Фінансові новини
- |
- 13.03.26
- |
- 01:49
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Єдиний спосіб робити свою роботу добре — це любити її. Якщо ти ще не знайшов свою улюблену справу, продовжуй шукати" Стів Джобс |
Средняя зарплата в Украине выросла на 3,3%
17:28 30.10.2014 |
После двухмесячного падения средняя зарплата в Украине в сентябре по сравнению с августом увеличилась на 3,3% и составила 3481 грн. Об этом сообщает Государственная служба статистики.
Самая высока зарплата зафиксирована в Киеве - 5,362 тыс грн, самая низкая в Тернопольской области - 2,527 тыс грн. Наибольший рост зарплат зафиксирован в Донецкой (20%) и Луганской областях (20%) - до 3,553 тыс грн и 3,208 тыс грн соответственно.
Согласно данным Госстата, показатели средней зарплаты в этих областях могут уточняться. Наибольшая зарплата, не смотря на падение на 3,8% остается у работников авиационного транспорта - 12,872 тыс грн. Наименьшая - у сотрудников почтовой и курьерской сфер - 1,881 тыс грн.
В промышленности рост средней зарплаты составил 3,7% (до 4 тыс грн). Наибольший размер зарплаты у работников фармацевтической отрасли - 6,352 тыс грн, наименьший у работников сферы производства текстиля и одежды - 2,228 тыс грн.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
У четвер, 12 березня, середня ціна на бензин
марки А-95 зросла на 5 коп. до 69,14 грн/л, на дизельне пальне - на 85
коп. до 74,37 грн/л.
Зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2025
році, за попередніми даними, сповільнилося до 1,8% з 3,2% у 2024-му
(оновлені дані - ІФ-У) і 5,5% у 2023 році, повідомила Державна служба
статистики.
За січень-лютий поточого року в Україну
імпортували товарів на $14,8 мільярда, а експортували - на $6,5
мільярда. При митному оформленні експорту товарів, на які встановлене
вивізне мито, до бюджету сплатили ₴318,5 мільйона.
Медіанна зарплата в Україні з січня 2022 року по січень 2026 року зросла
майже на 94%, кількість вакансій на 13%, тоді як кількість відгуків на
них скоротилася на 3,5%.
Експерти Міністерства сільського господарства США (USDA) у березневому
звіті про попит і пропозицію незначно змінили світовий баланс пшениці на
2025/2026 маркетинговий рік (МР), але для України збільшили прогноз
виробництва та знизили оцінку експорту.
Ціни на нафту активно піднімаються вранці в четвер через черговий виток ескалації конфлікту на Близькому Сході.
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.
Європейці разом з інженерами Airbus вирішили довести, що лазерна комунікація - це не лише про красиві рендери в презентаціях. Під час експерименту наземний термінал націлився на супутник Alphasat.
"Київстар" очікує, що кількість клієнтів технології Starlink Direct
to Cell в Україні більш ніж подвоїться вже до кінця 2026 року - 12 млн
проти нинішніх 5 млн.
Anthropic зробила перехід на свій чат-бот Claude ШІ ще простішим: він
тепер може поглинати ваші минулі розмови з іншими чат-ботами ШІ. Новий
інструмент імпорту пам'яті використовує зростаючу популярність Claude і
нещодавній бойкот ChatGPT.