Фінансові новини
- |
- 13.03.26
- |
- 16:45
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украина намерена закупить у РФ около 27-30 млрд куб м газа в 2014г - Продан
11:26 12.03.2014 |
Украина намерена закупить у Российской Федерации около 27-30 млрд куб. м природного газа в 2014 году, заявил министр энергетики и угольной промышленности Юрий Продан.
"Закупим порядка 27-30 млрд куб м ", - сказал он , отвечая на вопрос журналистов о планах по закупке газа в текущем году.
Вместе с тем на вопрос, будет ли уплачиваться штраф за недобор газа, Ю.Продан ответил: "Нет".
В середине января экс-глава Минэнергоугля Эдуард Ставицкий прогнозировал, что Украина в 2014 году закупит у РФ не менее 33-35 млрд куб. м газа, в зависимости от погодных условий зимой.
В то же время "Нафтогаз Украины" с середины февраля текущего года начал снижение импорта природного газа в связи с установлением теплой погоды и нежеланием наращивать уже имеющуюся значительную задолженность перед "Газпромом".
В январе украинский госхолдинг импортировал 2,47 млрд куб. м российского природного газа, в феврале - 1,621 млрд куб. м, 1-9 марта - 341 млн куб. м.
При этом в случае не продления "Газпромом" после первого квартала 2014 года цены на газ в размере $268,5 за тыс. куб. м Украина может возобновить импорт природного газа из Европы.
Как сообщалось, в 2013 году импорт газа снизился на 15,1% (на 4 млрд 964,9 млн куб. м) - до 27 млрд 974,4 млн куб. м. Поставки природного газа ОАО "Газпром" в адрес НАК "Нафтогаз Украины" в прошлом году составили 12,921 млрд куб. м, подконтрольный Дмитрию Фирташу Ostchem закупил 12,922 млрд куб. м, из Европы было импортировано 2,132 млрд куб. м природного газа.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Група "Нафтогаз" остаточно виграла у російського "Газпрому суд" на $1,4 млрд, повідомив очільник НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький на сторінці у Facebook у п’ятницю.
У Державному аграрному реєстрі (ДАР) стартує грантова програма для
агропідприємств, спрямована на розвиток агрегаційних моделей у секторі
ягідництва та овочівництва.
Усупереч блокуванню Угорщиною пільгового європейського кредиту для
України, глава Національного банку Андрій Пишний очікує надходження
коштів на початку другого кварталу 2026-го.
З 1 вересня 2026 року студенти, які здобувають вищу освіту в приватних
закладах вищої освіти за державним замовленням, отримуватимуть
стипендії, повідомило Міністерство освіти й науки України.
Нафта слабо дешевшає в п'ятницю після підйому цін до максимумів з 2022 року за підсумками попередньої сесії.
У 2025 році в Україні реалізовано понад 356 тис. га
сільськогосподарських земель, які до відкриття ринку перебували під дією
мораторію; середня вартість - 57,4 тис. грн/га.
Найбільша нафтова компанія у світі Saudi Aramco веде переговори
щонайменше з двома українськими компаніями щодо купівлі
безпілотників-перехоплювачів, щоб захистити свої об'єкти від іранських
атак.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.