев під час виступу у Раді повідомив, що за останні 12 місяців
кількість заброньованих працівників в Україні збільшилася на 300 тисяч.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют