Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Бюджетний законопроєкт, ухвалений у першому читанні, зняли з розгляду

13:27 31.07.2025 |

Економіка

 

Керівництво Верховної Ради вирішило зняти з розгляду бюджетний законопроєкт №13439-3, що уже був ухвалений у першому читанні. Замість нього буде інший, який голосуватимуть одразу в цілому, повідомила в четвер голова бюджетного комітету Роксолана Підласа.

"Учора в процесі політичних консультацій Рада ухвалила рішення, що зміни до бюджету (законопроєкт №13439-3) не можуть сьогодні розглядатись в залі. Водночас залишається критична проблема виплати грошового забезпечення військовослужбовцям у серпні. Відповідно, сьогодні зранку [...] зареєстрували новий проєкт закону №13573 про зміни до бюджету-2025, що передбачає лише збільшення видатків на сектор оборони", - написала Підласа в Facebook.

Законопроєкт, як і раніше, передбачає збільшення видатків на оборону на 412,5 млрд гривень (різниця з попереднім - близько 200 млн грн), з яких 115 млрд - на грошове забезпечення військових, 216 млрд - на закупівлю зброї та техніки.

Водночас зміниться підхід до розподілу надходжень від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), отриманими військовослужбовцями.

У листопаді 2023 року Верховна Рада вилучила цей так званий військовий ПДФО з місцевих бюджетів і передала його до державного бюджету в пропорції:

→ 45% - Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації на закупівлю дронів;
→ 45% - Міністерству оборони на закупівлю дронів, зброї, військової техніки;
→ 10% - військовим частинам пропорційно до сплаченого ПДФО.

З 1 серпня він зміниться:

→ 30% - Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації на закупівлю дронів;
→ 60% - Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості на закупівлю дронів, зброї, військової техніки;
→ 10% - військовим частинам пропорційно до сплаченого ПДФО.

"Прошу колег підтримати [законопроєкт] в цілому, щоб забезпечити своєчасні виплати грошового забезпечення військовослужбовцям", - написала Підласа.

За матеріалами: ЛIГАБiзнесIнформ
 

ТЕГИ

Курс НБУ на понеділок
 
за
курс
uah
%
USD
1
42,0567
 0,1271
0,30
EUR
1
48,9961
 0,2303
0,47

Курс обміну валют на вчора, 10:00
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,8958  0,01 0,03 42,4442  0,01 0,02
EUR 48,8600  0,00 0,00 49,5377  0,03 0,07

Міжбанківський ринок на вчора, 17:00
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,9800  0,18 0,42 42,0200  0,17 0,41
EUR 48,9150  0,30 0,60 48,9500  0,29 0,59

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес