Фінансові новини
- |
- 18.02.26
- |
- 01:54
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Частные дома в Киеве в IV кв. подешевели в долларах США на 9,4%, за год – на 16,7% – эксперты
Средняя стоимость 1 кв. м частных жилых домов в Киеве в октябре-декабре 2015 года в долларах США снизилась на 9,4% – до $1,135 тыс., сообщается в ежеквартальном обзоре информационно-аналитического портала (ИАП) "Столичная недвижимость" на основании информации входящих в First Realty Group агентств недвижимости (АН) "Благовест" и Park Lane (все - Киев) во вторник.
"За прошедший квартал уменьшение средних цен в долларовом эквиваленте наблюдалось во всех районах: от 0,7% в Оболонском, до 16,8% в Святошинском", – отмечается в сообщении.
По данным экспертов, с начала 2015 года средняя стоимость 1 кв. м частных домов в столице в долларах США снизилась на 16,7%.
Согласно сообщению, в декабре-2015 средневзвешенная стоимость предложения частных домов премиум-класса в Киеве составила $1,977 тыс., или 45,761 тыс. грн за 1 кв. м, эконом-класса – $0,490 тыс., или 11,342 тыс. грн за 1 кв. м.
По данным экспертов, в декабре-2015 к сентябю-2015 количество выставленных на продажу частных домов в Киеве возросло на 4,4% – до 967 ед., тогда как снижение предложения в декабре-2015 к декабрю-2014 составило 13,7%.
Количество частных домов, впервые выставленных на продажу, в октябре-декабре-2015 составило 32,7% общего объема предложения, а средняя стоимость 1 кв. м в таких домах в долларах США снизилась на 18,2% – до $1,024 тыс., отмечается в сообщении.
По данным экспертов, наибольшее предложение частных домов в столице в декабре-2015 зафиксировано в Дарницком (34%), Соломенском (14%), Голосеевском (13%), Днепровском (9%), Оболонском, Подольском, Святошинском (по 7%), Шевченковском (6%), наименьшее – в Деснянском (2%) и Печерском (1%) районах.
Согласно сообщению, в октябре-декабре-2015 в общем объеме предложения частных домов в Киеве долю в 36% заняли дома площадью 100-250 кв. м, долю в 35% – дома площадью 250-500 кв. м, долю в 17% – дома площадью до 100 кв. м, долю в 12% – дома площадью от 500 кв. м.
Как сообщалось со ссылкой на ежеквартальный обзор ИАП "Столичная недвижимость" на основании информации в First Realty Group, в июле-сентябре 2015 года средняя стоимость 1 кв. м частных жилых домов в Киеве в долларах США снизилась на 4,7% – до $1,252 тыс., при этом снижение цен в гривне составило 2,7% - до 27,07 тыс. грн.
По данным экспертов, с начала 2015 года средняя стоимость 1 кв. м частных домов в столице в долларах США снизилась на 8,1%, при этом снижение в сентябре-2015 к сентябрю-2014 составило 10,8%.
First Realty Group объединяет АН "Благовест" (создано в 1993 году, к началу января 2016 года объединяло восемь филиалов в Киеве, штат сотрудников - около 600 чел.) и АН Park Lane (создано в 2006 году, к началу января 2016 года объединяло шесть филиалов в столице, штат сотрудников - более 520 чел.).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
Уряду України вдалося домовитися з Міжнародним валютним фондом про
збільшення річного ліміту для ФОПів, після досягнення якого вони мають
зареєструватися платниками ПДВ.
Міністр оборони Британії Джон Гілі заявив, що під час засідання
Контактної групи з питань оборони України союзники пообіцяли Україні $35
млрд військової допомоги.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Обсяги операцій з картками українських банків за кордоном у 2025 році зросли як за кількістю, так і за сумою.
НАК "Нафтогаз україни" та Європейський банк реконструкції і розвитку
підписали угоду про виділення через ЄБРР гранту від уряду Норвегії.
Державна митна служба продовжує цифровізацію сервісів для бізнесу.
Користувачі чат-боту "Єдиного вікна для міжнародної торгівлі" тепер
можуть у "Особистому кабінеті" підписатися на два нові види сповіщень.
За минулий тиждень у рамках Державної програми "Доступні кредити
5-7-9%" представники мікро-, малого та середнього бізнесу отримали від
48 уповноважених банків 399 пільгових кредитів на загальну суму 2 млрд
грн.
Кабінет міністрів оновив програму "Національного кешбеку", передбачивши з
1 березня 2026 року зміну єдиної ставки 10% на ставки 5% або 15%
залежно від категорії товарів, йдеться у повідомленні Міністерства
цифрової трансформації у понеділок.
Кабмін розширив програми енергетичної підтримки для багатоквартирних і
приватних будинків. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія
Свириденко.
Уряд розподілив понад 5,6 мільярда гривень на підтримку українських
підприємців, які продовжують працювати в умовах повномасштабного
вторгнення.
Samsung оголосила
про початок масового виробництва своєї провідної високошвидкісної
пам'яті HBM4 та про перші відвантаження комерційної продукції клієнтам.
Компанія зазначає, що це забезпечить їй раннє лідерство на ринку.
З кожним роком популярність iPhone тільки зростає і нова статистика
від Counterpoint Research підтверджує, що Apple займає найбільшу частину
світового ринку смартфонів.
Вперше в історії китайський автовиробник BYD обігнав американську корпорацію Ford за кількістю проданих автомобілів у світі
Google представив оновлення кількох своїх
інструментів, серед яких «Результати з інформацією про вас» та
можливість видалити небажані зображення з пошукової системи.
Розпродаж технологічних паперів на тлі стрімкого розвитку штучного
інтелекту починає перекидатися на кредитний ринок. Аналітики Morgan
Stanley попереджають про зростання ризиків для сегмента програмного
забезпечення, який займає помітну частку корпоративного фінансування
Ілон Маск повідомив, що SpaceX змінила пріоритети та спершу
зосередиться на створенні бази на Місяці. Колонізація Марса залишиться в
планах, але реалізовуватиметься на наступному етапі.
Китайський стартап Energy Singularity заявив, що його
високотемпературний надпровідний токамак HH70 утримував плазму 1337
секунд або іншими словами 22 хвилини. Це світовий рекорд для комерційно
створених термоядерних установок.