Фінансові новини
- |
- 29.08.26
- |
- 04:29
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Срок проведения тендера по 3G пока не изменился - глава НКРСИ
17:19 26.08.2014 |
Национальная комиссия, осуществляющая госрегулирование в сфере связи и информатизации (НКРСИ) надеется провести тендер на получение лицензий на связь третьего поколения UMTS (3G) в ранее установленные президентским указом сроки, сообщил глава комиссии Александр Животовский во время брифинга после заседания комиссии во вторник.
Он подтвердил ранее появившуюся в СМИ информацию о состоявшейся в прошлую пятницу встрече президента Петра Порошенко, премьер-министра Арсения Яценюка, представителей НКРСИ, Госспецсвязи и других ведомств по 3G-вопросу, отметив, что ведомство ориентируется на проведение тендеров в ранее установленные сроки.
"Новые даты не обсуждались", - сообщил А.Животовский.
Глава регулятора не смог дать конкретные ответы на вопросы журналистов о том, когда будут обнародованы условия тендера, какова будет стоимость лицензии, сроки и стоимость проведения конверсии и другие, отметив лишь, что сейчас продолжаются переговоры между сторонами процесса.
А.Животовский сообщил, что перед государством, особенно в условиях войны, стоит задача наполнения бюджета.
"Поэтому она (лицензия - ИФ) не будет бесплатной, ее цена не будет маленькой", - сообщил глава НКРСИ, добавив, что на конкурс, скорее всего, будут выставлены три лицензии.
Комментируя участие в будущем тендере ПАО "Укртелеком" А.Животовский сообщил, что "в этом случае может быть момент с нарушением антимонопольного законодательства".
23 июля президент Петр Порошенко распорядился до 15 августа принять меры по конверсии радиочастот для внедрения 3G. Согласно его указу, тендер должен быть проведен до 30 октября текущего года.
Согласно закону "О телекоммуникациях" объявление о проведении конкурса на получение лицензий комиссия должна объявить не позднее, чем за 60 календарных дней до дня проведения конкурса, в данном случае до 1 сентября включительно.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Надходження для фінансування державного бюджету України у першому півріччі 2026 року становили 704,6 млрд грн.
Відтепер на порталі "Дія" українські підприємства мають змогу подати
до міжнародного Реєстру збитків заяву про компенсацію у категорії C3.2 -
"Втрата контролю над майном на тимчасово окупованих територіях".
Найближчими тижнями, вже на початку вересня, Україна отримає новий транш
з оборонної частини кредиту ЄС, що становить 90 млрд євро на 2026-27
роки.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишній заступниці керівника Офісу президента Ірині Мудрій у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів із можливістю внесення застави у розмірі 20 мільйонів гривень.
Премʼєр-міністр Британії Енді Бернем, який у День Незалежності приїхав із візитом в Україну, привіз важливі новини у сфері ракетного озброєння.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
У першому півріччі 2026 року до державного бюджету України надійшло
2,5 трлн грн при запланованому річному обсязі у майже 6 трлн грн.
У п'ятницю, 28 серпня, середня ціна на бензин
марки А-95 знизилася на 2 коп. до 79.98 грн/л, на дизельне пальне - на 8
коп. до 91,83 грн/л.
Україна накопичила у ПСГ 14,6 млрд куб. м газу, необхідного для базового
сценарію проходження зими, повідомив перший віцепрем'єр-міністр
енергетики Денис Шмигаль.
Міністерство з відновлення, інфраструктури та транспорту України
підготувало два законопроєкти щодо публічних сервісних зобов'язань
(Public Service Obligation, PSO) для залізничних та автобусних і
автомобільних пасажирських перевезень.
Ціна на нафту марки Brent знижується у п'ятницю вдень, WTI дешевшає дещо активніше.
Україна з 1 по 26 серпня експортувала альтернативними шляхами 1,423
млн тонн зернових, олійних культур та продуктів їх переробки, що
становить третину необхідних на цей період обсягів, повідомив міністр
аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький на брифінгу у
п'ятницю.
На головній сторінці AliExpress виявили приховані сценарії, які
запускали у браузері беззвучну обробку аудіо. Отримані характеристики
могли використовуватися як частина цифрового відбитка для розпізнавання
пристрою без файлів cookie.
Поки весь світ обережно тестує прототипи «вічних» батарей, Китай
вирішив, що настав час зафіксувати правила гри на папері. Міжнародна
електротехнічна комісія (IEC) офіційно схвалила
проєкт стандарту «Руководство по застосуванню, тестові завдання та
умови для твердотільних літій-іонних акумуляторів для електромобілів».
Дослідники із Сінгапуру представили новий тип прототипу дата-центру,
який використовує живі людські нейрони для обробки інформації замість
того, щоб повністю покладатися на кремнієві чипи.
Seasonic стала першим виробником блоків живлення з сертифікатом 80 PLUS Ruby. Сертифікацію отримала модель PRIME ENTERPRISE RX-1600 потужністю 1600 Вт. Це новий найвищий рівень, кращий за титановий.
Акції китайського виробника гуманоїдних роботів Unitree Robotics у перший день торгів на Шанхайській біржі зросли на 629%. Як повідомляє
Bloomberg, компанія залучила 6,1 млрд юанів ($904 млн) у рамках IPO,
ставши першим виробником гуманоїдних роботів у материковому Китаї, чиї
акції почали публічно торгуватися.
Цей крок зроблено на тлі численних судових позовів проти OpenAI з боку
сімей, які стверджують, що їхні діти зазнали шкоди від використання
ChatGPT, у той час як компанія готується до потенційно рекордного IPO
протягом наступного року.
Уряд Тайваню спрямує 7,4 млрд дол. у запропонованому бюджеті на
2027 рік для фінансування виплати у 10 тис. тайванських доларів