Фінансові новини
- |
- 07.08.26
- |
- 18:02
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
USAID допоможе Україні підготуватися до зими та розбудувати стійку економіку
23:40 01.05.2024 |

Новий проєкт допомоги, за який проголосував Конгрес Сполучених Штатів, дозволяє Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) виділяти сотні мільйонів доларів на підтримку народу України.
Про це сказала заступниця адміністратора USAID Ізобель Коулман на Форумі Kyiv Investment Day, організованому Міністерством економіки за підтримки програми USAID «Конкуретноспроможна економіка України», передає кореспондент Укрінформу.
«Новий пакет допомоги дозволяє нам виділяти сотні мільйонів доларів на гуманітарну підтримку. Це означає щомісячні грошові виплати для десятків тисяч людей, укриття, підготовка до зими, психологічна підтримка для жертв конфлікту, а також продовження фінансування послуг на прифронтових територіях», - оголосила вона.
Коулман зауважила, що паралельно із нагальними викликами USAID фокусуватиметься на інвестиціях у стійкість та незалежність народу й економіки України в довготривалій перспективі, аби наша країна могла фінансувати власні потреби і стати сильнішою після конфлікту.
Зобов'язання з підтримки енергетики України, за словами заступниці адміністратора, сягнули майже мільярда доларів, і скоро американське Агентство мобілізує кошти з додаткового фінансування з тим, щоб допомогти Україні підготуватися до наступної зими.
Вона підкреслила, що американська допомога і бюджетна підтримка спираються на тривалу прихильність уряду України до відкритості, прозорості та боротьби з корупцією.
«Сьогоднішній поступ України в реформах під час війни є визначним, але попереду стільки роботи. Підзвітність уряду та прозорість залишаються ключовими передумовами для розвитку бізнес-середовища, яке просуватиме Україну вперед», - сказала Коулман.
Як повідомляв Укрінформ, у середу до Києва прибула заступниця адміністратора USAID Ізобель Коулман.
20 квітня нижня палата Конгресу США ухвалила проєкт закону H.R.8035 «Про додаткові асигнування на безпеку України - 2024», який передбачає понад $60 млрд на підтримку України.
Верхня палата Конгресу США 23 квітня ухвалила цей проєкт закону, а Президент США Джо Байден підписав закон 24 квітня.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам самим потрібні перехоплювачі до систем Patriot.
Європейський Союз спрямує Україні 1,4 млрд євро за рахунок доходів від заморожених російських активів.
Президент України Володимир Зеленський призначив Pустема Умєрова головою Служби зовнішньої розвідки України.
Посол України у Британії, генерал Валерій Залужний не вважає
перспективним рух України до членства в НАТО, визначений в Конституції
України.
За словами Володимира Зеленського, Україна втратила на війні близько 50 тисяч військових загиблими, тоді як Росія - 700 тисяч.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Завершено планові ремонти з перевантаженням ядерного палива на п'яти
енергоблоках АЕС, а також ремонти двох гідроагрегатів ГАЕС, одного - ГЕС
і мобільної газотурбінної установки
Компанія Uklon закрила угоду з придбання 100% корпоративних прав
компанії-оператора електросамокатів e-Wings за 97.6 мільйонів гривень.
Антимонопольний комітет України (АМКУ) пропонує Кабінету Міністрів в
рамках державного реагування на кризові явища на ринках нафтопродуктів
переглянути режим та інтенсивність податкового навантаження під час
реалізації пального.
Кабінет міністрів на своєму засіданні 6 серпня пом'якшив вимоги до рівня
локалізації виробництва самохідних комбайнів, повідомив представник
уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
В Україні робитимуть два списки критичної інфраструктури для різних
пір року, щоб ефективніше розподіляти електроенергію. Про таке рішення
уряду повідомив перший віцепрем'єр - міністр енергетики Денис Шмигаль.
Ціни на нафту продовжують підійматися вранці в п'ятницю після суттєвого
зростання за підсумками попередньої сесії, спричиненого побоюваннями
щодо нової ескалації на Близькому Сході.
Кабінет міністрів України ухвалив рішення з екстреного пакету підтримки
українських аграріїв через російський терор в Чорному морі і блокування
експортних маршрутів шляхом розширення програми пільгового кредитування
5-7-9%, повідомив прем'єр-міністр України Сергій Корецький.
Мережа мультимаркетів "Аврора" презентувала B2B-сервіс для юридичних
осіб та фізичних осіб-підприємців, який допоможе здійснювати
корпоративні закупівлі в магазинах мережі за безготівковим розрахунком
через корпоративний баланс, повідомила пресслужба компанії.
Ми вже писали про оновлення Windows Hello, яке очікується в серпневому
патчі Windows 11. Схоже, за повідомленнями, воно почало розгортатися
раніше.
Єврокомісія прагне створити власну інфраструктуру штучного інтелекту, яка має почати функціонувати до середини 2028 року
У першій половині 2026 року світові постачання
чипів для смартфонів скоротилися на 15% порівняно з аналогічним
періодом торік.
Китайський автовиробник Hongqi, преміальний бренд концерну China FAW
Group, представив результати випробувань нового прототипу акумулятора
для електромобілів із надшвидкою зарядкою.
Qualcomm поки не розкрила, наскільки подорожчають чіпи, але для покупців це означає одне: усі Android-пристрої на
чіпах Snapdragon неминуче подорожчають.
Компанія Anthropic повідомила,
що її модель Claude Mythos Preview допомогла знайти нові способи атак
на два криптографічні алгоритми - постквантову схему цифрового підпису
HAWK та спрощену версію шифру AES.