Фінансові новини
- |
- 15.03.26
- |
- 08:09
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Кабмин намерен в 2013 провести перерасчет пенсий вышедшим на пенсию до 2008 гражданам
11:45 12.09.2012 |
Кабинет Министров намерен в 2013 году провести перерасчет пенсий гражданам, которые вышли на пенсию до 2008 года.
Об это сказал премьер-министр Николай Азаров, открывая заседание правительства.
Соответствующая задача заложена в проект государственного бюджета на 2013 год.
Азаров сообщил, что на выполнение социальных инициатив Президента в сфере пенсионного обеспечения в проекте бюджета на 2013 год дополнительно предусмотрено более 23 млрд гривен.
Также, по словам премьера, в госбюджете на 2013 год предусмотрено повышение доплат к пенсиям для членов семей умерших инвалидов войны, повышение доплаты к пенсиям для участников войны и приведение к современным показателям так называемых "регрессных" пенсий инвалидам на производстве.
В проекте госбюджета на 2013 год на перерасчет пенсий гражданам, которые вышли на пенсию до 2008 года, предусмотрено 22,2 млрд гривен.
На повышение доплаты к пенсиям для членов семей умерших инвалидов войны - 0,3 млрд гривен, на повышение доплаты к пенсиям для участников войны - 0,7 млн гривен.
Как сообщало агентство, в июле Президент Виктор Янукович выступил за установление единых правил начисления пенсий.
При этом Янукович подчеркнул, что нынешняя ситуация, при которой существует значительное количество различных законов, в соответствии с которыми разным категориям пенсионеров пенсия начисляется по разным критериям, является недопустимой.
Количество пенсионеров в Украине на 1 января 2012 года составило 13,757 млн человек, средний размер пенсии достигал 1 246,34 гривны.
Кабмин повысил с 1 мая пенсии 13,3 млн граждан на сумму от 100 гривен.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
На порталі "Дія" запрацювала нова можливість, яка дозволяє підприємствам
оборонно-промислового комплексу та критично важливим для потреб
Збройних Сил України компаніям бронювати працівників навіть у разі
наявності порушень у військовому обліку.
У лютому загальний обсяг виторгів, проведених через реєстратори
розрахункових операцій та програмні РРО, зменшився порівняно із січнем
на 23,9 мільярда гривень (5,2 %).
У п'ятницю, 13 березня, середня ціна на бензин
марки А-95 залишилася на рівні 69,14 грн/л, на дизельне пальне - зросла
на 54 коп. до 74,91 грн/л.
Група "Нафтогаз" остаточно виграла у російського "Газпрому суд" на $1,4 млрд, повідомив очільник НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький на сторінці у Facebook у п’ятницю.
У Державному аграрному реєстрі (ДАР) стартує грантова програма для
агропідприємств, спрямована на розвиток агрегаційних моделей у секторі
ягідництва та овочівництва.
Усупереч блокуванню Угорщиною пільгового європейського кредиту для
України, глава Національного банку Андрій Пишний очікує надходження
коштів на початку другого кварталу 2026-го.
З 1 вересня 2026 року студенти, які здобувають вищу освіту в приватних
закладах вищої освіти за державним замовленням, отримуватимуть
стипендії, повідомило Міністерство освіти й науки України.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.