Фінансові новини
- |
- 29.01.26
- |
- 15:21
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Газпром" начнет крупнейший в России выпуск облигаций
12:28 08.04.2010 |
"Газпром" в течение пяти лет привлечет 300 млрд рублей в рамках крупнейшей на сегодняшний день в России программы выпуска облигаций, пишет The Financial Times, отмечая, что монополия по экспорту газа пытается воспользоваться преимуществами растущего внутреннего рынка облигаций, чтобы реструктурировать свои долги и получить средства для предстоящих инвестиций.
Решение о привлечении средств было принято, когда компания пострадала от сокращения выручки в связи с тем, что наплыв СПГ, преимущественно с Ближнего Востока, пошатнул ее экспортный рынок в Европе, говорится в статье.
Аналитики утверждают, что "Газпрому" показалось легче привлечь такую крупную сумму денег на внутреннем рынке, чтобы реструктурировать свою задолженность на сумму около 44 млрд долларов.
"Газпрому" намного легче привлечь такие средства на внутреннем рынке, ведь таким образом он может получить доступ к дружественным ресурсам, - утверждает Крис Уифер, аналитик инвестиционного банка "Уралсиб". - Мы можем ожидать широкого участия со стороны государственных банков и фондов, связанных с государством... Легче привлечь такие деньги, сделав несколько телефонных звонков, чем через дорогостоящие евробонды, требующие много времени".
При этом источник, знакомый с размещением, отметил, что компания не исключает возможности выпуска еврооблигаций в этом году, пишет автор статьи Кэтрин Белтон.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України (НБУ) ухвалило рішення знизити
облікову ставку з 15,5% до 15% річних, враховуючи стійке зниження
інфляційного тиску та послаблення ризиків, пов'язаних із зовнішнім
фінансуванням.
Національний банк України погіршив свій прогноз щодо інфляції у 2026 році через обстріли енергетики.
Відповідне рішення за підписом голови ДРС Олексія Кучера оприлюднено на офіційному сайті служби.
Під час зустрічі в ОАЕ 1 лютого представники України і Росії проведуть двосторонні перемовини, заявив Марко Рубіо. За його словами, "присутність США можлива", але це будуть не Стівен Віткофф і не Джаред Кушнер.
Більшість
непопулярних податкових вимог міжнародних партнерів вирішили об'єднати в
одному законопроєкті. Однак для його ухвалення уряду доведеться йти на
компроміс з народними депутатами.
Рынок труда в небольшом городе менее динамичный, чем в крупных центрах,
зато здесь проще понять реальные потребности работодателей.
Взимку звички змінюються разом із погодою, і це добре помітно по тому, що з'являється на кухні частіше, ніж зазвичай.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Національний банк України збільшив оцінку міжнародних резервів на кінець
2026 року до $65 млрд з $52,2 млрд, на 2027 рік - до $72,9 млрд з $59,2
млрд.
Дев'ять трейдерів погодилися добровільно розірвати договори із НАЕК
"Енергоатом" на постачання енергії за результатами торгів 14 січня.
Кабінет міністрів у середу, 28 січня, вирішив суттєво спростити
процедуру встановлення сонячних панелей на дахах і фасадах будівель,
повідомила пресслужба уряду.
Ціни на нафту продовжують зростати вранці в четвер і перебувають поблизу максимумів з вересня на побоюваннях удару США по Ірану.
ASUS уперше офіційно прокоментувала свою відмову від випуску нових
смартфонів. Хоча повідомлення про таке рішення з'явилися ще на початку
2026 року, компанія підтвердила й пояснила його лише зараз, передає
Android Authority.
Перше оновлення безпеки для Windows 11 у 2026 році виявилося проблемним.
Після релізу патча від 13 січня частина користувачів зіткнулася з
помилками, через які комп'ютери не могли коректно вимикатися або
переходити в режим сну.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі