Фінансові новини
- |
- 04.03.26
- |
- 22:10
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украина заняла 11 место в мировом производстве стали
10:44 27.04.2020 |

По итогам I квартала 2020 года Украина опустилась на десятое место в мире по производству чугуна и поднялась на одиннадцатое по объемам выплавки стали.
Об этом свидетельствуют данные ассоциации Worldsteel, сообщает объединение предприятий "Укрметаллургпром".
«Украина опустилась с 9 на 10-ю позицию среди 40 стран-производителей чугуна (5,095 млн тонн или 97,8% относительно января-марта 2019 года), уступив США... Украина поднялась на 11-ю позицию среди 62 стран-производителей стали (5,32 млн тонн или 96,6% относительно первого квартала 2019 года), вытеснив Италию на 12-е место», - говорится в сообщении.
Всего, по данным Worldsteel, за январь-март 2020 года в мире произведено около 333,68 млн тонн чугуна (310,86 млн тонн доменным способом и 22,82 млн т прямым восстановлением). Это на 0,3% меньше, чем за I квартал 2019 года.
Первое место в мировом производстве чугуна, как и раньше принадлежит Китайской Народной Республике, металлурги которой за три месяца 2020 года произвели 199,74 млн тонн этой продукции (на 2,4% больше, чем за январь-март 2019 года). Доля китайского чугуна в мировом производстве за I квартал этого года составила 59,9%.
Второе место в I квартале 2020 года сохранила Индия (27,70 млн тонн, на 2,0% меньше, чем в январе-марте 2019 года), третье - Япония (18,57 млн тонн, на 1,3% больше), четвертое - Россия (13,17 млн тонн, на 2,7% больше), пятое - Южная Корея (11,27 млн тонн, на 4,0% меньше). Украина по итогам I квартала 2020 года опустилась на десятое место среди 40 мировых производителей чугуна, выработав за этот период около 5,10 млн тонн данной продукции, на 2,2% меньше, чем за январь-март 2019 года.
Мировая выплавка стали за три месяца 2020 года составила 443,03 млн тонн, что на 1,38% меньше, чем в первом квартале 2019 года.
Лидером среди мировых производителей этой продукции также является Китайская Народная Республика, где за указанный период произвели 234,45 млн тонн стали (на 1,2% больше, чем за январь-март 2019 года). Доля КНР в мировом производстве стали составила 52,9%.
За Китаем в ТОП-5 производителей стали идут: Индия (27,51 млн тонн, на 5,3% меньше, чем в I квартале 2019 года), Япония (24,36 млн тонн, на 2,4% меньше), США (21,95 млн тонн, на 1,0% меньше) и Россия (17,91 млн тонн, на 1,1% меньше). Среди 62 стран-производителей стали Украина за указанный период поднялась на одиннадцатое место (5,32 млн тонн, на 3,4% меньше, чем за I квартал 2019 года).
Как сообщал Укринформ, согласно данным Worldsteel, по итогам 2019 года Украина заняла десятое место в мире по производству чугуна с показателем 20,06 млн тонн и тринадцатое - по объемам выплавки стали, произведя 20,85 млн тонн этой продукции.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Кабмін розширив експериментальний проєкт зі створення власних груп
протиповітряної оборони на підприємствах критичної інфраструктури. Про
це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Від 2 березня банкноти номіналами 1, 2, 5 і 10 гривень зразків 2003-2007
років замінюються на відповідні обігові монети, повідомив Національний
банк України.
Україна нещодавно досягла домовленості з Експортно-імпортним банком
Китаю (China EXIM) про реструктуризацію залучених раніше під державні
гарантії кредитів, повідомив заступник голови місії Фонду в Україні
Тревор Лессард
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Темпи зростання ринку сповільнилися після того, як президент США Дональд
Трамп пообіцяв "забезпечити безперешкодне постачання енергоресурсів
усьому світу". Напередодні як Brent, так і WTI подорожчали на 4,7%.
У лютому 2026 року Національний банк спрямував зі спецрахунку на потреби оборони майже 20,3 млрд грн.
У лютому 2026 року Україна оновила рекорд імпорту електроенергії. Про це повідомило ExPro.
Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила про плани провести
зустріч "енергетичного Рамштайну" впродовж наступних двох тижнів.
Національний банк України визначив обов'язкові реквізити платіжної
інструкції при переказові коштів без відкриття рахунку; зокрема, при
оплаті житлово-комунальних послуг можна не вказувати прізвище, ім'я, по
батькові та ідентифікаційний код.
4 березня ціни на нафту зросли на 1% через війну США та Ізраїлю проти
Ірану, яка порушила постачання на Близькому Сході.
Загальна потреба у фінансуванні заходів підготовки до наступної зими,
передбачених планами стійкості регіонів і міст, становить 215 млрд грн.
Китайські науковці розробили новий акумулятор для електромобілів із
щільністю енергії понад 700 Вт·год/кг, що потенційно дає запас ходу
понад 1000 км на одному заряді.
Американський технологічний гігант NVIDIA оприлюднив фінансові
результати за IV квартал 2025 року та так званий 2026 фінансовий рік,
продемонструвавши стрімке зростання на фоні глобального попиту на
інфраструктуру штучного інтелекту (ШІ).
Український фонд стартапів приєднався до
глобальної мережі Microsoft for Startups Investor Network, що дозволить
IT-проєктам отримати до $150 тис. кредитів на сервіси Microsoft Azure.
Науковці з Міського університету Гонконгу та Південного університету
науки та технологій розробили екологічну водну батарею, яка стабільно
працювала протягом 120 000 циклів.
HP повідомила, що оперативна пам'ять тепер формує понад третину
собівартості її персональних комп'ютерів. За словами фінансової
директорки Карен Паркхілл, якщо торік витрати на пам'ять і накопичувачі
становили 15-18% від загальної вартості компонентів
Компанії Microsoft та SpaceX оголосили про співпрацю для розвитку
глобального доступу до інтернету. Проєкт передбачає використання
супутникового інтернету Starlink для підключення громадських центрів у
різних країнах, зокрема 450 хабів у Кенії.
Компанія SpaceX оприлюднила
амбітні плани щодо розвитку своєї технології Direct to Cell, яка дозволить звичайним смартфонам підключатися до супутників без жодного додаткового обладнання.