Фінансові новини
- |
- 10.04.26
- |
- 20:15
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Невдачі неодмінно будуть, і те, як ви з ними впораєтеся, буде найважливішим показником того, чи досягнете ви успіху" Джеймі Даймон |
Рада внесла изменения в госбюджет-2012 по реализации социнициатив президента
22:12 12.04.2012 |
Верховная Рада внесла предложенные правительством изменения в государственный бюджет на 2012 год по реализации социальных инициатив президента Украины Виктора Януковича.
За соответствующий закон в четверг вечером проголосовали 271 депутат из 400. Не голосовала за законопроект только фракция "БЮТ-Батькивщина". Документ поддержали 188 депутатов фракции Партии регионов, 11 - от фракции "Наша Украина - Народная самооборона", 24 - от Компартии, 18 - от фракции Народной партии, 19 - от группы "Реформы ради будущего" и 11 внефракционных депутатов.
Представляя проект поправок в госбюджет, первый заместитель министра финансов Украины Анатолий Мярковский согласился с предложениями Бюджетного комитета к нему. Согласно им, предложено увеличить доходы на 453,76 млн грн, которые должны принести дополнительные поступления ввозной пошлины.
Эти расходы комитет предлагает направить, преимущественно, на субвенции местным бюджетам - 295,9 млн грн, а также на поддержку национальных театров - 30 млн грн, расходы развития ВУЗов - 30,7 млн грн, информационно-аналитическое обеспечение координационной деятельности в сфере нацбезопасности и обороны - 30 млн грн, формирование судейского корпуса - 15 млн грн.
Помимо того в бюджетной программе осуществления Киевом функций столицы комитет предложил 500 млн грн расходов развития перебросить на расходы потребления.
Как сообщалось, правительство Украины предлагает Верховной Раде увеличить доходы и расходы государственного бюджета на 2012 год на 33,35 млрд грн - соответственно до 366,17 млрд грн и 391,36 млрд грн, не меняя предельный размер дефицита.
Согласно проекту поправок в госбюджет (№10317), внесенному Кабинетом министров в парламент 9 апреля и обнародованному 10 апреля, доходы общего фонда, в частности, намечено увеличить на 28,8 млрд грн.
"Источниками увеличения доходов общего фонда являются: экономический рост и детенизация - 21 млрд грн, индексация и плата за административные услуги - 1,8 млрд грн, премии за подписание соглашений о разделе продукции - 6 млрд грн", - говорится в пояснительной записке к законопроекту.
Кабмин поясняет, что госбюджет-2012 построен на прогнозе роста импорта на 6,4%, тогда как за первый квартал поступление импортного налога на добавленную стоимость (НДС) увеличилось на 23,8%. В связи с этим правительство повысило прогноз импортного НДС в текущем году на 14 млрд грн.
Кабмин также ожидает дополнительно 2,6 млрд грн внутреннего НДС, 3,4 млрд грн налога на прибыль и 1,5 млрд грн платы за административные услуги.
В документе отмечается, что на выполнение социальных инициатив президента Виктора Януковича предлагается направить 18,2 млрд грн дополнительных доходов, а еще 6,15 млрд грн - на компенсацию гражданам вкладов в учреждениях Сбербанка б.СССР.
Помимо того, крупные дополнительные расходы, согласно законопроекту, предполагается направить на повышение престижности шахтерского труда - 1,2 млрд грн, удешевление стоимости ипотечных кредитов - 1 млрд грн, государственные капитальные расходы, распределяемые Кабмином, - 0,99 млрд грн, повышение зарплаты работникам местных госадминистраций - 0,3 млрд грн.
В случае принятия документа в неизменном виде на 19,5%, или 232,5 млн грн, будут увеличены расходы на финансирование спортивной отрасли, а на развитие спорта высших достижений - на 77,6%, или 157,6 млн грн. Еще 44,3 млн грн намечено направить на подготовку чемпионата мира по легкой атлетике в 2013 году, из которых 33,5 млн грн - на подготовку объектов в Донецке.
Законопроект также предполагает выделение дополнительно 100 млн грн на развитие Государственной налоговой службы (с экономией 40 млн грн на Нацуниверситете ГНС) и 100 млн грн на систему "Электронная таможня".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Ціни на нафту помірно підвищуються вранці в п'ятницю, в центрі уваги ринку залишається ситуація на Близькому Сході.
Аграрії сплатили понад 557 млн грн за другий рік користування державними
сільськогосподарськими землями в межах проєкту "Земельний банк" у 2026
році, повідомив Фонд державного майна (ФДМ).
У січні - березні 2026 року до загального фонду
місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на 19,5 млрд грн більше
ніж за аналогічний період минулого року.
В Державному аграрному реєстрі (ДАР) призупинили приймання заявок на бюджетні дотації для утримання корів.
Згідно зі статистикою, оприлюдненою Державною митною службою України,
зокрема, в березні імпорт легкових авто скоротився на 12,5% порівняно з
березнем минулого року, однак порівняно з лютим поточного року зріс на
13,8% - до $359,6 млн.
Ціни на нафту зросли у четвер, оскільки сумніви щодо нестійкого
двотижневого припинення вогню на Близькому Сході викликали занепокоєння,
що обсяги постачання енергоносіїв через Ормузьку протоку залишаться
обмеженими.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.