Фінансові новини
- |
- 11.03.26
- |
- 09:37
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Фискальная служба собрала 57 млрд гривен налогов с 17 госкомпаний в 2015
15:34 18.03.2016 |
Государственная фискальная служба собрала 57 млрд гривен налогов с 17 государственных компаний в 2015 году.
Об этом сообщил председатель ГФС Роман Насиров в ходе заседания Кабинета Министров, передают Українські Новини.
"В 2015 году общая сумма полученных налогов составляет 57 млрд гривен", - сказал он.
При этом он отметил, что в 2014 и 2013 годах госкомпании уплатили в бюджет по 30,8 млрд гривен, 14 предприятий увеличили сумму уплаты средств в бюджет, а 3 уменьшили.
Насиров добавил, что "Укрнефть" перечислила 6 млрд гривен налогов в 2014 году, а во второй половине 2015 года - 4,7 млрд гривен.
По его словам, государственная энергогенерирующая компания "Центрэнерго" уменьшила перечисление налогов на 50% с 500 млн гривен в 2014 до 200 млн гривен до 2015 и по налогу на прибыль на 50%.
В свою очередь компания "Укргидроэнерго" уменьшила уплату налогов с 423 млн гривен в 2014 до 326 млн в 2015, при этом увеличилась уплата НДС 16 млн до 237 млн гривен.
Компания "Укргаздобыча" увеличила уплату налогов в бюджет с 5 млрд гривен в 2014 до 19,7 млрд гривен в 2015, по словам Насирова, большую часть из этих налогов составляет рента.
Председатель ГФС отметил, что ГПЗКУ уплатила в бюджет 242 млн гривен налогов в 2015 году по сравнению с 2 млн гривен в 2014.
Также уплату налогов увеличила Национальная акционерная компания "Нефтегаз Украины" - с 10,5 млрд гривен в 2014 году до 17 млрд гривен в 2015.
Также увеличили уплату налогов в бюджет компании: ГП "Энергорынок" - до 5,5 млрд гривен, "Администрация морских портов" - до 1,9 млрд гривен, "Энергоатом" - до 3,8 млрд гривен, "Укрхимтрансаммиак" - до 900 млн гривен, "Укрэнерго" - до 705 млн гривен.
Госпредприятие "Укрспирт" также увеличило перечисления налогов в 2015 году с 180 млн гривен до 407 млн гривен, также увеличили перечисления в бюджет предприятия "Восточный горно-обогатительный комбинат" - до 300 млн гривен и "Объединенная горно-химическая компания" - до 76 млн гривен.
Насиров добавил, что также увеличили перечисление налогов Одесский припортовый завод (до 150 млн гривен), "Укринтерэнерго" (до 75 млн гривен), "Укрпочта" (до 160 млн гривен).
Как сообщали Українські Новини, Государственная фискальная служба констатирует поступление 83,4 млрд гривен в сводный бюджет с начала 2016 года.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Кабмін розширив експериментальний проєкт зі створення власних груп
протиповітряної оборони на підприємствах критичної інфраструктури. Про
це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Міністерство розвитку громад та територій
розробило законопроєкт та концепцію змін щодо реформи таксі, мета якого
вивести ринок перевезень з тіні.
Найбільше імпортували товарів до України з Китаю - $4 млрд, Польщі - $1,4 млрд, Туреччини - $1,1 млрд.
У вівторок, 10 березня, середня ціна на бензин
марки А-95 зросла на 8 коп. до 69,10 грн/л, на дизельне пальне - на 1
грн 32 коп. до 72,92 грн/л.
В Україні ціни на нове житло у лютому здебільшого тримались на
тому ж рівні, що у січні з невеликими коливаннями в межах кількох
відсотків.
Європейський Союз офіційно дозволив імпортувати з України садивний
матеріал вишні звичайної (Prunus cerasus), вишні сизої (Prunus
canescens) та їхніх гібридів.
Ціни на нафту еталонних марок падають вранці у вівторок.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.
Європейці разом з інженерами Airbus вирішили довести, що лазерна комунікація - це не лише про красиві рендери в презентаціях. Під час експерименту наземний термінал націлився на супутник Alphasat.
"Київстар" очікує, що кількість клієнтів технології Starlink Direct
to Cell в Україні більш ніж подвоїться вже до кінця 2026 року - 12 млн
проти нинішніх 5 млн.
Anthropic зробила перехід на свій чат-бот Claude ШІ ще простішим: він
тепер може поглинати ваші минулі розмови з іншими чат-ботами ШІ. Новий
інструмент імпорту пам'яті використовує зростаючу популярність Claude і
нещодавній бойкот ChatGPT.
Поки ви спокійно п'єте ранкову каву та плануєте апгрейд свого ПК,
армія автоматизованих скриптів уже кілька тисяч разів перевірила
наявність оперативної пам'яті у всіх великих онлайн-магазинах.
Поки ми звикали до мільйонних позначок у бенчмарках, мобільне залізо
зробило черговий стрибок у стратосферу.