Фінансові новини
- |
- 13.03.26
- |
- 07:09
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украинский суд взыскал с Минобороны России 10 миллионов за "Ан-70"
11:36 21.08.2014 |
Суд взыскал с Минобороны РФ в пользу государственного предприятия "Антонов" 30,94 млн российских рублей пени и неустойки, что эквивалентно 9,88 миллиона гривен.
Об этом свидетельствует ришение Хозяйственного суда города Киева от 11 августа, пишут "Наші гроші".
В 1989 году военная часть 25966-А заказала у предприятия п/я А-3395 Министерства авиационной промышленности СССР, правопреемником которого является ГП "Антонов", создание самолета Ан-70. Срок действия договора был установлен до 1996 года.
В 1993 году правительства Украины и России согласились не прекращать сотрудничество по данному договору. В 2002 году Минобороны РФ приняло все права и обязанности заказчика по договору, таким образом став стороной соглашения взамен в/ч 25966.
В 2010 году срок сдачи работ по этапу 1.2.7.3 был продлен до 25 ноября 2012 года. Цена этого этапа составляет 162 млн российских рублей.
ГП "Антонов" вовремя завершило этот этап и 23 ноября 2012 направило Минобороны РФ сообщения о готовности работ. В ответ российское оборонное ведомство прислало заводу требование предоставить комплект отчетных документов по указанному этапом и предыдущим, ссылаясь на то, что прием этапа 1.2.7.3 возможно только при предъявлении материалов, подтверждающих выполнение предыдущего этапа.
ГП "Антонов" направило Минобороны РФ все документы по этапу 1.2.7.3, а по предварительному этапу не направляло, поскольку это требование необоснованное и противоречит договору, согласно которому каждый этап принимается отдельно.
Суд пришел к выводу, что Минобороны РФ нарушило условия договора, не приняв этап работ 1.2.7.3. Суд взыскал с российского оборонного ведомства 29,32 млн российских рублей пени за нарушение сроков приемки завершенного этапа работ в размере 0,1% цены выполненного этапа, как это предусмотрено договором. А также - 16,2 млн рублей неустойки за просрочку исполнения обязательств по договору.
Представители Минобороны РФ в суд не явились.
Напомним, Минобороны РФ также вернуть 38,68 млн грн, которые ведомство получило в рамках дела о взыскании долгов ЕЭСУ.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
У четвер, 12 березня, середня ціна на бензин
марки А-95 зросла на 5 коп. до 69,14 грн/л, на дизельне пальне - на 85
коп. до 74,37 грн/л.
Зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2025
році, за попередніми даними, сповільнилося до 1,8% з 3,2% у 2024-му
(оновлені дані - ІФ-У) і 5,5% у 2023 році, повідомила Державна служба
статистики.
За січень-лютий поточого року в Україну
імпортували товарів на $14,8 мільярда, а експортували - на $6,5
мільярда. При митному оформленні експорту товарів, на які встановлене
вивізне мито, до бюджету сплатили ₴318,5 мільйона.
Медіанна зарплата в Україні з січня 2022 року по січень 2026 року зросла
майже на 94%, кількість вакансій на 13%, тоді як кількість відгуків на
них скоротилася на 3,5%.
Експерти Міністерства сільського господарства США (USDA) у березневому
звіті про попит і пропозицію незначно змінили світовий баланс пшениці на
2025/2026 маркетинговий рік (МР), але для України збільшили прогноз
виробництва та знизили оцінку експорту.
Ціни на нафту активно піднімаються вранці в четвер через черговий виток ескалації конфлікту на Близькому Сході.
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.
Європейці разом з інженерами Airbus вирішили довести, що лазерна комунікація - це не лише про красиві рендери в презентаціях. Під час експерименту наземний термінал націлився на супутник Alphasat.
"Київстар" очікує, що кількість клієнтів технології Starlink Direct
to Cell в Україні більш ніж подвоїться вже до кінця 2026 року - 12 млн
проти нинішніх 5 млн.
Anthropic зробила перехід на свій чат-бот Claude ШІ ще простішим: він
тепер може поглинати ваші минулі розмови з іншими чат-ботами ШІ. Новий
інструмент імпорту пам'яті використовує зростаючу популярність Claude і
нещодавній бойкот ChatGPT.