Фінансові новини
- |
- 13.03.26
- |
- 11:43
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Кабмин предлагает Раде увеличить доходы госбюджета-2014 с 372,9 млрд гривен до 378,9 млрд и расходы - с 436,8 млрд гривен до 442,6 млрд
Кабинет Министров предлагает Верховной Раде внести согласованные с Международным валютным фондом изменения в госбюджет на 2014 год, предусматривающие увеличение доходов госбюджета с 372,932 млрд гривен до 378,866 млрд и расходов - с 436,762 млрд гривен до 442,631 млрд гривен.
Об этом говорится в законопроекте №4308а, зарегистрированном в парламенте 21 июля.
В том числе доходы общего фонда госбюджета предлагается увеличить с 314,958 млрд гривен до 323,038 млрд гривен, а доходы специального фонда уменьшить с 57,974 млрд гривен до 55,828 млрд гривен.
Расходы общего фонда госбюджета правительство предлагает увеличить с 377,626 млрд гривен до 385,642 млрд гривен, а расходы специального фонда - уменьшить с 59,136 млрд гривен до 56,990 млрд гривен.
Показатель предельного госдолга на 31 декабря 2014 года Кабмин в связи с девальвацией гривны предлагает установить на уровне 814,280 млрд гривен (вместо нынешних 664,009 млрд гривен).
Законопроект также предусматривает сокращение на 70% расходов на обеспечение деятельности органов исполнительной власти, осуществляющих государственный контроль в сфере охраны окружающей среды, государственный финансовый контроль, экспортный, архитектурно-строительный контроль, пробирный контроль, а также расходов на обеспечение работы органов власти, осуществляющих реализацию госполитики в сферах туризма, инфраструктурных проектов, государственной службы, ветеринарной медицины, защиты растений.
Существенно сокращаются расходы на обеспечение деятельности других государственных органов (кроме обеспечивающих обороноспособность государства).
Также проект предусматривает сокращение расходов на обеспечение деятельности органов судебной власти.
Кроме того, предполагается сокращение дефицита Пенсионного фонда по общему фонду госбюджета на 2,343 млрд гривен (таким образом, общий объем расходов на погашение дефицита ПФ составит 15,760 млрд гривен).
Правительство также предлагает дополнить закон "О госбюджете на 2014 год" рядом новых статей, в том числе статьями 28 и 29.
Статья 28 предусматривает, что в случае введения в 2014 году военного положения Кабмин может принимать решения по согласованию с верховным главнокомандующим относительно сокращения расходов и направления высвобождающихся средств в резервный фонд госбюджета с целью их использования на потребности Вооруженных сил, других военных формирований, правоохранительных и иных государственных органов, привлеченных к выполнению задач по защите государства.
Статья 29 предусматривает, что в 2014 году в условиях военного положения действие закона "О госзакупках" не распространяется на случаи закупок товаров, работ и услуг для потребностей Вооруженных сил, других военных формирований, правоохранительных и иных государственных органов, привлеченных к выполнению задач по защите государства.
Как сообщало агентство, 27 марта Верховная Рада приняла антикризисные изменения в закон "О государственном бюджете на 2014 год".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
З 1 вересня 2026 року студенти, які здобувають вищу освіту в приватних
закладах вищої освіти за державним замовленням, отримуватимуть
стипендії, повідомило Міністерство освіти й науки України.
Нафта слабо дешевшає в п'ятницю після підйому цін до максимумів з 2022 року за підсумками попередньої сесії.
У 2025 році в Україні реалізовано понад 356 тис. га
сільськогосподарських земель, які до відкриття ринку перебували під дією
мораторію; середня вартість - 57,4 тис. грн/га.
Найбільша нафтова компанія у світі Saudi Aramco веде переговори
щонайменше з двома українськими компаніями щодо купівлі
безпілотників-перехоплювачів, щоб захистити свої об'єкти від іранських
атак.
Агенція оборонних закупівель (АОЗ) Міноборони закуповує зенітні ракети
українського виробництва. Про це розповів в інтерв'ю "Мілітарному"
директор АОЗ Арсен Жумаділов.
Українські порти з початку року обробили понад 15 мільйонів тонн
вантажів, з яких 14.5 мільйона пройшли через морські порти Великої
Одеси.
Українська молочна компанія (УМК) у 2026 році розпочне будівництво
першої черги найбільшої у світі роботизованої ферми для групового
доїння.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.