Фінансові новини
- |
- 10.04.26
- |
- 21:49
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Выплавка стали в мире за 7 месяцев 2016г сократилась на 1,2%, в Украине рост составил 10,5% - Worldsteel
18:46 22.08.2016 |
Выплавка стали в мире за 7 месяцев текущего года составила 929,633 млн тонн, что на 1,2% меньше, чем за январь-июль 2015 года, сообщается в рейтинге 66 стран-основных мировых производителей этой продукции, составленном Всемирной ассоциацией производителей стали (Worldsteel).
По итогам января-июля 2016 года в топ-10 вошли: Китай (466,516 млн тонн, снижение на 0,5%), Япония (60,935 млн тонн, снижение на 0,8%), Индия (54,958 млн тонн, рост на 4,8%), США (46,932 млн тонн, снижение на 0,2%), Россия (41,398 млн тонн, снижение на 0,8%), Южная Корея (39,368 млн тонн, снижение на 2,7%), Германия (25,252 млн тонн, снижение на 2%), Турция (19,152 млн тонн, рост на 3,6%), Бразилия (17,572 млн тонн, снижение на 12%) и Украина (14,477 млн тонн, рост на 10,3%).
В том числе в июле 2016 года 66 стран произвели 133,742 млн тонн стали, что на 1,4% выше показателя июля 2015 года. Рост выплавки в июле зафиксирован в большинстве стран первой десятки, кроме США, Германии и Бразилии.
Первая десятка стран-производителей стали по итогам июля выглядит следующим образом: Китай (66,807 млн тонн, рост на 2,6%), Япония (8,886 млн тонн, рост на 0,5%), Индия (8,082 млн тонн, рост на 8,1%), США (6,877 млн тонн, снижение на 2,2%), Россия (6,131 млн тонн, рост на 0,9%), Южная Корея (6,009 млн тонн, рост на 1,5%), Германия (3,393 млн тонн, снижение на 6,1%), Бразилия (2,705 млн тонн, снижение на 6%), Турция (2,661 млн тонн, рост на 6,5%) и Украина (2,065, рост на 10,5%).
Как сообщалось, по итогам 2015 года 66 стран произвели 1 млрд 599,484 млн тонн стали, что на 2,9% меньше, чем в 2014 году.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Ціни на нафту помірно підвищуються вранці в п'ятницю, в центрі уваги ринку залишається ситуація на Близькому Сході.
Аграрії сплатили понад 557 млн грн за другий рік користування державними
сільськогосподарськими землями в межах проєкту "Земельний банк" у 2026
році, повідомив Фонд державного майна (ФДМ).
У січні - березні 2026 року до загального фонду
місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на 19,5 млрд грн більше
ніж за аналогічний період минулого року.
В Державному аграрному реєстрі (ДАР) призупинили приймання заявок на бюджетні дотації для утримання корів.
Згідно зі статистикою, оприлюдненою Державною митною службою України,
зокрема, в березні імпорт легкових авто скоротився на 12,5% порівняно з
березнем минулого року, однак порівняно з лютим поточного року зріс на
13,8% - до $359,6 млн.
Ціни на нафту зросли у четвер, оскільки сумніви щодо нестійкого
двотижневого припинення вогню на Близькому Сході викликали занепокоєння,
що обсяги постачання енергоносіїв через Ормузьку протоку залишаться
обмеженими.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.