Фінансові новини
- |
- 08.04.26
- |
- 16:40
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Валовой внешний долг Украины во III кв. возрос на 2,06% - НБУ
17:07 19.12.2017 |

Валовой внешний долг Украины по состоянию на начало октября 2017 года составлял $117,35 млрд, что на 2,06% больше, чем на начало июля 2017 года, сообщается на веб-сайте Национального банка Украины (НБУ).
В целом с начала года валовой внешний долг страны возрос на 3,27%.
Как уточняет центробанк, долг госуправления в июле-сентябре возрос на 4% - до $38,962 млрд, тогда как обязательства НБУ сократились на 0,24% - до $7,564 млрд. Рост указанных показателей с начала года соответственно составил 6,76% и 21,18%. Правительственный долг и обязательства НБУ представлены исключительно долгосрочными заимствованиями.
Объем обязательств других секторов в отчетном периоде возрос на 1,66% - до $54,989 млрд, по прямым инвестициям - на 2,79%, до $9,322 млрд. Рост указанных показателей с начала года соответственно составил 3,13% и 8,22%.
Депозитные корпорации сократили долг на 3,94% - до $6,513 млрд. Сокращение с начала года составило 27,36%.
Львиная доля валового внешнего долга представлена в долларах США - 71,5%. Еще 12,4% составляют обязательства в евро и 12,3% - в SDR (специальные права заимствований).
Нацбанк также уточняет, что чистый валовой внешний долг по состоянию на начало октября составлял $1,689 млрд, тогда как по состоянию на начало июля чистые валовые внешние активы составили $583 млн.
Как сообщалось, совокупный государственный (прямой) и гарантированный государством долг Украины в октябре 2017 года снизился на 0,97%, или на $0,75 млрд, - до $76,29 млрд. В национальной валюте госдолг возрос на 0,18%, или на 3,75 млрд грн, - до 2 трлн 46,78 млрд грн.
С начала года совокупный государственный (прямой) и гарантированный государством долг в долларовом выражении возрос на 7,49%, в гривне - на 6,06%.
Закон о госбюджете-2017 после пересмотра в июле предполагает предельный размер госдолга на конец 2017 года в 1 трлн 823,7 млрд грн и предельный размер гарантированного государством долга в 579,4 млрд грн по сравнению 1 трлн 501,48 млрд грн и 444,78 млрд грн на конец 2016 года в законе о госбюджете-2016.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
Згідно з документом, статус РЕР для осіб, які виконують публічні функції
в міжнародних організаціях (директорів, голів правління, їхніх
заступників, членів парламентських асамблей та суддів міжнародних
судів), зберігатиметься лише протягом трьох років після завершення їхніх
повноважень.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
У середу, 8 квітня, середня ціна на бензин
марки А-95 зросла на 25 коп. до 73,32 грн/л, на дизельне пальне - на 39
коп. до 90,51 грн/л.
Обвал цін на нафту на новинах про тимчасове припинення ударів США по
Ірану триває вдень у середу, котирування знижуються рекордними темпами
приблизно за шість років.
Верховна Рада підтримала в другому читанні в цілому законопроєкт №12426,
що адаптує українське законодавство у сфері ринкового нагляду до
європейських норм.
Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики
та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила проєкт постанови про граничнні
ціни на ринку електроенергії, залишивши їх та чинному рівні
Верховна Рада прийняла євроінтеграційний закон щодо гармонізації сфери
акредитації органів з оцінки відповідності та системи технічного
регулювання з нормами Європейського Союзу.
Обсяг вітчизняного ІТ-ринку оцінюється у 7,85 млрд дол. США; торік галузь сплатила 50,5 млрд грн податків.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.
У дописі в блозі Google
Research дослідники заявили, що майбутній квантовий комп'ютер може
зламати криптографію еліптичних кривих, форму методу шифрування з
відкритим ключем, яка використовується в більшості криптовалют.