Фінансові новини
- |
- 08.08.26
- |
- 09:00
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Rheinmetall планує відкрити в Україні щонайменше чотири заводи
23:00 14.03.2024 |
Німецький виробник зброї Rheinmetall планує відкрити в Україні щонайменше чотири заводи з виробництва снарядів, військової техніки, пороху та засобів ППО. Про це повідомляє Le Monde.
"Україна стала для нас важливим партнером, де ми бачимо потенціал від двох до трьох мільярдів євро (у продажах) на рік", - сказав генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер на презентації результатів діяльності компанії за 2023 рік.
Загальний оборот підприємств Rheinmetall у Дюссельдорфі в 2023 році досяг рекордних 7,2 млрд євро, а цього року очікується на рівні близько 10 млрд євро.
"Нам дуже важливо зробити все можливе, щоби підтримати Україну в її боротьбі за виживання. Ми повністю віддані цій відповідальності", - заявив Паппергер.
Акції Rheinmetall злетіли у Франкфурті на 5% після оголошення звіту компанії.
Україна і Німеччина поглиблюють співпрацю з метою створення спільних оборонних підприємств та інтенсифікують роботу щодо реалізації чинних проєктів, підтвердило Міністерство економіки.
"Якщо виробляти навіть половину того, що Україна імпортує для фронту, це додасть 4-5% до ВВП. Тому нам вкрай важливо залучати у сферу виробництва воєнної продукції найкращу експертизу та технології Німеччини. Крім того, важливо напрацювати механізм гарантій для підприємств оборонного комплексу", - сказала міністерка економіки Юлія Свириденко на зустрічі із німецьким колегою Робертом Габеком.
У лютому найбільший оборонний концерн Німеччини оголосив про намір побудувати в Україні завод з виробництва снарядів калібру 155 мм. Відповідний меморандум він підписав з українським Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості в кулуарах Мюнхенської безпекової конференції в Німеччині.
Точні обсяги виробництва не уточнюються, але це буде "шестизначне число", тобто не менше ніж 100 000 боєприпасів на рік. Rheinmetall матиме 51% в новому підприємстві, неназваний український партнер - 49%.
В Україні компанія вже має спільне підприємство з ремонту військової техніки.
Rheinmetall є провідним оборонним підприємством і одним із найбільших у світі виробників боєприпасів. До 2025 року концерн планує виробляти 10 000 тонн пороху та до 700 000 артилерійських боєприпасів на рік на своїх заводах у Німеччині, Іспанії, Південній Африці, Австралії та Угорщині.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам самим потрібні перехоплювачі до систем Patriot.
Європейський Союз спрямує Україні 1,4 млрд євро за рахунок доходів від заморожених російських активів.
Президент України Володимир Зеленський призначив Pустема Умєрова головою Служби зовнішньої розвідки України.
Посол України у Британії, генерал Валерій Залужний не вважає
перспективним рух України до членства в НАТО, визначений в Конституції
України.
За словами Володимира Зеленського, Україна втратила на війні близько 50 тисяч військових загиблими, тоді як Росія - 700 тисяч.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
У п'ятницю, 7 серпня, середня ціна на бензин
марки А-95 знизилася на 7 коп. до 81,07 грн/л, на дизельне пальне - на
11 коп. до 92,7 грн/л.
Міжнародні резерви України у липні, за попередніми даними, зменшились на $70,4 млн, або на 0,1%, - до $51,2 млрд, повідомив Національний банк України (НБУ) у п'ятницю.
Завершено планові ремонти з перевантаженням ядерного палива на п'яти
енергоблоках АЕС, а також ремонти двох гідроагрегатів ГАЕС, одного - ГЕС
і мобільної газотурбінної установки
Компанія Uklon закрила угоду з придбання 100% корпоративних прав
компанії-оператора електросамокатів e-Wings за 97.6 мільйонів гривень.
Антимонопольний комітет України (АМКУ) пропонує Кабінету Міністрів в
рамках державного реагування на кризові явища на ринках нафтопродуктів
переглянути режим та інтенсивність податкового навантаження під час
реалізації пального.
Кабінет міністрів на своєму засіданні 6 серпня пом'якшив вимоги до рівня
локалізації виробництва самохідних комбайнів, повідомив представник
уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
В Україні робитимуть два списки критичної інфраструктури для різних
пір року, щоб ефективніше розподіляти електроенергію. Про таке рішення
уряду повідомив перший віцепрем'єр - міністр енергетики Денис Шмигаль.
Мережа мультимаркетів "Аврора" презентувала B2B-сервіс для юридичних
осіб та фізичних осіб-підприємців, який допоможе здійснювати
корпоративні закупівлі в магазинах мережі за безготівковим розрахунком
через корпоративний баланс, повідомила пресслужба компанії.
Ми вже писали про оновлення Windows Hello, яке очікується в серпневому
патчі Windows 11. Схоже, за повідомленнями, воно почало розгортатися
раніше.
Єврокомісія прагне створити власну інфраструктуру штучного інтелекту, яка має почати функціонувати до середини 2028 року
У першій половині 2026 року світові постачання
чипів для смартфонів скоротилися на 15% порівняно з аналогічним
періодом торік.
Китайський автовиробник Hongqi, преміальний бренд концерну China FAW
Group, представив результати випробувань нового прототипу акумулятора
для електромобілів із надшвидкою зарядкою.
Qualcomm поки не розкрила, наскільки подорожчають чіпи, але для покупців це означає одне: усі Android-пристрої на
чіпах Snapdragon неминуче подорожчають.
Компанія Anthropic повідомила,
що її модель Claude Mythos Preview допомогла знайти нові способи атак
на два криптографічні алгоритми - постквантову схему цифрового підпису
HAWK та спрощену версію шифру AES.